Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hala Avii Świdnik zmieni właściciela?

Utworzony przez kaska, 21 marca 2013 r. o 20:31 Powrót do artykułu
No nareaszcie! Jezeli wszystko sie dobrze skonczy .... zwracam honor! Panie Sobon mam nadzieje, ze da pan rade naprawic ten dramatyczny temat z basenami! Trzymam kciuki za czwartkowa rade!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy basen odkryty będzie otwarty w najbliższe wakacje ? W Świdniku basen był jedyną rozrywką dla młodzieży w wakacje, zamiast siedzieć na ławce pod blokiem pływali i grali w tenisa, sam chodziłem na ten basen kilka razy w miesiącu, gdy zamkneli basen musiałem wyjeżdżać nad jeziorka kilkadziesiąt kilometrów od Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy remont jest tańszy od budowy nowego nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że jeśli miasto przejmie te obiekty to mocno w nie zainwestują. Bardziej nowoczesna hala jest bardzo potrzebna, to widzi chyba każdy. W Krośnie, Strzyżowie czy Skarżysku stoją piękne obiekty. Czym są Karpaty lub Wisłok przy Avii? Jestem za rozbudowaniem hali nawet kosztem niekrytego basenu, w promieniu 50 czy 60 kilometrów mamy wiele jezior. Jeżeli piłkarze którzy grają w III lidze zasługują na nowy stadion, to dlaczego siatkarze, którzy prawdopodobnie wrócą do I ligi mają trenować i grać w slumsach? Rada Miasta powinna o tym pomyśleć, ponieważ nie oszukujmy się, siatkarsko prezentujemy się zdecydowanie lepiej niż w każdym innym sporcie. Ponadto nalezy znalezć sponsorów, którzy mocno zainwestują w ten sport, nawet jeśli miałoby to się równać ze zmianą zarządu. Warto zainwestować w jedną dyscypline, w której osiągamy dobre wyniki (siatkówka), niż wspierać każdą po trochu i tułać się po niższych ligach. A co do basenu to oczywiście powinien się on znajdować na hali, tam samo jak porządna siłownia czy pomieszczenia do odnowy biologiczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaaaak!!! wkońcu ten temat.. długo czekałem na ten moment aż wezmą się za ten nasz basen... Ja chcę basen w każde wakacje!!! nie stać mnie abym codziennie jeździł nad jeziora... /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty chyba nie widziałeś hali w Strzyżowie hahahaha na której gra Wisłok. Jest to hala szkolna i można ją porównywać do hali w PCEZ w Świdniku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja równiez jestem zdania, że budowa od podstaw jest tańsza niż remont starych obiektów ze starą infranstrukturą, instalacjami etc. Tylko u nas się cieszą z byle czego, brakuje społecznej inicjatywy - gdyby świdniczanie się zmobilizowali, mógłby powstać nowy obiekt na terenach dotyczchasowego. Lokalizacja znakomita, teren niemały - jak w sam raz pod krytą i otwartą pływalnię, zadaszone korty tenisowe oraz halę sportową. To nie musi powstać w rok, ale miasto miało by obiekt z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, ze cos zaczyna sie dziac w temacie basenow! BRAWO Sobon, tak trzymac! Mam tylko nadzieje, ze nieudacznik Tarkowski calej kasy nie wsadzi w badziewiasty i nikomu niepotrzebny stadion....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo .. widze sporo pozytywnych wpisow na temat pana Sobonia. Widzisz pan, panie Sobon jak sie cos robi dobrego dla spoleczenstwa, to ludzie potrafia to docenic. Ze swojej strony popieram inicjatywe z basenami obydwoma rekami. Wielkie dzieki za podjecie tego tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawid napisał:
Taaaaaaak!!! wkońcu ten temat.. długo czekałem na ten moment aż wezmą się za ten nasz basen... Ja chcę basen w każde wakacje!!! nie stać mnie abym codziennie jeździł nad jeziora... /
Akurat basen jest do zasypania. Nie opłaca się go remontować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartek z akacjowej napisał:
Ooo .. widze sporo pozytywnych wpisow na temat pana Sobonia. Widzisz pan, panie Sobon jak sie cos robi dobrego dla spoleczenstwa, to ludzie potrafia to docenic. Ze swojej strony popieram inicjatywe z basenami obydwoma rekami. Wielkie dzieki za podjecie tego tematu.
sam sobie wpisy sobon robi, półmetek do wyborów, a później nie udało się a tak chcieliśmy... parę lat temu obiekty były za darmo w ramach długów wsk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś może czy basen Avii jest obecnie czynny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen jest priorytetem dla naszych dzieci! Piatka peka w szwach, nie daje sie tam ani poplywac, ani normalnie pokapac. To skandal, zeby w 40 tysiecznym miescie nie bylo basenu z prawdziwego zdarzenia. Do takiej sytuacji doprowadzili wlasnie wlodarze miasta z oslawionym Soboniem na czele!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaska napisał:
No nareaszcie! Jezeli wszystko sie dobrze skonczy .... zwracam honor! Panie Sobon mam nadzieje, ze da pan rade naprawic ten dramatyczny temat z basenami! Trzymam kciuki za czwartkowa rade!
jaki honor? ten koleś nie ma honoru... tak jak wymyślił, że złapał pijanego na rondzie w czasie wyborów, a na policji nic nie wiadomo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olek napisał:
Basen jest priorytetem dla naszych dzieci! Piatka peka w szwach, nie daje sie tam ani poplywac, ani normalnie pokapac. To skandal, zeby w 40 tysiecznym miescie nie bylo basenu z prawdziwego zdarzenia. Do takiej sytuacji doprowadzili wlasnie wlodarze miasta z oslawionym Soboniem na czele!
racja racja, ściema i wciąż ściema to rola sobonia kasę brać i z innych się śmiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Super, ze cos zaczyna sie dziac w temacie basenow! BRAWO Sobon, tak trzymac! Mam tylko nadzieje, ze nieudacznik Tarkowski calej kasy nie wsadzi w badziewiasty i nikomu niepotrzebny stadion....
sobon powiedz tarkowskiemu wprost a nie wpisy denne wstawiasz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście , że basen jest czynny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...