Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Franciszków: Wypadek z udziałem dwóch samochodów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2016 r. o 12:50 Powrót do artykułu
Nieźle wtedy lało. Za ciężka noga była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedoświadczona kierowniczka, pewnie jeszcze fotel miała przysunięty do kierownicy tak że mogła kierować bez rąk, przez co nie czuła dobrze samochodu i skończyło się wypadkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba spiryt w tej butelce na jesdni.napewno komus wypadł z auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu LSW się spotkało z LUB, to nie mogło sie inaczej skończyć. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiesz baranie to nie p ier jak ktoś ma lsw to niejest takim wieśniakiem j ak Ty...a lu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej wypowiedź typowego przedstawiciela Hamburga, z LSW na rejestracji :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw naucz się pisać Hamburk, a pózniej się wypowiadaj :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW I WSZYSTKO JASNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy to co terz lsw czy p....jak ***ce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Primo, nie Hamburk, a Chamburk, czyli miasto chamów i burków, jak to mawialiśmy jeszcze za komuny i nie mam pojęcia, jak można się tym szczycić. Secundo, nie wiem, po co ta nagonka na blachy, skoro winne mogą być tu co najwyżej klepki, a konkretnie brak jednej z nich. Tertio, nawet tego trudno być pewnym, skoro w poślizg można wpaść nawet przy 50 km/h. Skończyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale właśnie w przypadku pewnych blach ten brak klepek jest szczególnie częsty. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...