Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak obronić się przed pijanym mężczyzną i nie tylko. Projekt dla kobiet

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 marca 2017 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Wszystkie na jednego - on już jest na kolanach, jak ten mężczyzna ma się obronić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik, gdzie to jest... To jakieś strasznie niebezpieczne miasto jak muszą tam takie kursy organizować bo kobiety w strachu idą po wódkę dla męża do sklepu. :) U mnie w Lublinie jest widać bardzo spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszłam taki kurs i polecam wszystkim Wreszcie nie jestem bezbronna wobec pijanego narzeczonego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszłam taki kurs i polecam wszystkim Wreszcie nie jestem bezbronna wobec pijanego narzeczonego!" RZUĆ GO. PO ŚLUBIE BĘDZIE GORZEJ..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam gdzie sie trzeba zglosic zeby sie zapisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokuj, każden chłop jakmsie za dużo nachla to może dostać małpiego rozumu, więc tych pare chwytów każda babka powinna znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojj.. Już się Białowąs lansuje.. Szkoda słów. Ciekawe czy organizowałby takie kursy bez zdjęć, akrtykułów w gazetkach itd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba zdjęcia z tych zajęć na których Białowąs wyrwał swoją uczennice, zrobił jej dziecko i dla której zostawił żonę? Zgadza się Walduś? Czy coś pomyliłam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Białowąs to powinien mural ze swoim wizerunkiem wymalować na ścianie Starostwa lub co najmniej pomnik postawić na rondzie zamiast helikopetra. Ale ma parcie na szkło. Powinien być cichy i skromy jak Osina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...