Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy kamery odstraszą włamywaczy w Świdniku?

Utworzony przez Paweł Świdnik, 28 maja 2014 o 11:10 Powrót do artykułu
Mieszkam od dziecka w Świdniku i powiem szczerze, że na gospodarczej czasami dzieją się cuda. Raz żem słyszał, że ukradli torebke jednej pani, innym razem ktoś się tam pobił. Obkamerować cały świdnik począwszy od tej ulicy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poproszę jedną kamere w okolice gospodarczej.  
0
Po zmroku to aż strach się tam pokazywać w tych okolicach. Popieram posty wyżej.
0
Ja to bym tam jeszcze postawił fotoradar bo niektórzy wracając z pracy przeginają na tej prostej żwirówce
0
Niby taka porządna dzielnica ta Gospodarcza i okolice a tyle tam się dzieje....
0
A ja wam opowiem jak było kiedyś jeszcze jak nie było niczego w tych okolicach. Ul. Gospodarcza była od dawien dawna nawet Mieszko I pamieta jeszcze te czasy. Kiedyś na samym początku stał tam jeden jednością dom. Ludzie żyli tam w zgodzie i bogactwach, posiadali oni soje zwierzęta hodowlane począwszy od owieczek a kończywszy na ogromnych mlekodajnych krowach. Z czasem zaczeli się oni rozmnażać i emigrować. Tak powstał Świdnik, Świdnik Mały, Świdnik Duzy, Świdniczek. Mieszkałem tam w 45 po wojnie postanowiono rozbudować miasto i wtedy właśnie przedstawiono plany lotniska w Świdniku. Dalej historie już znacie.
0
Kiedyś na tej słynnej ulicy zaginął mi tam pies czarny. Do  tej pory go szukam :((((
0
Kiedyś na tej słynnej ulicy zaginął mi tam pies czarny. Do  tej pory go szukam :((((
Jak Ci go ukradli?
0
Jak Ci go ukradli?
  Zostawiłem go w budzie na noc a rano jak się obudziłem została sama smycz :( mineło już z jakieś 8 lat :( a ja się nie moge pozbierać dalej
0
Won z tymi kamerami juz nie bedzie mozna sobie piwka sopkojnie wypic przed blokiem !!! zaraz bedą zasypywac mandatami !!! NIE DLA KAMER !!
0
Won z tymi kamerami juz nie bedzie mozna sobie piwka sopkojnie wypic przed blokiem !!! zaraz bedą zasypywac mandatami !!! NIE DLA KAMER !!
0
Niech najpierw zajma się tymi kamerami co są. Pic na wodę. Nie dzialaja zazwyczaj. Jak ostatnio podpalili zjeżdżalnie na placu zabaw w biały dzień. Nic nie zarejestrowała mimo że była wciąż obok. Złudne poczucie że dzięki nim coś się uda wyjaśnić.
0
Zostawiłem go w budzie na noc a rano jak się obudziłem została sama smycz :( mineło już z jakieś 8 lat :( a ja się nie moge pozbierać dalej
Miałam podobny przypadek,wstaję rano a koło budy tylko kości i łańcuch z mojego ukochanego Burka. O co chodzi ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: