Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda że dopiero jak braki w kasie to zaczynają oszczędzać, a tak powinni robić od początku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale jak trzeba dorzucić się do wspólnej komunikacji z Lublinem, to szkoda kutwom pieniędzy.
0
Czy po kadęcji Żuka Swidnik będzie miał dobre połaczenie z Lublinem czy to linia tramwajowa a na razie szynobusy chociaz co 2 godz ??????????
0
Obawiają się z Rodziny i Prawa o powtórzenie wyborów do powiatu więc na wszelki wypadek kampanię sobie robią..
0
JAKIE BRAKI W KASIE CZLOWIEKU? NIE ROZUMIEM TAKICH LUDZI, CIAGLE WAM COS NIE PASUJE, MOIM ZDANIEM SWIDNIK TO BARDZO ZADBANE I DOBRZE ZORGANIZOWANE MIASTO. JEST CZYSTO, WIEKSZOSC CHODNIKÓW TO TO KOSTKA BRUKOWA, FONTANNY ITP. NAWET SMIETNIKI CO 30 METRÓW. A LUBLIN? TAM JEST DOPIERO SYF, JA ROZUMIEM ZE TAKIM DUZYM MIASTEM JAK LUBLIN SIE TRUDNIEJ ZARZĄDZA BO JEST WIEKSZE ITD, ALE WIEKSZE MIASTO TO WIECEJ PIENIĘDZY TAK CZY NIE?
0
góral napisał:
Ale jak trzeba dorzucić się do wspólnej komunikacji z Lublinem, to szkoda kutwom pieniędzy.
Z dojazdem do Lublina nie ma problemów. Przez 25 lat dojeżdżałem najpierw do szkoły, potem do pracy i podróż na miejsce zajmowała mi ok. godziny. Znajomi z drugiego końca Lublina musieli poświęcić tyle samo czasu. Proponowane przez MPK ceny biletów, częstotliwość połączeń i trasy były mniej korzystne od obecnie funkcjonujących. Poza tym trzeba mieć nie równo pod sufitem, żeby wchodzić w jakieś "spółki" z władzami Lublina. Tam PO w Świdniku PIS. Widać różnicę gołym okiem. Nie mam też ochoty, aby pieniądze z budżetu gminy Świdnik zasilały tak poronione, niepewne i niekalkulujące się pomysły jak "Europejska stolica kultury". Kulturalny lubelski poseł Palikot ,"polska kultura" prezentowana przez Szymke Pietrasiewicza (blokującego z bandą ćpunów patriotyczne marsze ku czci "Żołnierzy Niepodległościowych")i jego tate Tomasza z Ośrodka Brama Grodzka, który za pieniądze Lubelaków przekłamuje historię "Lubelskiego Lipca". Nie potępiam mieszkańców Lublina, ale wybory niektórych owszem.
0
f napisał:
Obawiają się z Rodziny i Prawa o powtórzenie wyborów do powiatu więc na wszelki wypadek kampanię sobie robią..
A z jakiego powodu niby mają być powtórzone wybory? Jeśli nie byłeś w Świdniku to przyjedź i zobacz jaki jest zadbany, a jeśli tu mieszkasz, to albo jesteś ślepy, albo głupi. "Robienie sobie kampanii" jest domeną PO. "Nie róbmy niczego, róbmy kampanię". Odpowiedz mi bo widzę, że jesteś kompetentny, czy... Żeby czerpać przyjemność z bycia dymanym trzeba być homoseksualistą, czy wystarczy nie lubić PiS-u?
0
góral napisał:
Nie dorzucić się do wspólnej komunikacji, a przede wszystkim świdnickimi pieniędzmi dofinansować ZTM pod pozorem poprawy obsługi linii Swidnik-Lublin przez wiadomą firmę która jeździ rzadko i drogo i wykoszenia konkurencyjnych prywaciarzy którzy jeżdżą często i też drogo, ale i tak taniej niż planowało to ZTM.
0
Oczywiście ogólnie nie ma co narzekać, tylko, a no własnie...Panie Burmistrzu apelujemy do Pana. Szkoła Podstawowa nr 5. W jaki sposób rodzice mają dowozić swoje dzieci do szkoły? Brak parkingu podjazdowego do szkoły. Owszem jest z tyłu szkoły ze znakiem zakaz ruchu, tylko dla uprzywilejowanych nauczycieli, którzy na widok obcego samochodu dostaja furii, ponieważ jak twierdzą to ich parking. Natomiast z przodu szkoły wielki pas zieleni w postaci trawnika czasami wynajmowany na imprezy. Czy tak powinno być? Nie stac Was na zrobienie zatoki podjazdowej? a może jeszcze nikt na to nie wpadł? a może dzieci urzędników nie chodza do tej szkoły. My rodzice błagamy o podjazd do szkoły dla naszych dzieci...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: