Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaki ruch wahadłowy?? Jechałem do chełma stałem pół godziny i pojechałem na objazd który sam sobie znalazłem dzięki nawigacji i mapie, w stronę lublina kierowcy sami zrobili objazd przez stację paliw. Strażacy i policjanci stali i patrzyli zamiast organizować wahadełko. Korek siegał do piask gdzie łączył się pewnie z tym korkiem z lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Jaki ruch wahadłowy?? Jechałem do chełma stałem pół godziny i pojechałem na objazd który sam sobie znalazłem dzięki nawigacji i mapie, w stronę lublina kierowcy sami zrobili objazd przez stację paliw. Strażacy i policjanci stali i patrzyli zamiast organizować wahadełko. Korek siegał do świdnikagdzie łączył się pewnie z tym korkiem z lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Jaki ruch wahadłowy?? Jechałem do chełma stałem pół godziny i pojechałem na objazd który sam sobie znalazłem dzięki nawigacji i mapie, w stronę lublina kierowcy sami zrobili objazd przez stację paliw. Strażacy i policjanci stali i patrzyli zamiast organizować wahadełko. Korek siegał do piask gdzie łączył się pewnie z tym korkiem z lublina. [/quote] [quote name='Robert' timestamp='1340381724' post='641071'] ... Korek siegał do piask gdzie łączył się pewnie z tym korkiem z lublina.
Chodziło Ci pewnie o Świdnik. No i pewnie tak było. A teraz na przyszłość sposób na objazd (od Doświadczalnej do Piask jechałem 25 minut). Objazd "przez pocztę", wzdłuż lasu, rondko z helikopterem - tu skręcamy na Krępiec, później Minkowice, Podzamcze i wylatujemy po chwili w Piaskach Przy korku w drugą stronę jadę to samo (np. Wszystkich Świętych i korek 5 km przed Świdnikiem). Niestety dzisiaj nasi sTRÓŻE pRAWA woleli suszyć na 645 w kierunku Chełma, zamiast zrobić coś pożytecznego i zorganizować objazd (chociaż dla "małych")... Gratulacje dla panów w niebieskich mundurkach - ile mandatów wystawiliście dziś w Dorohuczy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopakZsasiedztwa napisał:
Chodziło Ci pewnie o Świdnik. No i pewnie tak było. A teraz na przyszłość sposób na objazd (od Doświadczalnej do Piask jechałem 25 minut). Objazd "przez pocztę", wzdłuż lasu, rondko z helikopterem - tu skręcamy na Krępiec, później Minkowice, Podzamcze i wylatujemy po chwili w Piaskach Przy korku w drugą stronę jadę to samo (np. Wszystkich Świętych i korek 5 km przed Świdnikiem). Niestety dzisiaj nasi sTRÓŻE pRAWA woleli suszyć na 645 w kierunku Chełma, zamiast zrobić coś pożytecznego i zorganizować objazd (chociaż dla "małych")... Gratulacje dla panów w niebieskich mundurkach - ile mandatów wystawiliście dziś w Dorohuczy??
dla Twojej wiadomości : cała kasa z mandatów idzie na konto Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego - policja z tego nic nie ma. Poczytaj sobie o tym jeśli nie wierzysz. A co do objazdów - zawsze można jakiś znaleźć - dla chcącego nic trudnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROBERT - DLACZEGO UWAŻASZ , ŻE POLICJA MYŚLI - ONI TYLKO POTRAFIĄ STAĆ W KRZAKACH I CZATOWAĆ NA TAKIEGO CO PRZEKROCZY O 10 KM/GODZ - OBECNI POLICJANCI SĄ GŁUPSI OD KOMUNISTYCZNEJ MILICJI - DOMAGANIE SIĘ OD NICH MYŚLENIA I POMOCY KIEROWCOM W TAKICH SYTUACJACH , TO TAK JAKBY WYMAGAĆ OD CHOMIKA , BY CIĄGNĄŁ 10 TONOWĄ PRZYCZEPĘ . NIESTETY BRAK KOMPETENCJI LUBELSKICH POLICJANTÓW Z DROGÓWKI JEST ZNANY W CAŁEJ POLSCE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego za korek podziękuj kierowcy opla- sprawcy wypadku, poleciał za frico taxówka na twój i mój koszt, bo tak się mu spieszyło że na CB 19 mówili jak daleko dojedzie i dojechał się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz jak było to nie pier*** głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz jak było to nie pier*** frajerze takich głupot!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kancelariaanlex.pl/ - odszkodowania powypadkowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...