Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Wsk to WSK ,a moze nie.?

Utworzony przez polak, 10 października 2009 r. o 22:49
Darwinowska walka o byt czyli przezyje najsilniejszy przebrala apogeum. Wazni i ustawieni ,kierownicy i majstrowie w walce o wlasne stanowiska pozbywaja sie pracownikow produkcyjnych niedajac imzadan do wykonaniai narzucajac im jak w kolchozie poza ich zakresem czynnosci inne prace. Podobna tutaj powstala solidarnosc,to tutaj pracowali ludzie ktorym marzyly sie takie pojecja jak rownosc, poszanowanie prawa czlowieka. Tak wtedy ludzie mysleli,ze bedzie lepiej,ze musi byc lepiej. Niestety Ci co nie wyjechali zalepszym zyciem,a zostali zatrudnieni w WSK sa przesladowani. To sa robotnicy. Uwazam,ze Pan Prezes Majewski ze swoim dworem powiin podac sie do dymi sji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Swidnikupadnie gdy upadnia WSK. Mozliwe. W zakladziee jest 6oo kierownikow ,kilkaset planistek ,administracja finansowa ,techniczna i pomocnicza wywodzaca sie z kregow rodzinnych. Tutaj uklon w strone pana Kotyni ktory w latach 2000 w sposob skandaliczny na lamach ,,Glosu Swidnika << grzmial na temat przyjmowania do pracy w WSK absolwentow TM. Brak organizacji pracy ,spontanicznosc brak zabezpieczenia ciaglosci pracy to domena kierownikow wydzialow stawianych na te stanowiska przez koligacje rodzinno-towarzyskie. Ostatnia na lubelszczyznie komunistyczno rodzinna organizacja gospodarca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOOO ....coś w tym jest.......... polak , chyba będziesz / jak zwykle/ " samotnym białym żaglem ". W Świdniku nikt nie pociągnie tego tematu . Ludziska się po prostu boją . Ci z rodziny , nie zabiorą głosu - bo po co ? A na pozostałych i tak padł blady strach ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
/nie dopisałam/ Nie daj Bóg aby WSK padło . Toż to i tak jedyne większe miejsce pracy. Jakby na to nie patrzeć - ostatni bastion ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie racje sam chciałem aby moja żona miała pracę w pzlu ale nik nie stał za mną. mało było kotyni że miała studia bo nie wtym kierunku lepiej prz\yjmowć pociotków po krawieckiej szkole do rożdielni planowania ile się dało upchać ale h** im wszystkim w D... mam nadzieje że jak wejdzie całkiem Ągusta to rodzinne klany padną!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...