Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gardzienice: Nie chcą składowiska pod oknami

Utworzony przez Gość, 21 maja 2010 r. o 17:23 Powrót do artykułu
Dziwni ludzie na tej wsi, nowoczesność idzie a oni protestują A co by było gdyby ich chcieli zelektyfikować skanalizować czy nie daj Boże zgazyfikować A za dwa miesiące nawet śladu po tej dziurze w ziemi nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pozwolić na składowanie odpadów skalnych w wyznaczonym terenie pod warunkiem przekazania na własnośc mieszkańcom.To jest twardy materiał skalny,całkowicie naturalny. Nastepnie trzeba wynająć maszynę do sortowania tego materiału na poszczególne asortymenty i sprzedawać na budowę dróg, nasypów kolejowych i wałów przeciwpowodziowych. To doskonały interes.Zapytajcie ile kosztuje wywrotka tłucznia. Macie odpowiedż ile dostaniecie pieniedzy. Ja bym sie cieszył z takiego prezentu. Zakładajcie firmę i kupujcie portfele na pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim sortowaniu i budowaniu dróg mowa ? To śmieszne - są to odpady nienadające się do budowy czegokolwiek. Tego typu skały utylizuje się na terenach byłych kopalni piachu i innych. Akurat nikomu nie przeszkadzała kopalnia a teraz jak chcę zrekultywować teren ,,skałą" to są protesty... Na każdym kroku wyłania się brak wykształcenia i wiedzy - dlatego ludzie protestują. Na terenach zrekultywowanych zazwyczaj sadzi się drzewa - proste rozwiązanie - park dla mieszkańców w przyszłości. Odpady nie są szkodliwe i nie mają wpływu na środowisko - nie mają wpływu takiego jak pseudo ekolodzy starają się ludziom wmówić. W Polsce termin ekologia jest bardzo modny - mimo iż nie wszyscy wiedzą co oznacza. Wystarczy nadać miano ( dla obojętnie czego ) - EKOLOGICZNE - i można sprzedać 3 razy drożej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wiem dlaczego położono tam nową nawierzchnie na jezdni .Nowy asfalt konczy sie zaraz za wyrobiskiem piachu.Tylko szkoda tego nowego asfaltu bo pod takim ciężarem zrobią się koleiny i droga sie rozpadnie ,ale kogo to potem będzie interesowało,U nas w Polsce nikt się nie interesuje co będzie potem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ciemnogród w tych Gardzienicach. Nie chcą naturalnego składowiska odpadów - kamienia ! Rozumiem jakby to były odpady z elektrowni atomowej itp ale żeby bać się zwykłego kamienia ? To trzeba być chorym na głowę. Bywam w Gardzienicach i wiem jacy ludzie tam mieszkają i jak wygląda teren dookoła. Tak to jest jak się żyje w niewiedzy... Ta dawna kopalnia piachu tylko jest brzydką ozdobą terenu. Nie wiem na ile wytrzymały jest ten kamień z odpadów górniczych węgla ale być może da się nic utwardzić drogi a to by się w Gardzienicach na polnych dojazdach przydało !!! Ja mogę wziąść trochę kamienia na dzialkę do utwardzenia podjazdu - o ile jest twardy to doskonale poratuje mnie po zimie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogród? W Gardzienicach mieszkają kompetentne osoby. Ludzie wstawiają komentarze nie znając sprawy do końca. Jezeli ktoś uważa, że składowanie łupka w kopalni obok rzeki bez postawienia wałów ochronnych i wyworzenie go 20 ciężarówkami dziennie przez 5 lat jest ok to ta osoba niech pozwoli na wyworzenie go do swojej miejscowosci. My nie chcemy mieć dziurawej drogi która dość niedawno została położona od nowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...