Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Kościół indyktrynuje?

Utworzony przez polak, 19 grudnia 2010 o 22:10
Przygotowanie do komunii w oczach księzy jest najważniejsze. W oczach wierzących też. Organizacyjnie wygląda to tak,że dzieci po szkole idą do kościoła gdzie są nauki. Gdzie czas na obiad,odrabianie lekcji i normalne zabawy. Czy chodzi o zniechęcenie dzieci do Kościoła? A może udowodnienie wyższości religii nad szkoła? To mi się nie podoba. Nie podoba mi się postawa niektórych rodziców w kwestii składek dla księży za ..właśnie za co? To już przerabiano,prezenty dla nauczycieli,prezenty dla........................................................................... Ten kundlizn to upodlenie wynika z z braku wiary,że człowiek jest najważniejszy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
polak napisał:
Przygotowanie do komunii w oczach księzy jest najważniejsze. W oczach wierzących też. Organizacyjnie wygląda to tak,że dzieci po szkole idą do kościoła gdzie są nauki. Gdzie czas na obiad,odrabianie lekcji i normalne zabawy. Czy chodzi o zniechęcenie dzieci do Kościoła? A może udowodnienie wyższości religii nad szkoła? To mi się nie podoba. Nie podoba mi się postawa niektórych rodziców w kwestii składek dla księży za ..właśnie za co? To już przerabiano,prezenty dla nauczycieli,prezenty dla........................................................................... Ten kundlizn to upodlenie wynika z z braku wiary,że człowiek jest najważniejszy.
oczywiście, że indoktrynuje. czym jest wklepywanie prawd rzekomo objawionych w główki 4-5 letnich dzieci w przedszkolach ? ale tego swojego posta słabo rozwinąłeś
0

0
wreszcie : http://www.tnijse.pl/Preemier_tusk_rezygnuje  
0
bid to bear children and as someone ill is left to the mercy of fate, the fucking government, let them sweeten the trough and the money shall communicate to the treatment of patients   ____________________ Our 642-533 tutorials and 70-236 guide will give beginners  a core overview of Adobe photoshop.  Learn all about photoshop plugins using JN0-360 braindumps free resources.For more information about this product visit Android and also visit Princeton University ,best of luck.        
Ostatnio edytowany 27 lipca 2014 o 13:37
0
każą rodzić dzieci a jak ktoś chory to jest zostawiony na pastwę losu, pieprzony rząd, niech sobie od koryta odejmą a te pieniądze przekażą na leczenie chorych
Dlatego tusk z tą czerwoną bandą komucho-konfidentów musi odejść !!!
0
poczekamy jak będą wybory wybierzemy słusznie, po dobrym panie jeszcze lepszy nastanie 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: