Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński przyjedzie do Rybczewic

Utworzony przez optymista, 8 czerwca 2011 r. o 20:44 Powrót do artykułu
look napisał:
jestes deb***em
ze względu na defekt mózgu ( ograniczony zasób słownictwa ) - lepiej nie zabieraj publicznie głosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
o to dobre!!! akurat jestem z tej gminy. w zasadzie uważałam że ludzie tutaj są normalni ale określenie "zabawni" też nie przeszkadza! szkoda tylko że nie będzie zabawnie z Prezesem Jarkiem - cóż faktycznie nie pasuje - ale siła wyższa, bo czasem tak jest że jesteś gościem choć u siebie - polityka...
...polityka = Starosta + Wójt .Ta gmina zawsze będzie biedna bo płynie pod prąd. Jak PIS przegra wybory to gmina jak zwykle będzie pominięta w funduszach i pomocy. Szkoda mieszkańców ( tych trzeźwo myślących).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
A co zrobił obecny rząd i obecny premier ? - no może wysłał posłannictwo poprzez panią Muchę by uśmiercać ludzi wiekowych a wcześniej pani Sawicka informowała o kręceniu lodów jakich agentowi Tomkowi się nie śniło !-i się kręci ! o innych sprawach lepiej nie wspominać bo grupę energetyczną zabrała partia PO a likwidację jednej z nowocześniejszych cukrowni w kraju też PO wespół z PSL-em i tak można by długo więc tylko ślepiec i głuchy uwierzy w te brednie i obietnice wyssane z palca ! A moze napiszesz co takiego znaczącego zrobiono dla Lubelszczyzny i całej ściany wschodniej przez Po i koalicjanta PSL-u ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już odpowiadam Marszałek Hetman (PSL) droga S-17, PO lotnisko w Świdniku. Podaj co PIS zrobił dla lubelszczyzny poza podbużaniem i ciągłymi kłótniami. PIS może jedynie coś zbyrzyć bo jeszcze nic sensownego nie zbudował, nic sensownego nie zaproponował. Ich program to ciągła krytyka wszystkich i wszystkiego. Jak można budować rozwój kraju na ciągłej negacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba napisał:
zabawne, partia chłopów jest u władzy, a chłopi klepią biedę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że nie masz pojęcia o tym co napisałeć zapewne jak pis zdobędzie władzę to biedy na wsi nie będzie. Co najmniej zabawny ten Twój wywód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wójtowi z Rybczewic g**no podłożyli, PiS zjedzie do jego gminy a niby po co? Czy dla tej gminy bardziej sensownego nie można było zaproponować. Nie ośmieszajcie nas bo i tak już jesteśmy na poziomie rozwoju gospodarczego Albanii a tu jeszcze przedstawiciele partii nienawiści społecznej nas odwiedzają. Szkoda że sobie przypomnieli dopiero przed wyborami. (taki zapewne przypadek) Mieszkańcy Rybczewic mają i tak już dość marnizny więc po co nam tu nam jeszcze Kaczyński i jego świta. Czyżby przyjechali zobaczyć tubylców. Może pocieszą powiedzą kto jest winien- przecież gadanie nic nie kosztuje. Nie wiem czyj to pomysł ale zaproszenie Pisu do Rybczewic uważam za kompletną porażkę i kompromitację. Do Pisu - zostawcie naszą gminę w spokoju nie kompromitujcie nas swoim przyjazdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Już odpowiadam Marszałek Hetman (PSL) droga S-17, PO lotnisko w Świdniku. Podaj co PIS zrobił dla lubelszczyzny poza podbużaniem i ciągłymi kłótniami. PIS może jedynie coś zbyrzyć bo jeszcze nic sensownego nie zbudował, nic sensownego nie zaproponował. Ich program to ciągła krytyka wszystkich i wszystkiego. Jak można budować rozwój kraju na ciągłej negacji.
Dziewczę drogie i Ty wierzysz w to co piszesz? S-17 na która nie ma kasy, pomyłka lotniska w Świdniku przeforsowana w 2006/2007 po wyborach samorzadowych przez PO I PiS przeciw PSL. To te osiągnięcia Twoich idoli. Wracaj do garów i szorowania podłogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Ale wójtowi z Rybczewic g**no podłożyli, PiS zjedzie do jego gminy a niby po co? Czy dla tej gminy bardziej sensownego nie można było zaproponować. Nie ośmieszajcie nas bo i tak już jesteśmy na poziomie rozwoju gospodarczego Albanii a tu jeszcze przedstawiciele partii nienawiści społecznej nas odwiedzają. Szkoda że sobie przypomnieli dopiero przed wyborami. (taki zapewne przypadek) Mieszkańcy Rybczewic mają i tak już dość marnizny więc po co nam tu nam jeszcze Kaczyński i jego świta. Czyżby przyjechali zobaczyć tubylców. Może pocieszą powiedzą kto jest winien- przecież gadanie nic nie kosztuje. Nie wiem czyj to pomysł ale zaproszenie Pisu do Rybczewic uważam za kompletną porażkę i kompromitację. Do Pisu - zostawcie naszą gminę w spokoju nie kompromitujcie nas swoim przyjazdem.
Ośmieszjają mnie i innych niewyedukowani obywatele. Bez własnych poglądów, bez własnego zdania, powatrzajacy jak papuga medialne farmazony. Dziewczę drogie nie myśl bo się zmęczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Ośmieszjają mnie i innych niewyedukowani obywatele. Bez własnych poglądów, bez własnego zdania, powatrzajacy jak papuga medialne farmazony. Dziewczę drogie nie myśl bo się zmęczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co on wogole przyjezdza?? wstyd takiego na swiat pokazywac... niech siedzi w domu i sie mama opiekuje bo chora... mam nadzieje ze wybory pokaza jasno droge Polakow i nie bedzie to pisuar bo w oni juz nam dali 2 lata szamba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chociazby to ze po przejeciu wladzy w sejmiku wojewodzkim lubelszczyzna z szarego konca inwestycji unijnych avansowala w tym roku na 3 miejsce wsrod wszystkich wojewodztw... mozna by tak dalej ale po co mam cie osmieszac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ktosik: Twój wywód mnie trochę rozbawił uważam, że przeczenie faktom mija się z celem. Jeśli pytasz o mój poziom wyedukowania to jestem o to spokojna. Proponuję zająć się sobą bo najwyraźniej twój obszar myślenia ogranicza się do sfery co powie "prezes" Ja zapytam tylko po co Rybczewicom ten pisowski pokaz. Przeciez oni dla wsi nic nie zrobili a tym bardziej dla naszej gminy. Oni mogą tylko popsuć to co jest. Popsuli kontakty ze wschodem i rozwalili kontakty handlowe ze wschodem gdzie nasi rolnicy dostarczali swoje produkty. Gdzie był ich minister rolnictwa jak ważyła się sprawa cukrowni lubelskiej, przecież jeszcze wtedy można było ja uratować. Czy nie pamiętasz jak negocjował kwotę cukrową że nic z tego nie wyszło. Przecież swego czasu pis chciał znieść dopłaty bezpośrednie dla rolników. Więc daj sobie spokój że pis coś Ci pomoże oni tylko tutaj przyjadą po głosy bo ich potrzebują w wyborach. Zastanawiam się tylko czyj to pomysł wójta czy przyszło polecenie ze świdnika. Trochę to smutne że nasza gmina ma zawsze pod wiatr, zamiast lobbowac na rzecz gminy u marszałka, to my sobie zapraszamy Kaczyńskiego ze swoją świtą. Przyjadą ponarzekają poopowiadają że wszyscy sa winni (poza pisem oczywiście)i pojadą a Rybczewice pozostaną dalej sobie same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale..obciach!!! kto to wymyslil? i jeszcze pokaza straze pozarne ihihih. Niezły kabaret nasi urzednicy wymyslili.Prawie jak kabareton w Opolu. I jeszcze pewnie w telewizji pokaza. Pewnie tlumy sie zjawia bo to jedna z nieeeeeeewielu tu rozrywek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA KACZYŃSKIM napisał:
Tak a zwłaszcza jak państwem rządzi Pan K i T to na pewno będą w kraju kokosy i sielanka .Ludzie w jakim wy świecie żyjecie? Wierzycie w to wszystko co Wam PO powie to jest święte prawda jest taka ,że krowa co dużo muczy mało mleka daje i oni g.... robią żeby poprawić sytuacje w państwie .Losy szarego obywatela ich nie obchodzą tylko martwią się o swoja d.... Po co w rządzie ludzie którzy nie znaja się na polityce[ PAN T wraz z Panem K ]smiech na sali hahahahhahahahaa Kaczyński jaki jest taki jest ale dążył zawsze żeby iść w stronę słońca a nie burzy OGARNIJCIE SIĘ I PRZEJŻYJCIE NA OCZY W JAKIM ŚWIECIE ŻYJECIE I JAKICH IDIOTÓW DO RZĄDU WYBIERACIE BO TO ŻALLLLLL
Jak już każesz wszystkim "przejżeć" na oczy to sam przejrzyj co napisałeś albo słownik sobie kup bo żallll ciebie czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
look napisał:
jestes deb***em
Moherów coraz mniej tak,że nie mów na 100% ,że będą głosowali.Ksiądz też już przestaje autorytetem być na wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...