Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie najczęściej latamy z lotniska w Świdniku? Ile płacimy za bilet? Port zamówił analizy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 października 2017 r. o 20:10 Powrót do artykułu
Jakiego Świdnika? Tam jest tylko trawiaste lotnisko. Panie Tomaszu - prędzej napisz Lotnisko w Mełgwi. Geografia administracyjna Polski się kłania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenne badanie. Zdumiewa niska pozycja ilości lotów do Hiszpanii i Portugalii no i Francji. Ciekawe dlaczego? Pewnie potrzebne byłoby badanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota! Jak zamówił? Ile zapłacą za analizy? Są na miejscu i nie umieją zrobić sobie analiz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najpopularniejsze kierunki lotów ze Świdnika to kolejno: Wielka Brytania, Skandynawia i kraje Beneluksu" ..... odkrycie stulecia. Przecież to było pewne. Lubelacy latają tam gdzie mieszkają i pracują, czyli EMIGRACJA - LUBLIN i odwrotnie. Non stop średnio raz / dwa / trzy razy w roku. Loty na kierunkach wycieczkowych to rzadkość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z lotami d izraela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle razy prosiłem o połączenie ze Stuttgartem i nic czy ktos zrobił analizę ile ludzi tu pracuje w tej okolicy z Lubelskiego z mojej wiedzy kilka tysięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z lotami do Izraela? Zbyt krótko to połączenie funkcjonuje żeby wyciągać jakie kolwiek wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi redaktorze Maciuszczak proponuję trochę konsekwencji w tym co piszemy, albo piszemy o Lubelskim Lotnisku albo o Lotnisku w Świdniku a nie i tak i tak. Przyczym skłaniam się przy pisaniu Port Lotniczy Lublin, forma która jest jedną właściwą i powszechnie funkcjonuje we wszystkich oznaczniach naszego portu lotniczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę,że najczęściej latają do Biedronki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko napędza i utrzymuje tylko i wyłącznie emigracja zarobkowa. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo wicie,lody kręcić trza i zarobić dac ferajnie. Oczywiście za nie swoje. Dochody to lotnisko zacznie przynosić na święty nigdy. Społeczeństwo z podatków dołoży to i na trzynastki starczy a co. Kto im zabroni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok ale gdzie loty krajowa. Czy na prawdę nie można pomóc ludziom spieszącym się??? Tylko to co było loty do Gdańska Wrocławia i Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to oprocz Rzeszowa najdrozsze lotnisko w Polsce pod wzgledem biletow. Lataja z niego niewyedukowani Janusze i Kaski ktorzy zawsze przeplacaja za bilety wiec taki RyzyDublin ich kosi ile tylko moze. To nie przypadek ze kiedy nie szuka sie biletu na lot np. ze Stansted do Polski to ten do Lublina czesto jest dwa razy drozszy niz do Modlina - to nie zbieg okolicznosci a golenie frajerni. Lecac np. 4 osobowa rodzina i placac do Modlina po 250zl w dwie strony za to samo zaplacimy 500 do Lublina. 4*250zl = 1 tys zl. Czy podroz czymkolwiek z Modlina przez Warszawe do Lublina kosztowalaby 1 tys zl w jedna strone. 4*17zl bilet lotniskowy = 68zl 4*Polski Bus (10-15zl) = 60zl lub 4*PKP (bilet rodzinny) - zgaduje ze caly rodzinny kosztuje 150zl 1tys - 68zl - 60zl = 872zl oszczednosci 1 tys - 68zl - 150zl = 782zl Policzyc to w dwie strony i sie robi ok 1.5 tys zl przy poswieceniu ok extra 3 h na podroz w jedna strone. za 1.5 kapcia to mozna z 10 lokalnych lubelskich loch wy yebac albo 20 ukrainek (taka z eksportu to do pyska jeszcze wezmie i krater wylize)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Nie jestem emigrantem a latam że Świdnika kilka razy w roku. 2. Bilety są droższe od Modlina ale od innych lotnisk nie. 3. Nikt nie pyta się o to jaki zysk przynosi droga S12 czy linia kolejowa. Lotnisko to taka sama inwestycja w infrastrukturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latam z Lublina bo droga do Warszawy to 3 godz - - nie stać mnie na taka stratę czasu - bilety z Lublina mogą byc nawet 3x droższe niz z Modlina a i tak sue opłaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wszystko ok ale gdzie loty krajowa. Czy na prawdę nie można pomóc ludziom spieszącym się???  Tylko to co było loty do Gdańska Wrocławia i Warszawy
 To żart ? Żadna linia nie zaryzykuje nierentownych lotów. Zero realnego zarobku. Ze Świdnika były loty do Gdańska i Warszawy. Umarły śmiercią naturalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powstanie lotniska juz sie zwrocilo. nie chodzi mi o pieniadze, bo jeszcze kilka lat trzeba bedzie dokladac, ale zwrocilo sie w postaci powstania nowych miejsc pracy. przeciez niejednokrotnie prezesi firm mowili, ze buduja sie dlatego , ze jest lotnisko . latwiej podrozowac w celach biznesowych, latwiej swoje towary sprzedac w swiat. a jesli chodzi o finanse, to lotnisko tez wyjdzie na swoje w koncu, mocno wierze w to. trzeba trzymac kciuki. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
1. Nie jestem emigrantem a latam że Świdnika kilka razy w roku. 2. Bilety są droższe od Modlina ale od innych lotnisk nie. 3. Nikt nie pyta się o to jaki zysk przynosi droga S12 czy linia kolejowa. Lotnisko to taka sama inwestycja w infrastrukturę.
 Pani(e) rzeczniku lubelskiech interesów okołolotniskowych - proszę sprawdzić choćby tylko wpływy z systemu viaTOLL. Podatek drogowy w cenie paliw również przynosi wymierne zyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leciałem w grudniu z dziewczyna do Stansted za 39zł/os, powrót na Modlin za 120, cos jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Mełgiewi jest 5km. a do Świdnika km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...