Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czekając na miejsce na urny. Kiedy powstanie kolumbarium w Świdniku?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2016 o 22:02 Powrót do artykułu
Kult trupa w pełnej krasie..! Kolumbarium...? Lublin wraz ze Świrnikiem to chyba jedyna część Polski bez krematorium... W Czerniejowie to nawet powołano straż obywatelską (mohery i podmoherowie) która stoi od kilku miesięcy na straży tradycyjnego kultu trupa czyli żeby przedsiębiorca pogrzebowy nie zamontował elementów pieca... stan umysły czy jego brak...? A na Majdanku zabroniła gmina żydowska... Gdzie ja k..wa mieszkam..?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Eta Polsza
0
Wschodnia dzika rubiez.. tutaj wszystko bez zmian...
0
Wszyscy którzy byli na świdnickim cmentarzu mówią ze tak zadbanej nekropoli nie widzieli.BRAWO .Brak tylko dywanika asfaltowego na dojeżdzie po ordynarnych płytach do budynku administracji i bramy z lewej strony.
0
kiedy to idiotyczne prawo zostanie zmienione? ja chce byc rozsypany, a nie zamurowany i zaden oszolom nie ma prawa ingerowac w moja ostatnia wole.
0
W alei zasłużonych pochowanych jest więcej osób co niczym się dla Świdnika nie zasłużyły niż tych którzy coś dla miasta zrobiły ale kasa zrobi wszystko nawet z nieudacznika można zrobić bohatera i takich tu leży większość którzy niczym szczególnym się nie zasłużyli normalni mieszkańcy ale głupota rodzin układy w urzędzie i kasa robi z nich zasłużonych wręcz bohaterów...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: