Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor DPS w Świdniku będzie miał zastępcę. Bo planują inwestycje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2016 r. o 19:11 Powrót do artykułu
Nie wiem dlaczego, ale od razu skojarzyłam temat ze stanowiskiem w DPS dla żony ministra Sawickiego też z PSL. Przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie pytam co z ulica Kusocinskiego? No co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" a ja sie pytam co z ulica kusocinskiego? no co?" miasto Świdnik ustami burmistrza radka zobowiązało się w 2011 roku do pokrycia wszystkich kosztów budowy tej drogi, łącznie z wykupem gruntów. jest to w bip powiatu:  ***s://spswidnik.bip.lubelskie.pl/index.php?id=166&id_dokumentu=443896&akcja=szczegoly&p2=443896 wystarczy się zainteresować. wszystko na tacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki cacanki, przeciez powiat ustami czlonka zarzadu Jakuba Osiny (bylego czlonka SLD) zobowiazal sie do remontu ul. Dworcowej i co? Juz od pol roku powinnismy nia jezdzic, dlatego nie wierze politykom, szczegolnie wywodzacym sie z partii postkomunistycznych jak Jakub Osina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana wersja PSL. KORYTO + wersja PSL. Gdzieś kolegów trzeba upchnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INWESTYCJE DOPIERO SIĘ PLANUJE , DOTACJE DZIS WIRTUALNE, ALE STOŁKI JUZ OBSADZONE, NIE OMAMICIE JUZ NOSNYMI TYTUŁAMI ARTYKUŁOW, "DOBRYMI INTENCJAMI" DOSTANIE WAM SIĘ WKRÓTCE OJ DOSTANIE1111111111111111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INWESTYCJE DOPIERO W PLANIE , DOTACJE DZIS WIRTUALNE , ALE STOŁKI JUZ OBSADZONE I DALEJ BĘDZIECIE SZUKAC KOLEJNYCH POSAD, NIE OMAMICIE JUZ WE WRZUCANYCH ARTYKUŁACH "DOBRYMI INTENCJAMI" DOSTANIE WAM SIĘ WKRÓTCE OJ DOSTANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz do kazdego wirtualnego pomyslu w powiecie Osina z Kodziejczykiem od razu beda zatrudniac dyrektora, zastepce i sekretarke i wyplacac dyrektorskie pensje. W koncu ludzie z PSLu i dawnego SLD od Osiny tez musza godnie zyc. Sld upadlo, Psl sie konczy a tylu dzialaczy do obsadzenia ze ho,ho! Wiec wirtualny rozwoj powiatu swidnickiego zapewniony! Glupi lud to kupi, a działacze napchaja kieszenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Osina i brawo Sadło. Jeszcze daleko do czegokolwiek a propaganda sukcesu działa!! Kołodziejczyk Ty to jesteś mistrz, żadnych konkretów ale kolegów wciskasz. Wam się w d....h od tej władzy poprzewracało!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
Dobra zmiana wersja PSL. KORYTO + wersja PSL. Gdzieś kolegów trzeba upchnąć
chyba szykują miejsce dla kolegi Włodka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze ja jestem wolny, czekam na propozycje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...