Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BZDURA, BARDZO CZĘSTO TAM PARKUJĘ I NIE TYLKO URZĄD MIASTA ZAJMUJE MIEJSCA PARKINGOWE, ALE OD JAKIEGOŚ CZASU ZOSTAŁY TEŻ WYZNACZONE MIEJSCA DLA MIESZKAŃCÓW. DO GODZINY 16 ZNALEZIENIE MIEJSCA POD POCZTĄ GRANICZY Z CUDEM, PÓŹNIEJ JUŻ JEST OK
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kochani mieszkańcy. Juz raz wypowiadałem sie w sprawie "komisu" w centrum miasta, i chć nie mieszkam przy tym parkingu i w zasadzie wogóle z niego nie korzystam to uważam że problem "komisu" istnieje w dalszym ciagu. Tym razem chodzi jednak o to że miasto wymalowało koperty i uważa że problem został załatwiony. A niby dlaczego Ci którzy chca sprzedawac samochody nie mogą tego robić w swoim mieście. Czy ktoś może mi pokazać choć jeden komis samochodowy w Świdniku? Dlaczego musimy jeździc do Lublina lub okolicznych miejscowościach żeby kupic samochód. Jeżeli nikt prywatnie nie chce tego zrobić w mieście to czy takiego komisu nie mogło by zorganizować w mieście właśnie samo miasto? Przeciez zawsze mogło by czerpać z tego jakieś zyski. Ale oczywiście NIE. Lepiej ograniczac, stawiać znaki zakazu a w sobotnio niedzielne popołudnia "ciemnocie" pozwolić dać sie napić piwa na tym parkingu przy okazji jakiegoś festynu. Czego nikt nie jęczy że wówczas nie mozna tam zaparkować? Oj świdniczanie , świdniczanie. OPAMIĘTANIA
0
JA TEŻ MAM PARKING POD BLOKIEM I PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM .BARDZO CHCIAŁBYM MIEĆ MIEJSCA PARKINGOWE DLA MOJEJ WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ JAK MA TO WSPÓLNOTA Z NIEPODLEGŁOŚCI 13.JEŻELI MOŻNA TAK ,TO CO NA TO POWIEDZĄ WŁADZE MIEJSKIE I POWIATOWE NA STWORZENIE MIEJSC PARKINGOWYCH DLA INNYCH WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH(Z TEGO CO MI WIADOMO ŻE 4 LATA TEMU, NIE BYŁO MOWY O MIEJSCACH DLA W.M. ORAZ MOŻLIWOŚCI WYKUPIENIA MIEJSCA DO PARKOWANIA),WIDZĘ OGROMNY POSTĘP .TO TERAZ KAŻDA WSPÓLNOTA MA PRAWO DO MIEJSC PARKINGOWYCH.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: