Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kalinówka: Mercedes wjechał w latarnię na trasie Lublin-Piaski

Utworzony przez michael, 22 października 2009 r. o 10:56 Powrót do artykułu
To ten nieszczęsny zakręt koło SCANII ... Już nie jeden siedział na latarni w tym miejscu... Ja jako kierowca zdejmuje noge z gazu na tym zakręcie , napawde jest niebezpiecznie przy większej prędkości!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadł z zakrętu bo za szybko jechał a było ślisko po deszczu. Już nie jeden rozbił się na tym słupie albo wyleciał z zakrętu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie przy "Scanii" są takie drzewa? Czy może Panowie nie znają innych zakrętów na tej drodze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu jakiś pacan zniszczył latarnię, a ja zapłacę za nią z rachunków elektrycznych. Do sądu go jak wyzdrowieje - niech oddaje kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyleciał z zakrętu, ponieważ za szybko jechał?! Tam nie da się za szybko jechać koleiny na zakręcie i spore dołki tylko idiotów z zarządu dróg nie wzruszają i czołgi. Dobrze że na pasie do Lublina wyrównano kilka kolein a co z resztą?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie MPO-licjanty nie postawiły fotograficznego śmietnika. Powinien ich podać do sądu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na radaro-śmietniki pieniądze są natomiast by poprawić nawierzchnie na tym zakręcie to już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy jeszcze dopisać, że jest tam pas włączających się od Dr. Męcz. Majd., który moim zdaniem jest za krótki i powinien kończyć się za tym łukiem, a nie w połowie nie raz ktoś wjedzie na chama, gość z prawego ucieka na lewy, a z lewego na barierki :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest banalnie prosta.BMWowcy,mercedesowcy inni audowcy ...to szpanerzy nie POtrafiący wogóle jeździc.Walą na oslep z Witosa i wypadaja na zakręcie>Zapytajcie zakład energetyczny ile razy w tym roku wymieniali uszkodzone w tym miejscu słupu>Nasz policja to kumple takich wariatów drogowych i miescowym wsiowym obyczajem mają gdzieś przestrzeganie prawa o ruchu drogowym i swojaków traktują z taryfą ulgową>Aż strach POmysleć jak w świdniku bedzie lotnisko to ci szpanerzy nie dadzą normalnym ludziom jeżdzic po drogach>POLICJA DO ROBOTY!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat wcześniej po wypadku busa badełem ten temat. A oto moje spostrzerzenia: 1. Pojazdy jadące prawym pasem z prędkością 120km i więcej wypadaj z toru jazdy i wjeżdźają do rowu lub w stojącą latarnie. 2. Jadąc lewym pasem nie ma problemu z utrzymaniem toru jazdy. Zachodzi pytanie dlaczego tak się dzieje? Odpowiadam. Jezdnia w kierunku Piask była kiedyś ciągiem drogi Męczenników Majdanka, po przebudowie i skierowaniu jej w dwu-jezdniowy odcinek Witosa nie wykonano prawidłowo wyprofilowania (czytaj pochylenia jezdni) na łuku nowej drogi. Przez wiele lat nikomu nic się nie działo bo jeźdźiliśmy syrenkami i maluchami które z trudem osiągały 120km/h. Polecam tą moje spostrzeżenia Zarządcy drogi. PS. W czasie remontu tego zakrętu proszę o likwidację głębokiego rowu (są inne metody odwodnienia) i przesunięcie z drogi na poboczę słupów oświetlenia) Pozdrawiam Myślący Inżynier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej Latarni Na Zakrecie Niewymieniaja Bo Co Nowa Wstawiali To Odrazu Jakis kierowca ja ochrzcil wiec teraz aby prostuja je heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...