Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Mełgiew będzie budowała basen

Utworzony przez 1234, 29 stycznia 2010 r. o 16:29 Powrót do artykułu
TO NIE BASEN TYLKO KALUZA!!!! PIENIADZE W BLOTO!!! JAK BUDOWAC TO COS NORMALNEGO. A ORLIK JAK BYL NIECZYNNY TO NADAL JEST I PO CO BYLO GO BUDOWAC JAK NIEWOLNA NA NIM GRAC??????? MOTYLAND!!!!!!!!!!! KIEDY SIE TO SKONCZY????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie wójcie, to ze pan jezdzi do swidnika na halówkę nie znaczy ze za panem cała gmina będzie szumnie oblegała kompleks avii. po pierwsze pieniadze w bloto bo wymiary basenu sa smieszne, po drugie swiadczy tylko i wylacznie o panskim zainteresowaniu spoleczenstwem. hmm i jeszcze termin oddania, wrzesien, zeby sie wyrobic przed wyborami, nieprawdaz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile basenów jest w Świdniku? Jestem z Biłgoraja i patrząc z boku oceniam bardzo dobrze ten pomysł. Mełgiew to mała gmina, do tej pory nie budowało się basenów w gminach takiej wielkości. Basen pełnowymiarowy byłby o wiele droższy zarówno w budowie jak i utrzymaniu, natomiast koszty z biletów raczej byłyby niewielkie. Dobrze, że dzieci nauczą się pływać. Młodzież w liceum i tak korzysta z basenów w Świdniku czy Lublinie, a dla dorosłych dojazd to faktycznie niewielki problem. Oczywiście lepszy byłby basen pełnowymiarowy, ale jeśli kogoś nie stać na dżakuzi w domu to nie kupuje nic czy zwykłą wannę? Jeśli w każdej gminie byłby przynajmniej taki basen to mielibyśmy o wiele zdrowsze i bardziej wysportowane społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doszło do tego że musimy walczyć z "wiatraki" bo te pomysły to zwykłe urojenia marketngowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Pan Wacław Motyl wie kiedy robić nowe inwestycje. Akurat żeby ludzie pomyśleli: "O, wójt coś robi, trzeba na niego zagłosować". I ludzie nie łudźcie się, Motyl będzie w Mełgwi rządził do końca życia. Ma swój stały elektorat, któremu zależy żeby to on nadal sprawował funkcję wójta. Orlik zamknięty, basen pewnie też zaraz zamknie jak już tylko wygra wybory. Później nie będzie go to obchodziło czy ktoś z tego korzysta czy basen zachodzi grzybem. Ludzie nie bądźcie naiwni. Basen to tylko droga do zdobycia stołka. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam napisał:
Oczywiście Pan Wacław Motyl wie kiedy robić nowe inwestycje. Akurat żeby ludzie pomyśleli: "O, wójt coś robi, trzeba na niego zagłosować". I ludzie nie łudźcie się, Motyl będzie w Mełgwi rządził do końca życia. Ma swój stały elektorat, któremu zależy żeby to on nadal sprawował funkcję wójta. Orlik zamknięty, basen pewnie też zaraz zamknie jak już tylko wygra wybory. Później nie będzie go to obchodziło czy ktoś z tego korzysta czy basen zachodzi grzybem. Ludzie nie bądźcie naiwni. Basen to tylko droga do zdobycia stołka. Pozdrawiam
Nie wiem czy wiesz, ale Motyl nie może startować już w wyborach samorządowych na fotel wójta. Ustawa nie pozwala. Więc przestań p....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gall napisał:
Nie wiem czy wiesz, ale Motyl nie może startować już w wyborach samorządowych na fotel wójta. Ustawa nie pozwala. Więc przestań p....
ojej! ale szkoda ...a właściwie, ale ulga ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gall - Zaczerpnij więcej informacji, bo wójt ma zamiar startować i wiem to z dobrego źródła. Ustawa mu tego nie zabrania. Zresztą nawet jeśli by mu zabraniała to on i tak jest ponad prawem pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Redaktor wierszóweczka wzięta, a 28.01.2010 przetarg unieważniono - proszę sobie sprawdzić na www.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to tutaj przyjmuje Pani Doktor Marta- stomatolog ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to tutaj przyjmuje Pani stomatolog Marta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam napisał:
Tak, to tutaj przyjmuje Pani stomatolog Marta...
Ale babka ma reklamę . A kto to jest i dlaczego o niej piszecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była jak wiem i napewno jest Zjawiskowa Kobieta !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luiza bo to Piękna Kobieta, Przecudowna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAJ JAK GUBIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, tak, nasz świetny wójt :> ile to on dla naszej gmniny zrobił?? no, wkońcu basen powstanie, a stary kościół stoi w ruinach i jakieś menele tam mieszkaja, patrzeć się na to nie da!! las w Krępcu? ktoś wie coś o tym lesie?? no właśnie nie wie nik i nic. Nawet nie ma znaków jak tam dojść, dojść do tego pomnika, wiecie co ?? cudem tam trafiłam i to był przykry widok, jak stoi się koło pomnika i czyta się że tu zgineło ok.40 tys osób, ogląda się do tyłu, a zaledwie 100 metrów dalej stoi dom, a zaraz drugi, i potem kolejny i kolejny, i to nowe domy, wybudowane niedawno. No i znalazłam odpowiedź, dlaczego nie ma znaków?? bo wójt wstydzi się przyzmać, że koło miejsca tak zmazanego krwiął mieszkają ludzie, i to on sprzedał te działki... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gall napisał:
Nie wiem czy wiesz, ale Motyl nie może startować już w wyborach samorządowych na fotel wójta. Ustawa nie pozwala. Więc przestań p....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swidnik napisał:
ojej! ale szkoda ...a właściwie, ale ulga ))
a właśnie, że może i niestety startuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jakaś wieś w całej Polsce, a może w całej Europie postanowiła zbudować planetarium, basen, rondo??? jeżdżę duzo drogami gminy mełgiew i z trudem omijam pieszych idących po zmroku jezdnią bo niby którędy mają chodzić.może zrobienie bezpiecznych poboczy dla pieszych musi poczekać aż pan Motyl wygra kolejne wybory i zrobi najpierw wesołe miasteczko, kino, teatr, filharmonię i pałac kultury??? pobocza niech czekają głosujcie na pana Motyla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...