Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wsk-wiejski sprzet kaskaderski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
wsk-wiejski sprzet kaskaderski
"dzidziusiu" , w tamtych czasach , WSK-a , to było marzenie posiadania chłopców takich jak Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
wsk-wiejski sprzet kaskaderski
sam jesteś wiejski kaskader
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsk jest lepsza od skuterow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I WSK dalej żadzi;) A ty tam z pierwszego postu lepiej zamknij ryj jak masz coś takiego pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż śmigłowce im jako takie wychodziły, bo na motocykle to szkoda słów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne wypowiedzi dzieci które wyrzucają takie piękne maszyny na złom żeby pojeździć skuterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało z ludzi rozumie ze wsk to naprawdę piękny sprzęt wszystko gra naprawiamy w jeden wieczór tak samo jak stare junaki czy nawet czeskie jawki to są sprzęty których dzisiejsze pokolenie nie doceni bo po, co lepiej kupić skutera za 5000 na 2 lata jazdy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSK mimo tego że jest to stary motocykl to jest prosty w obsłudze,praktycznie nic się w tym silniku nie może zepsuć a każdą naprawe można zrobić w domu a niektóre nawet w warunkach polowych .Swoją przygode z motoryzacją zaczłem jakieś 7 lat temu od motorynki,pozniej byla jawka i nastepnie WSKa.Pomimo tego że wychodziły wtedy juz skutery i roznego rodzaju chinczyki miałem sentyment do starej polskiej motoryzacji,niedawno znowu sobie kupiłem wske,po prostu z sentymentu do tego motocykla bo zapewne wielu od takiego sprzętu zaczynało.Pozdrawiam wszystkich sympatyków polskiej motoryzacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma lepszego motocykla niz wsk itp.Mam 16 lat mam 3 skutery,wfm,wsk,cz175 w ramie wsk i zdecydowanie bardziej wole wsk niz te skutery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...