Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeszcze w tym roku możemy polecieć z Lublina do Tel Awiwu. Izrael dopłaci do lotów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2016 r. o 14:34 Powrót do artykułu
Skoro chcą dopłacać niech dopłacają. Na pewno sporo osób się skusi, szczególnie, że mamy Majdanek i już teraz przyjeżdżają odwiedzić to miejsce całe autokary turystów z Izraela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 osób na rozmowy ? To raczej pielgrzymka do Ziemi Świętej a nie służbowa delegacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 osób , trochę dużo . Panie Maciuszczak, proszę o podjęcie ( i rozwinięcie ) tematu , czyli kto poleciał i konkretnie w jakim celu ( jakie zadanie ) śmiało !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobra... po niby co tam mamy latac???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marszałek tam był i.… .. wrócił. Nie wiem co mam o tym myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem że Polacy wyjeżdźają do Anglii a tu Israel ???????? Co by to znaczyło ?????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***d19cgyi5s8w5eh.cloudfront.net/eml/ckv7jhh0rh-d7s6a7-leuw?e=a.gasiorowski%40me.com&a=i_fibektq1ugfsqx2f9okw&f&t=1 tu sa wszystkie informacje, w jaki celu odbylo sie to spotkanie, kto uczestniczyl itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi tu śmierdzi...... zalecał dużą czujność.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydy będą dopłacać?, tego historia świata jeszcze nie słyszała. Będą, ale oczywiście z naszej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby żyd maił dopłacać do geszeftu? NIEMOZLIWE. TO MUSI BYĆ PODSTĘP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu służą te idiotyczne komentarze? Jakieś kompleksy i nieznajoność świata męczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim podejmiecie jakąkolwiek "współprace" lepiej zapoznać się z finalnym bilansem całej wycieczki na Wzgórza Golan. To, ze ktoś zapłaci częściowo za lot oznacza, że pasażer musi przecież wykupić tam noclegi, posiłki, transport, ubezpieczenie. Zwiedzanie czegokolwiek przecież kosztuje, a o prezentach i pamiątkach nie wspomnę. - i kto tu ma nieznajomość świata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne! Izrael dopłaci z naszych podatków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre komentarze, zastanawiam się, skąd biorą się tacy IDIOCI????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak czytam niektóre komentarze, zastanawiam się, skąd biorą się tacy IDIOCI????????????
obstawiam "dobrą" zmiane i pare wpisów spod mojrzeszowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadaj stą mojżeszowski trollu,nikt normalny juz do tej hameryki nie lata kiedy jest tyle możliwości.I zacznij czytać swoje regionalne gazety a nie w kółko podpatrywać co się u nas dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pan Marszałek tam był i.… .. wrócił. Nie wiem co mam o tym myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lecz się człowieku. Żuk niczego nie budował, przeciął tylko wstęgę. A w ramach "rozwijania" coraz bardziej zadłuża i lotnisko i Miastowy. Dla dociekliwych Wystrczy sprawdzić wysokość wyemitowanych obligacji + całkowitego zadłużenia i tu i tu.  Więcej dociekliwości mniej tępego zachwytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Anglii to już nie będzie lotów, chyba tylko w stronę Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...