Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Świdnika: imprezy na lotnisku nie będzie

Utworzony przez Damian, 6 maja 2008 r. o 18:57 Powrót do artykułu
zapowiada sie ciekawie?Facet byles na tym placyku kolo szkoly piatki?Tam jest tak malo miejsca,a poza tym w czesniejsze imprezy nie przeszkadzaly zwierzatkom,a lotnisko tez ktore ma byc tez zamkna bo beda przeszkadzac suslom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustąpiliście raz tym zielonym błaznom, będziecie ustępować jeszcze wiele razy, bo zieloni teroryści tak chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie sprawdzałem kiedy będą dni Świdnika w tym roku , chciałem przyjechać na dobrą impreze z rodziną z Janowa Lubelskiego ale widzę że dzięki waszym władzom i poj....ym ekologom nie ma po co jechać, szkoda, ośmieszajcie się dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież każdy dobrze wie że nie chodzi o susły tylko o to że teren lotniska nie należy już do władz miasta a nowy właściciel zapewne zażądał kwoty za wynajęcie na co nasze władze nie wyraziły zgody i stad gadka o susłach Proszę państwa... nie róbmy z siebie pośmiewiska ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla rzetelności. Lotnisko w Ś. NIGDY nie było własnością miasta. To był teren PZL (dawniej WSK). Zastawiony w BDK i nie wykupiony. W wyniku kolejnych fuzji banków właścicielem został PKO SA (żadnych korzyści, tylko podatek). Od banku za 14 mln odkupiło m. Lublin licząc na budowę PLL. Po zmianie lokalizacji portu teraz Lublin został ze związanymi rękoma (Natura 2000) w nocniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł!Sami zróbmy sobie piknik na dni świdnika,na lotnisku oczywiście!Mnie osobiście obecność susłow nie przeszkadza.Tyle lat się z nimi dogadywalismy ,wiec myśle ,ze i w tym roku damy rade!Do zobaczenia na lotnisku 24.05.pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tegorocznych Dniach Świdnika pojawi się mało osób niż w latach ubiegłych.Zabawa na takim małym placu nie jest tak naprawde zabawą. Spotkałam się z wieloma opiniami na ten temat i sama uważam że to co odbędzie się na placu koło Sp nr 5 będzie jedną wielką lipą i nic nie da to, że burmistrz zaprosił dużo gwiazd, bo tak naprawde nie chodzi tu tylko o gwiazdy ale tez o swobode zabawy. Niedługo zacznie się budowa lotniska i każdy czekał na Dni Świdnika aby ostatni raz "poimprezowac" z całą ludnością świdnicką, powiem tyle jesteśmy bardzo rozczarowani z tego powodu:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 1 zakład nazywa się nadal wsk świdnik czsem można spotkać zapis wsk-pzl świdnik. ja tam długo już pracuje więc wiem a co do susłów dajcie im chwilę spokoju oni maja mlode i co roku musza ich uczyc kto jest wrogiem a kto przyjacielem. co dziennie uczą sie o człowieku na podstawie jego zachowań. po 2 lotnisko będzie wybudowane gdzie indziej niz to co jest . bęedzie wybudowane naprzeciwko tego co jest po drugiej stronie ulicy. stało się tak za przyczyną strajków i podpisów pod petycją od ochrony środfowiska ażeby ochronic jedyną w polsce tak liczna populację susła perełkowatego. mądrale wy. hasło tej akcji brzmaiło (niby od susłów ) ,, my tez popieramy lotnisko w swidniku ale w innym miejscu niż teraz jest'' pozdro. marian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co to wogóle robic jakies imprezy na takiej wsi....... Co to jest ten Śwodnik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sAsiad napisał:
a po co to wogóle robic jakies imprezy na takiej wsi....... Co to jest ten Śwodnik...
Lepiej? Wyleczyłaś już swoje kompleksy jednym bardzo mądrym wpisem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...