Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gospodynie kontra strażacy ochotnicy. "Każdy trzeźwy klucz do świetlicy dostanie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2016 o 11:16 Powrót do artykułu
Wesela i bankiety w odnowionych za publiczne pieniądze obiektach OSP? To kto na tym zarabia?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprawa dla Fundacji Wolności
0
Niech sobie remontują i budują za swoje, czyli z zysku za wesela i chrzciny. A po pieniądze z unii niech nie sięgają. Cała wiocha w Polsce głosowała przeciwko wejściu do unii a teraz wyciągają łapy po kasę. Po dopłaty do produkcji rolniczej ok, ale odwalić się od innych środków mieszkańcy wsi.
0
Kolo gospodyń korzstaloby ale jak trzeba zapłacić za prąd, zapłacić za wywiezienie nieczystosci czy posprzatac w obiekcie to nikogo z szanownego Koła Gospoyn nie ma wtedy
0
OGRANICZONY JEST TEN CO OGRANICZA DOSTĘP - WIĘCEJ REKLAM NIŻ TEKSTU, TEKSTY NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ - ZA COŚ TAKIEGO NORMALNY CZŁOWIEK NIE ZAPŁACI
0
Mam z nimi do czynienia na co dzień i muszę powiedzieć że to totalna bzdura. W mało której wsi strażacy są tak zaangażowani jak w Brzezicach. Również kobiety. Przed dotacją unijną poprzez własny wkład pracy również na tle innych jednostek również wiedli prym. Reprezentują wysoki poziom zarówno przy pożarach jak i na zawodach. Są bardzo zawzięci w tym co robią co z pewnością może poświadczyć większość strażaków z powiatu świdnickiego(nie tylko ochotników).Ktoś kto twierdzi że jest inaczej albo zazdrości, albo nie wie o czym mówi. Wesela w remizach odbywały się od zawsze i odbywają w wielu miejscowościach. Nie każdego stać żeby zapłacić za przyjęcie w domu weselnym.
0
Strażacy z tej wsi tyle lat się starali żeby coś poprawić i nie było gosposi. Teraz przyleciały na gotowe bo się ładnie zrobiło i jeszcze do gazety poszły. Trzeba się dogadać i docenić czyjś włożony trud, dać coś od siebie. A nie tylko wymagać. Zastanawiający jest też fakt że większość młodych kobiet woli należeć do OSP Brzezice niż do miejscowego koła. Czyżby atmosfera im nie odpowiadała?
0
Zlikwidowac remize Auuuuuuuu!
0
Ludzie burdel
0
akurat w tym obiekcie wesela i bankiety były też przed odnowieniem wiec akurat to nie jest tak że po odnowieniu nagła zmiana nastąpiła
0
W tym osp jest największa liczba członków ochotników w całym powiecie świdnickim jakoś każdy woli tu przychodzić niż iść do innych dziur zabitych dechami a koło gospodyń niech się wypcha a i jeszcze jedno pisząc do gość który wstawił komentarz o 16:49 zlikwidować to można ciebie zaje..ć Ci w pier..l czy się sam położysz
0
Koło gospodyń nie włożyło żadnych pieniędzy w remize nawet w zaopatrzenie kuchni tylko siedziały w kuchni i bąki zbijały a straż przynajmniej się angarzuje we wszystko
0
Kolo Gospodyń nie wyłożyło pieniędzy na remont remizy, podobnie jak straż!! Pozyskano środki z funduszy unijnych. Teraz wg przepisów nie można odpłatnie przez 5 lat wynajmować sali - a co robi straż??? !!! Plany i uzgodnienia w których uczestniczyło (a uczestniczyło!!!) kolo gospodyń znacząco różniły się od stanu obecnego (m.in. brak oddzielnego wejścia do świetlicy, sprzęt przeznaczony na wyposażenie świetlicy został przeniesiony do kuchni remizy wynajmowanej na wesela, itp.) - czyli jak zwykle diabeł tkwi w szczególe. Proszę więc trochę o obiektywizm w tej sprawie. A jeśli chodzi o zaangażowanie straży to faktycznie jest ogromne - do dzisiejszego dnia komputery dla świetlicy nie są nawet rozpakowane nie wspominając o podłączeniu do internetu - po prostu bez komentarza...
0
A może  odpowiednie władze zainteresują się jakie imprezy tam się odbywają ,bo ostatnio widziałam ja niepenoletni robili sobie impreze i   chodzili pijani.Więc coś tam jest
0
Oddzielne wejście do wiejskiej świetlicy było ale niestety tylko w planach. Zmiana planu nie była omawiana już z KGW. Ciekawi mnie kiedy pani korzystała z tych komputerów, bo mi nie było dane z nich skorzystać... niestety. Mówiąc o wyposażeniu świetlicy nie miałem na myśli naczyń, bo te posiadała straż jeszcze przed rozbudową!!! Ale miałem na myśli m.in. kuchenkę, zmywarkę do naczyń, nowe szafki, garnki itp. A skoro korzystała już pani ze świetlicy, to proponuję skorzystać z siłowni. Polecam! Dobrze robi na formę, by pani więcej nie PADAŁA!!!
0
Roman nie pozwoli, żeby mu remizę roznieśli! A jak babom się coś nie podoba to niech spadają. To nie one zapracowały na tą remizę. I nie tylko w Brzezicach próbują takowe rządzić.
0
Nie próbują się dogadać tylko lecą do gazety? Nic nie bierze się z niczego. Proponuję Gosposiom nie zadzierać nosa i nie bredzić o pijaństwie czy czymś podobnym tylko wnieść jakiś swój wkład w ten obiekt. Strażacy zrobili tam dużo również przed dotacją. A teraz ktoś przyłazi na gotowe i jeszcze chciałby porządzić. Większość okolicznych KGW działa wspólnie ze strażakami. W Brzezicach nie widziałem tego ani razu. KGW Brzezice nie jest tym zainteresowane więc i większość tamtejszych ludzi nie jest zainteresowane KGW tylko OSP. Frekwencja kobiet w OSP to potwierdza.
0
Koło Gospodń na pewno nie włożyło pieniedzy na rmont remizy za to straż od wielu lat starała sie modernizowac i remontować remize, komputery rozpakowane były po otwarciu remizy, a koło gospodyń no cóż, gospodyń z Brzezic to niewiele tam jest. Wogole to jak można zrobić cos takiego żeby leciec do gazety bo jakiś smiesznych flaków nie mogły ugotować. Gratuluje paniom pomysłu na pewno tym sposobem wsparcie wsi panie zdobyły :D
0
Współczuję ślepoty! Przy otwarciu świetlicy wiejskiej "Gosposie" organizowały poczęstunek dla mieszkańców! Chyba poprzedniego rozmówcy tam nie było, albo już skleroza dokucza! Również po tegorocznych przejściach po Dniach Piask (burzy z gradem) "Gosposie" częstowały flakami strażaków po akcji i na drugi dzień pozmywały po nich naczynia. I to się nazywa brak współpracy ze strony KGW???!!!
0
A dlaczego śmiesznych flaków nie mogły ugotować??? Przecież świetlica zawsze otworem podobno stoi dla mieszkańców wsi - a członkinie kola to chyba miejscowe??? - pytanie do aaa.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: