Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakub Osina oddał odznaczenie. Prawdziwe oburzenie czy gra wyborcza?

Utworzony przez Przemysław Leniak, 18 października 2014 r. o 18:42 Powrót do artykułu
a ja słyszałem o jednym takim antysemicie co chciał krzyże ściągać a wisiał na nich o zgrozo Żyd myślę ze taki ktoś powinie oddać odznaczenie... Kasperek - hmm poszukam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł został odznaczony za sztukę i i wkład w przypomnienie historii miasta-nie za poglądy które są jego osobistą sprawą.Może wierzyć nawet w Misia Uszatka i nikomu nic do tego.Odzywają sie zmory prezeszłości ,cenzura,brak wolności w wypowiadaniu własnego zadnia,przekonań,poglądów.Czy powrót do tego marzy sie p.Osinie?Jakoś nikt ze 199 odznaczonych nie oddał odznaczenia.Stanęli wjednym szeregu z w/w radnym który karierę rozpoczął w strukturach NIE.Szmatławym i znanym z kloacznego języka,szkalujacego urzędujacego wtedy prezydenta RP,o poglądach antysemickich tygodniku.Dlaczego? dlatego że szanują wolność pogladów i zasłużyli na to odznaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł został odznaczony za sztukę i i wkład w przypomnienie historii miasta-nie za poglądy które są jego osobistą sprawą.Może wierzyć nawet w Misia Uszatka i nikomu nic do tego.Odzywają sie zmory prezeszłości ,cenzura,brak wolności w wypowiadaniu własnego zadnia,przekonań,poglądów.Czy powrót do tego marzy sie p.Osinie?Jakoś nikt ze 199 odznaczonych nie oddał odznaczenia.Stanęli wjednym szeregu z w/w radnym który karierę rozpoczął w strukturach NIE.Szmatławym i znanym z kloacznego języka,szkalujacego urzędujacego wtedy prezydenta RP,o poglądach antysemickich tygodniku.Dlaczego? dlatego że szanują wolność pogladów i zasłużyli na to odznaczenie.
jak to jest sztuka - to ja jestem święty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina, szkoda, że nie nagrałem jednej rozmowy z Tobą jak Twoja firma dała ciała z projektem budowlanym. Mógłbym Cię podać do sądu i sprawę bym wygrał i szkoda. Na spokojną z mojej strony wyłuskanie problemów usłyszałem kupę inwektyw, zastraszania i bluzgów.....   Więc z językiem rynsztokowym sam jesteś obeznany a innym zarzucasz chamstwo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest powód by na Osinę nie głosować, jest nietolerancyjny, a brak tolerancji w naszym kraju to teraz największa zbrodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce żeby było o nim głośno i żeby się dużo mówiło, czy nie lepiej gdyby nasrał na rynku ?  Czego się nie robi aby tylko zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztuka obroni się sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub, ty w szeregu z księżmi???? To mnie dziwi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani doktor też dostała odznaczenie a swego czasu wyprowadzona była pijana w kajdankach z miejsca swojej pracy. Ktoś chyba nie przygotował się z życiorysów kandydatów do odznaczeń. Szkoda tylko, że najbardziej godzi to w ludzi naprawdę zasłużonych dla miasta. Muszą oni stać wspólnie w szeregu z popaprańcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani doktor też dostała odznaczenie a swego czasu wyprowadzona była pijana w kajdankach z miejsca swojej pracy. Ktoś chyba nie przygotował się z życiorysów kandydatów do odznaczeń. Szkoda tylko, że najbardziej godzi to w ludzi naprawdę zasłużonych dla miasta. Muszą oni stać wspólnie w szeregu z popaprańcami.
Niestety POpaprańce też te odznaczenia nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż za poświęcenie. A może Panie Osina, tak na znak protestu i solidaryzowania się z bezrobotną masa robotniczą zrezygnuje Pan z diet. To by dopiero było coś. Gówniarskie zabawy dla chęci zaistnienia. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy zaczadzony mózg kryminogenna polityka reżimu komunistycznego - żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...