Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Świdnika: imprezy na lotnisku nie będzie

Utworzony przez Damian, 6 maja 2008 r. o 18:57 Powrót do artykułu
ci pseudo-ekolodzy muszą nie lubić susłów. jak wiadomo, to właśnie hałas silników samolotowych wpływa na rozwój susła, a przecież żadna impreza im nie zaszkodziła. raczej niech ci pseudo-ekolodzy trochę się podszkolą (choćby w liceum, bo tam się uczą co nieco o susłach) zamiast gadać pierdół. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak do tej pory było tyle imprez na lotnisku i jakoś susłom nic się nie stalo to dlaczego teraz nagle takie wielkie sprzeciwy??;/ zresztą jak jeden suseł z drugim się troszke piwa napije to jeszcze lepiej dla nich:p nie rozumiem tych niby "ekologów" i pozdrawiam ich środkowym palcem:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ejj no odrobia piWka jeszCze nikomu nie zaszkodziła!!! susłom tez nic sie nie stanie!! im tez sie cos dobrego od życia neleży!!! :D nie mam pojecie o co tym ``zjebologom`` chodzi? tYle impreZ było na tym lotnisku i GIT XD no i susły tez balowały z namie... tA impRezka musie sie odbyc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesadyyy ... jakos zawsze Dni Swidnika odbywały sie na lotnisku i nic tym suslom nie byloo... ejjj noooo ja chce Dni na lotniskuuu ! ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było poprosic ktoregos z poslow koalicji - pokazali, ze suslom nawet tor motocrossowy nie przeszkadza. Strach nagle oblecial, ze trzbe bedzie poniesc konsekwencje braku respektowania przepisow srodowiskowych? W UE buduje sie drogi, lotniska i inwestycje rekreacyjne wlasnie z ta ustawa ktora "przez przypdek" od ponad 4 lata jest bagatelizowana. Ptaszki ciwierkaja, ze sa miejsca gdzie alsfalt bedzie trzeba zwijac, budowle robierac i pasy startowe lotnisk przenoscic z miesjc ktore wbrew wszystkiemu co logiczne byly robione a sprawcy zostna obciazeni kosztami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha Tadzio Nowak znowu na sto procent wyleci z kościoła i rogoni towarzycho ! MOWIIE WAM NA STOWKE!!! chrzanic Pis i ekologów tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJĘ POWOŁAĆ WOJEWÓDZKĄ KOMISJE ŚLEDCZĄ D/S ŚWIDNICKICH SUSŁÓW !!!!!!!!!! A POTEM DRUGĄ KOMISJĘ D/S WPŁYWU SUSŁÓW NA BUDOWĘ LOTNISKA!!!!!!!!!!! PRZECIEŻ CYRK MUSI TRWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu oni sobie robią jaja, nie dość że rzadko kiedy Świdnik organizuje jakiekolwiek imprezy to teraz odwalają takie cyrki. Po 1. Bedzie bardzo mała ilość ludzi ze wzgledu na termin w jaki chcą organizować tą imprezę ponieważ zbliża sie długi weekend i ludze bedą brali urlopy i wyjerzdżali ze świdnika. Po 2. robienie imprezy "Dni Świdnika" w można powiedziec centrum miasta i to jeszcze w pobliżu Kościoła to jest wielka głupota. zapewne ks. Nowak bedzie sie burzył i ile już tego nie robi. Po 3. do tej pory były imprezy na lotnisku i jakos nie ucierpiały przez to susły, to i tym razem by sie nic nie stało. Jestem oburzona tym terminem i miejscem tegorocznej imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh,a może nie trzeba było sprzedawać części terenu vis a vis UM i Venus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorac miasto TYLKO EKOLOGIA ale władzy doczekał się Świdnik kucają przed ekologami i każdym kto tylko tupnie najlepiej niec nie robić to niema kłopotów BIAŁORUŚ ludzie głowa mała!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tych wszyskich ekologów na Majdanek wysłał. I urzędasów też. Co to za dni Świdnika? Do 22? O tej porze dopiero się zaczynała dobra zabawa. Ciekawe co gdyby tego placu nie było przed piątką może by na skate parku zorganizowali albo na świdniczance. Jeśli chodzi o mnie to p****le takie DŚ. Bede wolał sobie w weekend wyjechac nad jeziorko i tam odocząć. Innym też to proponuje. Bojkot takiego gówna może coś zmieni na przyszly rok. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-- http://www.pezetel.info - "pezetel.info"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarno to widzę. Pewno niebawem jakiś oszołom zakaże wszelkich imprez na lotnisku, w tym zawodów lotniczych. Stąd tylko krok do zakazu użytkowania lotniska i ustanowienia ścisłego rezerwatu. Co na to pewien dziennikarzyna-samouk (mieszkający w Ś), wielki bojownik o wolność i swobodę susłów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taak a co będzie z susłami jak wybudują lotnisko ?? no już nie przesadzajmy od zawsze na lotnisku odbywały sie imprezy w tym Dni Świdnika i zawody lotnicze i jakoś sobie nie wyobrażam ze mogłoby tego zabraknąć co już sie dzieje...;/ a susłom to jakoś nie przeszkadza.przecież samoloty odstraszają potencjalnych drapieżników ...a ich przeniesienie na rzecz lotniska w inne miejsce bardzo mi sie NIE PODOBA . ich populacja może wtedy zmaleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Świdniczanie!!! Jak większość z nas wolało aby Dni Świdnika odbyły się na lotnisku, z takich a nie innych powodów nie mogą one się tam odbyć!!! Ale bez OBAW!!! My zorganizujemy się sami i bawić będziemy się z susłami!!! Czy coś stoi nam na przeszkodzie, spotkać się i jakże tłumną grupą przejść na lotnisko i dotrzymać skromnej tradycji?? Nie martwcie się! Czym bliżej Dni Świdnika tym bardziej będziemy was informować o naszych poczynaniach !! POZDRAWIAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze jeżeli Dni Świdnika będą 24-25 maja to ja pier...e taką impreze. Tyle było gadania ze DŚ będą zgodnie na lotnisku a tu nagle wkraczają jacys j...ni ekolodzy i MOK ma jakieś ale do imprezy na lotnisku Jeżeli tak będzie to zapewniam ze mało osób pójdzie na te Dni bo to długi weekend ludzi wyjeżdżają ze Świdnika. Jeszcze wymyślają takie miejsce zajeb..... że Nowak napewno zaprostestuje. A impreza do 22 to żadna impreza:/ Mam nadzieje że Świdniczanie wezmą d..y w kupe i zrobią coś z tą imprezą, żeby zachowała swój charakter tak jak w ubiegłych latach. Nigdy susłom nie przeszkadzało że się bawimy na lotnisku, przeciwnie one się bawiły z nami!!!!! Ciekawa jestem co będzie jak lotnisko wybudują o ile to zrobią to Dni Świdnika przepadną bo ludziom się nie będzie chciało chodzić na impreze która trwa do 22 kiedy są najlepsze gwiazdy o tej dopiero. To Dni pójdą w zapomnienie!!!!! ODBIERZMY OD EKOLOGÓW NASZE ZASŁUŻONE DNI ŚWIDNIKA NA LOTNISKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŁĄCZMY SIĘ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA! W WEEKEND KIEDY BĘDĄ DNI ŚWIDNIKA WSZYSCY ZAMIAST TAM (GDZIE BY NIE BYŁY) TO WSZYSCY COME ON LOTNISKO! I TAM SIE BAWIMY! JAK BEDZIE 2000 LUDZI TO PRZECIEZ ANI EKOLODZY ANI PIS-POLICJA NIC NAM NIE ZROBIĄ! WSZYSCY WPISUJCIE SIE KTO BEDZIE!? JA NA PEWNO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast na taką psełdo imprezę idziemy na lotnisko i niech każdy weżmie po paczce pokarmu dla susłów proponuje RED KILER bardzo ekologiczne i tanie,po dwu dokarmianiach problem sam się rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobry pomysł, żeby przyjść w czasie DŚ na lotnisko. Ze swoją wałówką i napitkiem. Kocyk, jakiś samograj i majówka na 24 fajerki. Zobaczymy czy będą próby siłowago usunięcia publiki. A za parę lat będą to świętować jak słynne spacery o 19.30 w latach 80-tych. Tradycje mamy, tylko podtrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co roku były na lotnisku koncerty , akurat teraz sie czepiają żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...