Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Świdnika będą... kiedyś

Utworzony przez JA, 15 maja 2013 r. o 17:26 Powrót do artykułu
I jak w tym roku dni nie będzie nic się nie stanie, Lepiej za tą kasę zrobić ład w parku: piaskownicę, wykosić krzaki, a i śmiało zaproponuję coś na kształt fontanny która wystrzela z chodnika. Nie wspomnę o jakiś ciwilizowanych alejkach. Pozdrowienia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację z mieszkańców jaja sobie robią. Jak dobrze ze wybory samorządowe juz za rok. Czekam na miny Sobonia, Radka tuz po wyborach.... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Pana Sobonia to ja złego słowa nie powiem. Przynajmniej to co robi to dla nas wszystkich. A i gmina przecież nie jest zadłużona a inwestycje każdy widzi. A następna propozycja: niestety obiekty Aviuni zbużyć i wybudować nowe. Tylko skąd kaskę? Może ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem odmiennego zdania. Uwazam ze odmawianie mieszkancom budowy ulic, poprawy bezpieczeństwa z uwagi na brak srodkow w budżecie i jednocześnie wydawnie kilkunastu milionów na powiekszenie urzedu miasta jest delikatnie mowiąc robienie z ludzi idiotów. link:: http://www.nowytydzi...liony&Itemid=46 http://www.nowytydzi...isji?&Itemid=46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam co do wyborów to i tak już ustalone kto będzie. Idę o zakład że Jakson dalej będzie Burmistrzem Świdnika, radni będą ci sami, ewentualnie kliku nowych wejdzie ze względu na nową formę wyborów (okręgi 1-mandatowe). Zawsze tylko gadamy że nowe wybory zrobią porządek a jak przyjdzie co do czego, to nagle okazuje się że ten nie poszedł na wybory, tamten miał inne sprawy...... Co roku to samo, czcza gadanina i tak Jakson zostaje znowu Burmistrzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslisz że jakson doczeka emerytury (67 lat) na fotelu burmistrza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Świdniku 5 lat przywędrowałem z 70 tysięcznego miasta na Dolnymśląsku jak patrzę na to co tu się dzieje i jak traktuję się ludzi to myślę ,że jeszcze rok i wracam do siebie , nie robią nic żeby zachęcić ludzi do osiedlania się w Świdniku burmistrz co drugi dzień biega tylko koło mojego bloku i to go najbardziej rajcuje a Klika mu tylko w d...e włazi i przyklaskuje nie znam realiów ,ale rozmawiam z sąsiadami co tu mieszkają po 30 lat eksmitujcie go z tego stołka bo to tylko pełniący obowiązki urzędas on nie ma żadnej inwencji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez Dni Świdnika też można żyć. Jak ich w tym roku nie będzie też nie będzie dramatu w mieście. Kasę można wydać na coś trwalszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewka zgdzam sie z Toba że bez Dni Świdnika można żyć. Tutaj chodzi o coś więcej,a minowicie na co pieniądze w budżecie znajdują sie a na co jest ich brak linki powyzej umieszczone przez mieszkanca dają odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś trwalszego czyli wiekszy budynek urzadu miasta hi hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Masz rację z mieszkańców jaja sobie robią. Jak dobrze ze wybory samorządowe juz za rok. Czekam na miny Sobonia, Radka tuz po wyborach.... pozdrawiam
Miny będą mówiły jedno - kolejne 4 lata na stołkach!!!! Nie ma co się oszukiwać ale w Świdniku o wynikach wyborów decyduje zmobilizowany elektorat który mogę nazwać "dziadki z placu", pamiętający czasy strajków w WSK. Ich nie obchodzi czy ich kolega Staszek czy Kazik robią cokolwiek, ważne że są. A jak jeszcze pojawią się na mszy w niedzielę kiedy są wybory to już wogóle wszyscy po mszy uderzą do urn. Opozycja? Jaka opozycja? Wspólna sprawa nie jest w stanie zgłosić nikogo poważnego jako kandydata na Burmistrza, bo jeśli myślałaby poważnie o wygraniu wyborów to trzeba było pracować na zaufanie wyborców od 2 lat. PO? Nie istnieje, Białowąs został "usadzony" i już na dobrą sprawę się nie liczy. Jedyny rozsądny człowiek który mógłby zagrozić Jaksonowi który mieszka w Świdniku jest teraz Prezydentem Lublina. A więc możemy już mentalnie przygotować się na kontynuację rządów obecnej ekipy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
Co do Pana Sobonia to ja złego słowa nie powiem. Przynajmniej to co robi to dla nas wszystkich. A i gmina przecież nie jest zadłużona a inwestycje każdy widzi. A następna propozycja: niestety obiekty Aviuni zbużyć i wybudować nowe. Tylko skąd kaskę? Może ktoś wie?
oj sobun nieładnie samemu o sobie taki dyrdymały pisać, szukaj pracy, już niedługo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
coś trwalszego czyli wiekszy budynek urzadu miasta hi hi
Może nie koniecznie budynek urzędu - są jeszcze inne potrzeby, może być żłobek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanie_Jacksonville napisał:
Miny będą mówiły jedno - kolejne 4 lata na stołkach!!!! Nie ma co się oszukiwać ale w Świdniku o wynikach wyborów decyduje zmobilizowany elektorat który mogę nazwać "dziadki z placu", pamiętający czasy strajków w WSK. Ich nie obchodzi czy ich kolega Staszek czy Kazik robią cokolwiek, ważne że są. A jak jeszcze pojawią się na mszy w niedzielę kiedy są wybory to już wogóle wszyscy po mszy uderzą do urn. Opozycja? Jaka opozycja? Wspólna sprawa nie jest w stanie zgłosić nikogo poważnego jako kandydata na Burmistrza, bo jeśli myślałaby poważnie o wygraniu wyborów to trzeba było pracować na zaufanie wyborców od 2 lat. PO? Nie istnieje, Białowąs został "usadzony" i już na dobrą sprawę się nie liczy. Jedyny rozsądny człowiek który mógłby zagrozić Jaksonowi który mieszka w Świdniku jest teraz Prezydentem Lublina. A więc możemy już mentalnie przygotować się na kontynuację rządów obecnej ekipy.
Zwróć uwagę że po raz pierwszy w Świdniku za kadencji jaksona mieszkancy składają petycje o wczesniejsze przed upływem kadencji odwołanie burmistrza. Jest to sytuacja w swidniku bez precedensu. Moim zdaniem do odwołania nie dojdzie, ale jesli zrobia to przed samymi wyborami wynik wyborów może znacznie różnić sie od poprzednich lat "dziadki z placu" zaczynają widziec że ich dzieci musza emigrowac ze świdnika za pracą, a soboń i spółka wydaje publiczne pieniądze na rozbudowę nowego urzedu miasta. Nie wiem czy juz w najbliższych wyborach jakson i spolka poleci, ale jestem pewien że długo juz sie nie utrzymaja u władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobon, bydlaku gdzie ulica Kusocinskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że zbieraja te podpisy, sam sie podpisałem moze ddzeksona odwolaja TYLKO zaczekajcie na okres przed wyborczy moze sie uda trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy jeszcze zbierają podpisy za odwołaniem tego "burmistrza"? Z chęcią się przyłączę..A kiedy może odbyć się głosowanie? Może w końcu Świdnik wybierze przyszłość, wybierze zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi znajomy dał do podpisania , ja przekazałem ją dalej koledze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczekajcie z tym odwolaniem do wyborów !!!! wiecej osiagniecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do Dni Świdnika, sądze, że jes to jedyne święto naszego miasta, gdzie przynajmniej połowa świdniczanów spotyka starych znajomych.... bardzo szkoda, jeżeli ich nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...