Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Galeria Venus: Outlety Next, Zara, Bershka, ale bez Empiku

Utworzony przez świdnik_lol, 9 lutego 2012 r. o 19:05 Powrót do artykułu
no nie mogę się doczekać bo teraz nie bede musiał do lublina jeżdzic na galerianki :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
avia świdnik to nie jest polski klub, ale tak do tematu, to kurde tam galeria, tam lotnisko, niedługo świdnik będzie bardziej rozwinięty od lublina ;-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli prawie nic sie nie zmieni, bedzie tylko wieksza powierzchnia i brak ciekawych sklepow (no moze Croop i House, bo reszta to drozyzna). A tak liczylem na Empik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Friends napisał:
avia świdnik to nie jest polski klub, ale tak do tematu, to kurde tam galeria, tam lotnisko, niedługo świdnik będzie bardziej rozwinięty od lublina ;-/
Heh nie no nie przesadzaj!!Bo to trochę za bardzo wyimaginowane , swidniczek bardzie rozwinięty niż lublin??Swidnik jest jak jedna dzielnica lublina a miasto ma ich 28 Jaja sobie robisz w tym momencie ,to że budują tam lotnisko to nie znaczy że jest ono wyłącznie dla swidnika, z resztą jak sama nazwa wskazuje ,,Airport Lublin,, a poza tym gdyby Lublin nie rozmyślał nad planem lotniska to nigdy by tam nie powstała tak ogromna inwestycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z empikiem słyszałem że spółka chciała brać czynsz za wynajem powierzchni + jakiś procent od dochodu to się nie dziwie że zrezygnowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co się dziwić . młodzi książek nie kupują, płyt też. starsze pokolenie - podobnie. z garstką miłośników książki Empik w Świdniku interesu nie zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
avia świdnik to nie jest polski klub
Dokładnie! Nie chcemy w Lublinie żadnych nordycko-germańskich faszystowskich homofobicznych kiboli. Lublin był wielokulturowy i tolerancyjny - mieszkali tu Polacy, żydzi, Ukraińcy... i niech taki pozostanie! Tęczowy Lublin! RKS & GKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny blaszak z lachami zero kultury, wychowany spoleczenstwo idiotow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny blaszak z lachami zero kultury, wychowany spoleczenstwo idiotow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
nie ma co się dziwić . młodzi książek nie kupują, płyt też. starsze pokolenie - podobnie. z garstką miłośników książki Empik w Świdniku interesu nie zrobi
sobon nierub z jekso nie wiem co bedoczytac dzieciom o sobie i o ich inwestycjach wc dla dwuch- ich, czy muszla koncertklozetowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego bez Empiku. Uwielbiam i zakupy w Empiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha napisał:
Dlaczego bez Empiku. Uwielbiam i zakupy w Empiku.
miło, ze lubisz zakupy w EMPIKU, ale specjalnie dla ciebie i jeszcze paru osób firma nie zjedzie do świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam chce w empiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rs napisał:
jankowski?? A co masz do powiedzenia mieszkańcom, których ograbiliście z ich własności?? Jak mają żyć Ci, którym fundujecie hałas i smród spalin, zamiast godnego życia?? Może się wypowiesz w tej kwestii?? Myślicie o stosownych odszkodowaniach, czy raczej o wyniszczeniu podobnie jak z susłem??. Przypomnę, że populacja z okpło 10 tyś. zmalała do kilkudziesięciu sztuk.
Chyba niezauważyłeś informacji że przez Susły przeniesiono lotnisko poza obszar ich występowania... Co i tak nie pomogło bo wyginęły z przyczyn naturalnych przed rozpoczęciem budowy. Gdyby nie "orabianie z własności" nic by nie można było wybudowć. Nie powstała by żadna autostrada, ani nawet zwykła droga do działki. Ja wiem że są buraki którym wszystko przeszkadza. Za ziemie były odpowiednie pieniążki... Za małe? Idź do sądu. Chociaż pewnie i tak dpostałeś więcej niż byś dostał na wolnym rynku. Kilka samolotów dziennie Ci przeszkadza? Smród? Spaliny? Hałas? Przebywałeś kiedykolwiek w okolicy lotniska? Czy ludzie mieszkający kolo ulicy którą jeździsz też mają ją zablokować bo spaliny i hałas? Te kilka operacji dziennie to jest nic w porówanniiu z ulicami w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiegoś powodu wysłał mi sięinny post. W Świdniku Epika nie będzie bo firma nie byłą zainteresowana. Tłumaczą to kryzysem, ale pewnie dlatego że w Lublinie są już 3, a my mamy 15-20km pseudokomunikacją do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
empiku nie bedzie bo nie chce go galeria bo empik nie płaci rachunków i z plazy niedługo tez ich wywalą hhahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO AVIA, jude jude rks net hools napinka zydowski klub uciekacze przed widzewem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzien dobry napisał:
Błagam chce w empiku.
ja tam wolę w łóżku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...