Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeden z pierwszych strażników miejskich przeszedł na emeryturę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2016 o 19:35 Powrót do artykułu
Pan strażnik miejski, po normalnych studiach nie jak obecny komnedant Januszek, w Staszowie dla kadry policyjnej, przechodzi na zasłużoną emeryturę w wieku 66 lat i dosteje 1900zł a komendan janusz wójtowicz mając juz emeryturę"zasłużoną" w wlekiu w ch..ja 25 lat 6000zł dorabia biedaczek jeszcze jako komendant SM w świdniku za skromne 4000zł, ludzie i Wy na to pozwalacie żeby takie miernoty tak dymali to państwo??!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No przecież Pan Komendant to Janusz polskiej demencji, tfu, demokracji!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odszedłem po 48-miu latach pracy i w wieku 68 lat trochę z trudniejszej pracy i się nie chwalę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Józef Franczak LALUŚ - został zastrzelony przez ZOMO i SB 21 października 1963 r. o godzinie 15:40. W nocy, o 21:00, ciało „Lalka” przewieziono do Akademii Medycznej w Lublinie. Pochówku bezimiennego, podobnie jak w przypadku jego współtowarzyszy broni, służby dokonały potajemnie, na cmentarzu przy ul. Unickiej. Cztery dni później, w nocy, rodzina wykopała jego nagie, pozbawione głowy ciało
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zbędni urzędnicy gminni, w czarnych mundurkach, lansują się w gazecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pan Bogdan nie mógł być już zastępcą komendanta, bo widoczny na zdjęciu pan Janusz, mający kilkukrotnie wyższą od niego emeryturę musiał zostać komendantem żeby dorobić. Drugi natomiast, niewidoczny na szczęście na zdjęciu, pan Jan z podobną do pana Janusza emeryturą, ale węższymi plecami ofiarował się, że teraz nie musi komendantować i łaskawie będzię zastępcą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Yama......ki może także i tutaj napiszesz "mundry" komentarz paranoika, jakie cały czas wstawiasz na fb? No dawaj... Czekamy na jakże głębokie wynurzenia, że to nieroby i tak dalej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Racja, biedak Wójtowicz, na emeryturze policyjnej musi dorabiać. Jak żyć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A służbową laskę też mu na pamiątkę oddali?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie pokroju tego pana z lewej nie mają w ogóle honoru. Poszedł na wysoką milicyjną emeryturę - bo tak bidula już była zmęczona służbą - to mu jeszcze mało kasy i nagle ozdrowiał i czesze ile może. Stop przywilejom - chce pracować to nie wypłacać mu emerytury!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan komendant Wójtowicz pobiera skromną 7 tys. emeryturkę i jeszcze dorabia no bo jak za takie ochłapy przeżyć ??? Draństwo i tyle, on i jemu podobni zabierają pracę młodym bezrobotnym, często lepiej wykształconym ludziom. Np. jeden taki jest zatrudniony u prezydenta Lublina ( fachura od bezpieczeństwa) ,a inny jest Dyrektorem szpitala , bodajże w Chełmie !!! Jak chcesz jeden z drugi pracować to zawieś emeryturę, albo pracuj jako wolontariusz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zasłużony towarzysz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ojojojojj,powinien dostac w prezencie ,,platynową pietruchę'' jako wódz zasłużonych w walce z  ,,zorganizowaną grupą sprzedającą warzywa i jajka na chodniku''....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pamiętam jak rok temu gonił 2 kilometry wysportowanych osiłków, obezwładnił ich jednym ruchem ręki , odebrał torebkę skradziona starszej kobiecie, po czym skuł ich i wezwał policję. Hmm... . Ale czy to czasem mi się nie śniło? Nie do końca jestem pewien.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: