Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugi dom w kościele

Utworzony przez wierny nie moher, 5 lutego 2008 r. o 09:59 Powrót do artykułu
Jak wieści niosą jest to najbardziej zacny ksiądz i człowiek.Gdyby choc połowę takich księży miał Kościół byłoby pięknie.Tylko pozazdrościc mieszkańcom Dorochuczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza sie. bywam w Dorohuczy zazwyczaj w święta, bczęsto na mszach i to jak ten czlowiek potrafi prawic kazanie i w ogóle rozmawiac z ludzmi to cos fantastycznego. Juz dawno powinien zostac dostrzezony i nagrodzony za to ze chyba jedyny widzi biedne, wiejskie dzieci, które zazwyczaj stoją pod sklepem, lub błąkają sie po wsi.... niech Bóg dalej ma go w swojej opiece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wprawdzie rzadko ale przyjeżdżam do Dorohuczy i jeśli to możliwe chodzę do Waszego kościoła .Uwierzcie, że takiego proboszcza jakiego macie to trzeba szukać ze świecą. To nie tylko duszpasterz ale przyjaciel wszystkich mieszkańców, a kazania, które głosi to coś pięknego, coś co na długo zapada w pamięci.Słuchajcie więc waszego proboszcza i kierujcie się jego wskazówkami/może postawicie krzyż przy wjeżdzie do wsi/. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księdza Stanisława znam z okresu Jego pracy(na początku kapłaństwa) w par. Horodło. To było w okresie stanu wojennego. Już wtedy dał się poznać jako wybitny kapłan, przyjaciel młodzieży, wielki patriota, który nie bał się mówić prawdę. Choć to brzmi patetycznie - budził ducha w trochę zapyziałym narodzie na kresach. Piękne, patriotyczne kazania,praca z młodzieżą, zespół muz. chyba "Metanoja" /chociaż śpiewał średnio ładnie : :blink:blink: /. Grał w nogę z chłopakami, jeździł b. oryginalnym, seledynowym fordem-krążownikem, który często się psuł .... wspomnienia, wspomnienia.... Ciekawe czy mnie jeszcze pamięta ? Ochrzcił mojego najstarszego syna , Łukasza i dał mu w prezencie oliwkę zagraniczną / wtedy wielki rarytas/. Cieszę się, że taki pozostał jakim Go pamiętamy sprzed ponad 25 lat. Tak trzymaj Stasiu. Dobrze, że jesteś. Może się jeszcze spotkamy? Szczęść Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księdza Stanisława bardzo miło wspominamy z osiedla Nałkowskich. Powodzenia, proszę księdza, powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księdza Stasia ,znam osobiście , ponieważ miałam możliwość współpracy z Nim.To serdeczny i wspaniały człowiek ,o wielkim sercu i umyśle ,zawsze otwarty na drugiego człowieka.Ma w sobie wielką charyzmę -dar od Boga,oraz niewyczerpującą siłę w realizacji zamierzonych planów.Potrafi dotrzeć do każdego człowieka ,nie zależnie od wieku .Jest uwielbiany przez dzieci ,ponieważ potrafi bawić się razem z nimi ,uczyć poprzez chęć poznawania świata ,rozwijać intelektualnie poprzez naukę wierszy czy książek ,myślę że Jego serce tak czuje.Dla młodzieży borykającej się z problemami życia ,dorastania ,poznawania jest duchowym przywódcą , który wskazuje drogę ,dociera do zamkniętych w sobie dusz.Dla dorosłych jest jedynym ,niepowtarzalnym Duszpasterzem ,jakiego jeszcze parafia nie miała ,w swoich kazaniach opowiada o codziennym życiu ,o jego troskach ,trudnościach czy radościach wszystkie słowa są realne i odzwierciedlają życie naszych parafian .Jestem wdzięczna Bogu za takiego człowieka.Życzę zdrowia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamietam ksiedza Stasia tez z os Nalkowskich to niesamowty czlowiek , ktorego nigdy nie zapomne . Niech Mu Bog blogoslawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.wp.pl/kat,12611,title,Ksiadz-pedofil-skazany-za-molestowanie-13-latki,wid,12069827,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1b812
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co.......to jest bardzo nieładnie . Chwyt poniżej pasa ! Byłoby lepiej gdybyś się nie odezwał w ogóle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Stanisława nie zapomnę do końca życia :) Dobry duch, który kocha ludzi. Był i jest dla mnie przykładem. Z sentymentem i uśmiechem na twarzy wspominam lata, kiedy pracował z nami - wtedy młodzieżą w parafii w Puławach. Wielki Człowiek o wielkim serduchu :D Aga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jego parafianinem,dzięki jego wsparciu nasza rodzina nie została zniszczona przez (dobrych ludzi).Ten Człowiek jest lekarstwem na każde zło. Wielki szacunek dla Księdza Stanisława.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...