Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy musi dojsc do nieszczescia ?

Utworzony przez polak, 2 lipca 2009 r. o 19:29
Po wichurze na osiedlu Swidnik Wschod polamane zostaly drzewa. Niektore zostaly uprzatniete. Pomiedzy Pogotowiem Analko ,a parkinikiem lezy gruby konar kasztana ktory cydem nie zmiazdzyl parkujacy obok samochod. Dzisiej widzialem dzieci bawiace na zlamanej odnodze kasztana na wysokosci 2 m ,ktory utrzymywal sie na kilku wloknach. Teren ten nalezy do Urzedu Miasta Swidnik i jest zapominany przy koszeniu ,a ostatnio przy uprzatnieciu zlamamego kasztana. Pytanie jak w tytule .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj zlamane drzewo wciaz lezy na chodniku ,a nadwerezony kikut sterczy i czeka na nastepna wichure. Pracownicy SM juz wczoraj usuneli polamane drzewa , a wlasciciel tego skrawka ziemi czyli UM Swidnika nie robi nic by usunac zagrozenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po interwencji w strazy miejskiej tu uklon w strone Pana Sprawki Komendanta Glownego w dniu wczorajszym polamany kasztan zostal usuniety. Niemniej jednak krecacej sie obok robotnikow pracownicy nadzoru zabraklo wyobrazni badz kompetecji by polecic przyciecie ponad 20 m lipy zagrazajacej samochodom na parkingu ,ludziom i stojacemu obok budynkowi. Rozumiem,ze UM ma wiele terenow zielonych do oczyszczenia lecz ten teren okolo 3 a rowniez nalezy oczyscic i zabezpieczyc. SM jesienia ub.r przyciela na osiedlu Swidnik Wschod wszystkie drzewa .UM zapomnial,a powinien dawac przyklad. I jeszcze jedno.Przy chodniku przycieto zywoplot .Zgnile stosy od 3 tygodni leza na chodniku czekajac na wywiezienie. I znowu ktos zapomnial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja mam pytanie jak w tytule . Idąc ul. Racławicką ,/po stronie parzystych numerów / od ul. Wyszyńskiego - mijamy Bank , Fryzjera i Aptekę - i dalej , chcąc przejść na parking czy do wieżowców , trafiamy na SHODKI - które od lat są w tragicznym , opłakanym stanie....... Byłam wielokrotnie świadkiem przykrych upadków w dosłownym tego słowa znaczeniu. Najgorzej jest zimową porą.Schodki te są całkowicie zaniedbane !!! Problem i to wielki mają też osoby niepełnosprawne , chore , idące tą drogą do lekarza do pobliskiej Przychodni . Wiem , że w pobliżu mieszkają "jakieś"świdnickie VIP-y . Ale vipy , jak to vipy.....na piechotę widocznie nie chodzą ...to i problemu nie widzą.... Może ktoś IM ten problem wskaże....??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...