Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do Świdnika pojedziemy nową trasą

Utworzony przez max, 12 września 2012 r. o 21:52 Powrót do artykułu
jakie opady???mamy wyjątkowe suche lato...susza panuje od 3 miesięcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie proszę nie ośmieszajcie się. Jakie letnie opady???? tak suchego lata w tym rejonie nie było od kilku lat. Jeśli Budimex podaje takie niepoważne argumenty to można wątpić w ich profesjonalizm. Zresztą patrząc na organizację robót i zapewnienie drożności komunikacji dla mieszkańców śmiem wątpić czy w ogóle są świadomi, że budują drogę na istniejącej czyli "pod ruchem". Jestem mieszkańcem przy budowanej drodze serwisowej i codziennie rano zastanawiam się czy uda mi się wyjechać do pracy drogą w budowie czy polną drogą pod lasem bo budujący o mieszkańcach nie pomyśleli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie proszę nie ośmieszajcie się. Jakie letnie opady???? tak suchego lata w tym rejonie nie było od kilku lat. Jeśli Budimex podaje takie niepoważne argumenty to można wątpić w ich profesjonalizm. Zresztą patrząc na organizację robót i zapewnienie drożności komunikacji dla mieszkańców śmiem wątpić czy w ogóle są świadomi, że budują drogę na istniejącej czyli "pod ruchem". Jestem mieszkańcem przy budowanej drodze serwisowej i codziennie rano zastanawiam się czy uda mi się wyjechać do pracy drogą w budowie czy polną drogą pod lasem bo budujący o mieszkańcach nie pomyśleli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie proszę nie ośmieszajcie się. Jakie letnie opady???? tak suchego lata w tym rejonie nie było od kilku lat. Jeśli Budimex podaje takie niepoważne argumenty to można wątpić w ich profesjonalizm. Zresztą patrząc na organizację robót i zapewnienie drożności komunikacji dla mieszkańców śmiem wątpić czy w ogóle są świadomi, że budują drogę na istniejącej czyli "pod ruchem". Jestem mieszkańcem przy budowanej drodze serwisowej i codziennie rano zastanawiam się czy uda mi się wyjechać do pracy drogą w budowie czy polną drogą pod lasem bo budujący o mieszkańcach nie pomyśleli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test...działa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale chodzilo o poprzednie lato 2011 a nie tegoroczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslacy napisał:
ale chodzilo o poprzednie lato 2011 a nie tegoroczne
W poprzednie lato to w ogole nie byli zainteresowani pracą. Nawet w te słoneczne dni:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krzysztof Żmijan, kierownik budowy z firmy Budimex" - by żyło się lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krzysztof Żmijan, kierownik budowy z firmy Budimex" - by żyło się lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krzysztof Żmijan, kierownik budowy z firmy Budimex" - by żyło się lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już nie mogę czytać tych głupot, może Panowie redaktorzy napisali by coś o przebudowie sieci energetycznej i telefonicznej na S 17, takiego bałaganu i dezorganizacji nik nie widział, od kilku tygodni nic się nie dzieje w tych tematach, zerwane nowe kable, kładące się słupy itd... Panowie !! czekam na błyskotliwy artykuł !!!! pod tytułem "Deszczowe lato" ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Pracują tylko na nitce biegnącej w kierunku Lublina. – W ciągu trzech dni dotrzemy do Wierzchowisk" no to albo pracują w stronę Lublina albo w stronę Wierzchowisk - inaczej się nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Pracują tylko na nitce biegnącej w kierunku Lublina. – W ciągu trzech dni dotrzemy do Wierzchowisk" no to albo pracują w stronę Lublina albo w stronę Wierzchowisk - inaczej się nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie fora internetowe wszelkiej maści frustraci pękliby od nadmiaru żółci. A tak zaznają ożywczego poczucia upojenia i mocy skomlając na wszystko i wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od strony piask w stronę lublina. wierzchowiska są pomiędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie redaktorzy; Panie Pawle i Jacku, takie artykuły to się nadają tylko do "SZPILEK" no chyba że macie jakiś układ z nimi......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śp Alik napisał:
Gdyby nie fora internetowe wszelkiej maści frustraci pękliby od nadmiaru żółci. A tak zaznają ożywczego poczucia upojenia i mocy skomlając na wszystko i wszystkich...
Szkoda, że nie odróżniasz frustratów od realistów bo to w dzisiejszych czasach musi Ci bardzo utrudniać życie. A jeśli twój komentarz miał kogoś obrazić to chyba pownieneś wiedzieć, że forum jest miejscem na dialog a nie obrażanie innych czyli nie dla Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesunięcie terminu oddania drogi przez letnie opady to chyba jakiś żart!!! W lecie trochę padało ale teraz od długiego czasu mamy non stop susze więc chyba to się jakoś wyrównuje. Czy panowie z Budimexu podejmując się wykonania tej inwestycji zakładali że podczas jej trwania nie spadnie ani kropla deszczu? W takim wypadku to jednak oddadzą tą drogę dopiero najwcześniej na wiosnę bo śniegu też się pewnie nie spodziewają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luka napisał:
Szkoda, że nie odróżniasz frustratów od realistów bo to w dzisiejszych czasach musi Ci bardzo utrudniać życie. A jeśli twój komentarz miał kogoś obrazić to chyba pownieneś wiedzieć, że forum jest miejscem na dialog a nie obrażanie innych czyli nie dla Ciebie.
Forum i dialog - ale się ubawiłam. Ci,co tu komentują w zdecydowanej większości plują żółcią na prawo i lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luka napisał:
Szkoda, że nie odróżniasz frustratów od realistów bo to w dzisiejszych czasach musi Ci bardzo utrudniać życie. A jeśli twój komentarz miał kogoś obrazić to chyba pownieneś wiedzieć, że forum jest miejscem na dialog a nie obrażanie innych czyli nie dla Ciebie.
Forum i dialog - ale się ubawiłam. Ci,co tu komentują w zdecydowanej większości plują żółcią na prawo i lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...