Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestycje w Świdniku. Nowe obiekty na projektach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2016 r. o 10:27 Powrót do artykułu
plany fajne ... ale cala kasa plynie na palac wladzy (ponoc to ma byc gmach urzedu).. wiec na obiekty poczekamy pewnie kilkanascie lat .. Mam nadzieje, ze wczesniej swidnicznie zmienia wreszcie wlodarzy miasta inaczej czarno widze wszystkie miejskie inwestycje .. oczywiscie z wyjatkiem palacu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzaj.Urząd zostanie a władza się zmieni.Wszystko będzie w jakiejś kolejności. Nie wszystko na raz.Póki co cieszę się że obiekty Avii odzyskują blask.Jeszcze żeby tak poziom sportowy wzrósł, to już wogóle będzie fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Dzieje sie w Swidniku i to widac. Prace ruszyły, a ile było głosów,że to tylko gadanina i blef. Super, trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze znajdzie się grupa maruderów, czytaj: Kuba,Adam,Mriusz i Edyta. A więcej niż pewne, że „farbowane lisy lewicy z pod znaku powiatowego ŚWS” będą szukać dziury w całym, że: basen za mały za duży, hala za duża za mała, brodzik za płytki za głęboki i słynne „że woda za mokra”. Będą miejskie baseny, hala, korty i park, będzie też urząd, kolektor i kolejne drogi, będzie targowisko, będą obiekty sportowe i to wszystkie jest miejskie. A co powiatowego będzie? G...o!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam, widziałam. Czułam sie jakby buldożery rozbijały moje dzieciństwo. Zrównano z ziemią histrię i tradycję naszego miasta. Przypomniał mi się ten film, w którym samolot leci nad Warszawą zaraz po wojnie. Ruiny i zgliszcza. A wystarczyło wyremontować, obiekt był piękny i funkcjonalny. To była duma Świdnika - najgłębszy basan w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Ewo,tych obiektów nie opłacało się remontować.Mi także żal,ale trzeba iść z duchem czasu i bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...