Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cóż widać że tak lubiany przez niektórych sport ekstremalny w postaci rzucania w policje kamieni czy płyt chodnikowych, może być ryzykowny. Niech to będzie nauczka dla innych. To nie jest zabawa w wojne drewnianymi karabinami. Normalny człowiek na widok uzbrojonego policjanta wykonuje posłusznie jego polecenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike napisał:
I tu Cie drogi kolego zaskoczę. Nie ma ani nagrań z monitoringu, relacji świadków ani też żaden sprzęt nie został znaleziony przy zatrzymanych który mógłby wskazywać na ich winę! Nie wiem też czy w ogóle wiesz jakiej sprawy dotyczy ten artykuł skoro piszesz o jakiejś zadymie stadionowej. Właśnie o to mi chodzi. Tak na prawdę dla Ciebie wystarczyłoby, gdyby artykuł miał treść "policjant postrzelił kibica" i już wiesz, że ta osoba to bandyta czy jak opisujesz piękną polszczyzną "chował mordę za szalikiem". Tak więc brniesz dalej uzasadniając odpowiedzialność zbiorową rodem ze średniowiecza czy też Białorusi. Przypominam CI tylko, że ten chłopak został prawdopodobnie okaleczony na całe życie
skup się dobrze teraz "Wówczas fani Motoru Lublin jechali pociągiem do Chełma na mecz drużyn Avii Świdnik i Chełmianki. Na dworcu pojawili się kibice Avii. Niektórzy obrzucili policjantów kamieniami. Funkcjonariusze użyli broni gładkolufowej. Na kibiców poleciały gumowe kule." to wycięte jest z artykułu. na podstawie tego fragmentu śmiem twierdzić, że doszło do zadymy, jeśli nie stadionowej to na pewno dworcowej. w momencie kiedy masz grupę ludzi, którzy zachowują się agresywnie, rzucają kamieniami w policje co jest jasno napisane w artykule, wówczas zachodzi podejrzenie że cała grupa jest agresywna. każdy normalny, który nie chce mieć z tym nic do czynienia: 1. odchodzi jak najdalej aby ominąć taką grupę i tym samym uniknąć ewentualnych kłoptów 2. jeśli jakimś cudem jednak znajdzie się w samym centrum wydarzeń i to jakimś trafem wbrew swojej woli, wówczas powinien uciekać jak najszybciej i tu ponownie ponawiam pytanie, co Ty byś zrobił gdybyś był w takiej grupie rzucającej kamienie w policje? stałbyś czy uciekałbyś? bo ja bym raz, że widząc bandytów w szalikach, odszedłbym jak najdalej, a dwa jeślibym się między nimi znalazł, starałbym się wycofać jak najdalej! a ty co byś zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
skup się dobrze teraz "Wówczas fani Motoru Lublin jechali pociągiem do Chełma na mecz drużyn Avii Świdnik i Chełmianki. Na dworcu pojawili się kibice Avii. Niektórzy obrzucili policjantów kamieniami. Funkcjonariusze użyli broni gładkolufowej. Na kibiców poleciały gumowe kule." to wycięte jest z artykułu. na podstawie tego fragmentu śmiem twierdzić, że doszło do zadymy, jeśli nie stadionowej to na pewno dworcowej. w momencie kiedy masz grupę ludzi, którzy zachowują się agresywnie, rzucają kamieniami w policje co jest jasno napisane w artykule, wówczas zachodzi podejrzenie że cała grupa jest agresywna. każdy normalny, który nie chce mieć z tym nic do czynienia: 1. odchodzi jak najdalej aby ominąć taką grupę i tym samym uniknąć ewentualnych kłoptów 2. jeśli jakimś cudem jednak znajdzie się w samym centrum wydarzeń i to jakimś trafem wbrew swojej woli, wówczas powinien uciekać jak najszybciej i tu ponownie ponawiam pytanie, co Ty byś zrobił gdybyś był w takiej grupie rzucającej kamienie w policje? stałbyś czy uciekałbyś? bo ja bym raz, że widząc bandytów w szalikach, odszedłbym jak najdalej, a dwa jeślibym się między nimi znalazł, starałbym się wycofać jak najdalej! a ty co byś zrobił
chłopie;w temacie to ty jesteś tyle co napiszą buraki z redakcji a ty łykasz.Wszyscy wiedzieli:policja ,kibice,kolejarze a także ja (a na mecze sporadycznie chodzę),że pociągiem jadą kibice motoru.To ja się pytam:po co milicja prowadziła w kolumnie kibiców avii na peron?Na pewno po to by obie grupy zwarły rozejm i razem weseląc się dojechały do Chełma.Myśl chłopie trochę sam a nie jak pokorne ciele za matką.To była celowa akcja milicji.no comment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
skup się dobrze teraz "Wówczas fani Motoru Lublin jechali pociągiem do Chełma na mecz drużyn Avii Świdnik i Chełmianki. Na dworcu pojawili się kibice Avii. Niektórzy obrzucili policjantów kamieniami. Funkcjonariusze użyli broni gładkolufowej. Na kibiców poleciały gumowe kule." to wycięte jest z artykułu. na podstawie tego fragmentu śmiem twierdzić, że doszło do zadymy, jeśli nie stadionowej to na pewno dworcowej. w momencie kiedy masz grupę ludzi, którzy zachowują się agresywnie, rzucają kamieniami w policje co jest jasno napisane w artykule, wówczas zachodzi podejrzenie że cała grupa jest agresywna. każdy normalny, który nie chce mieć z tym nic do czynienia: 1. odchodzi jak najdalej aby ominąć taką grupę i tym samym uniknąć ewentualnych kłoptów 2. jeśli jakimś cudem jednak znajdzie się w samym centrum wydarzeń i to jakimś trafem wbrew swojej woli, wówczas powinien uciekać jak najszybciej i tu ponownie ponawiam pytanie, co Ty byś zrobił gdybyś był w takiej grupie rzucającej kamienie w policje? stałbyś czy uciekałbyś? bo ja bym raz, że widząc bandytów w szalikach, odszedłbym jak najdalej, a dwa jeślibym się między nimi znalazł, starałbym się wycofać jak najdalej! a ty co byś zrobił
I dochodzimy do wniosku, że cała twoja opinia o tym wydarzeniu pochodzi z tego artykułu;) Informuję Cie, że rzucanie kamieniami to też wymysł a kolejne zdania w Twojej wypowiedzi wykluczają się na wzajem. Nie masz zielonego pojęcia co się rzeczywiście wydarzyło a sam kreujesz tą historię w taki sposób aby odpowiadała Twoim stalinowskim poglądom. Żyj dalej w swoim świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolnapolska napisał:
chłopie;w temacie to ty jesteś tyle co napiszą buraki z redakcji a ty łykasz.Wszyscy wiedzieli:policja ,kibice,kolejarze a także ja (a na mecze sporadycznie chodzę),że pociągiem jadą kibice motoru.To ja się pytam:po co milicja prowadziła w kolumnie kibiców avii na peron?Na pewno po to by obie grupy zwarły rozejm i razem weseląc się dojechały do Chełma.Myśl chłopie trochę sam a nie jak pokorne ciele za matką.To była celowa akcja milicji.no comment
1. to była odpowiedź na post forumowicza Mike, że gdzie w artykule jest nt jakiejkolwiek zadymy. wyciąłem i wkleiłem 2. mówisz, że ten świat jest taki zły, że milicja przeprowadza łapankę na miłujących pokój kibiców i siłą zaprowadza ich na miejsce gdzie będą kibice zwaśnionej drużyny, celem obopólnej eksterminacji w czasie, której milicja dołoży swoje 3 grosze. ciekawa teoria 3. ja ponawiam pytanie, które stawiałem forumowiczowi Mike. co zrobić w momencie kiedy człowiek widzi grupę agresywnie zachowujących się kibiców, którzy rzucają kamieniami w policje? czy uciekać gdzie pieprz rośnie, czy dołączyć do grupy zadymiarzy? niech mi ktoś odpowie na to pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
1. to była odpowiedź na post forumowicza Mike, że gdzie w artykule jest nt jakiejkolwiek zadymy. wyciąłem i wkleiłem 2. mówisz, że ten świat jest taki zły, że milicja przeprowadza łapankę na miłujących pokój kibiców i siłą zaprowadza ich na miejsce gdzie będą kibice zwaśnionej drużyny, celem obopólnej eksterminacji w czasie, której milicja dołoży swoje 3 grosze. ciekawa teoria 3. ja ponawiam pytanie, które stawiałem forumowiczowi Mike. co zrobić w momencie kiedy człowiek widzi grupę agresywnie zachowujących się kibiców, którzy rzucają kamieniami w policje? czy uciekać gdzie pieprz rośnie, czy dołączyć do grupy zadymiarzy? niech mi ktoś odpowie na to pytanie
1. Zrozum drogi kolego, że ten człowiek nie mógł ominąć tej grupy czy też do niej dołączyć ponieważ się w niej znajdował. Mam nadzieję, że zrozumiałeś. 2. Nikt nie rzucał kamieniami to jest niestety wymysł. Jedyny "dowód" to zeznania policjantów - pozostali świadkowie niczego takiego nie widzieli 3. Po ostrzale z broni gładkolufowej kibice rozbiegli się po osiedlu także Twoje wyobrażenie o jakiejś regularnej bitwie jest błędne. Nawiasem mówiąc osoby które później zostały zatrzymane to w dużej części Panowie spod monopolowego... 4. Nawet jeżeli to Ci się nie podoba to żyjemy w demokratycznym kraju gdzie każdy może pójść sobie na mecz w dowolnym mieście a policja czy inne służby publiczne ma psi obowiązek to umożliwić. Ktoś to pisał kilka postów wcześniej, że "spotkanie" kibiców Motoru i Avii zostało spowodowane zaprowadzeniem na dworzec tych drugich właśnie przez policję Zresztą za bardzo zbaczamy z tematu, który dotyczy okaleczenia człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
1. to była odpowiedź na post forumowicza Mike, że gdzie w artykule jest nt jakiejkolwiek zadymy. wyciąłem i wkleiłem 2. mówisz, że ten świat jest taki zły, że milicja przeprowadza łapankę na miłujących pokój kibiców i siłą zaprowadza ich na miejsce gdzie będą kibice zwaśnionej drużyny, celem obopólnej eksterminacji w czasie, której milicja dołoży swoje 3 grosze. ciekawa teoria 3. ja ponawiam pytanie, które stawiałem forumowiczowi Mike. co zrobić w momencie kiedy człowiek widzi grupę agresywnie zachowujących się kibiców, którzy rzucają kamieniami w policje? czy uciekać gdzie pieprz rośnie, czy dołączyć do grupy zadymiarzy? niech mi ktoś odpowie na to pytanie
ostatnie zdanie-ad.2-uwierz że tak było,nie wierz bezgranicznie redaktorom KL czy DW.Oni też tam nie byli.Swój artkuł wypocili pobieżnie pewnie po rozmowie z rzecznikiem milicji.Byłem jechałem rowerem na działkę,przystanąłem i całą akcję widziałem.Widziałem również owego chłopaka wsiadającego do karetki(o dziwo szybko przyjechała).Nikt mi nie wmówi że milicja była bez winy.Wiesz chyba gdzie strzelali na wysokości głowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zemsty nadejdzie czas!!! Jebać to prawo polskie, nie maja prawy strzelac powyzej pasa. A ci anonimowcy co pisza bzdury o tym ze dobrze dostal itd. powinniscie ku*** stracic wszystkie zęby. Śmiech na sali z tego prokuratora że nie uznał tego za wykroczenie. Nikt nie był swiety wiadomo, ale jesli chodzi o chlopaka ze zdjecia to nawet nie siegal po kamienia. Tyle w temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie to o co chodzilo? Co robili kibice Avii wokolo dworca? Chcieli zabarc sie do Chelma tym samym pociagiem co kibice RKSu? Co spowodowalo ze policja zaczela strzelac? Czy to byl policyjny pluton egzekucyjny - pod sciane i ognia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po jaki ch*** prowadzili na peron? Poza tym 2 pierwsze wagony byly dla Avii. W prewencji same napinacze co sie rozladowali bezkarni mordercy! Temat walkowany kto ma wiedziec to wie a tym co pier***a glupoty-wszystkiego nie najlepszego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadionowe brudasy nie kibice. zresztą widać po całej tej stronie SZALIKOWCY.COM po co są i czym się zajmują. trzeba być kompletnie naiwnym ślepcem żeby myśleć że chodzi o kibicowanie. BRAWO DLA POLICJI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy kibicie lub pseudokibicie. Kiedys x - lat temu moglem pojsc z dzieckiem /rodzina na mecz teraz sie po prostu boje bo wam cos odp..oli. Prosze sie nie dziwic jak wszczynacie burdy na stadionach. Wiekszosc kibicow miala zatargi z prawem. Policja wykonuje swoja prace zgodnie z prawem. jest zadyma czy grupa awanturujacych sie pseudokibicow to i zeby polecą.Mam juz swoje lata sluzylem w oddzialach specjalnych i sam bym z checia pomogl policji zrobic z tym bydlem pozadek. Groszka i inhych deb***i sam osobiscie bym nauczyl respektu do prawa. Jak nie umiecie kibicowac to nie wchodzcie na stadiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niejaki asdf pisze o deb***ach to sam widać taki jesteś uważasz ze tylko głupki i bandyci tam byli, to się mylisz ale jak się ma ograniczony horyzont to głupoty się pisze a wracając do postrzelonego jeden mundurowy to nawet miał taki komentarz cytuje " będzie ładniejszy" i jak będzie to czytał to może sobie przypomni do kogo to mówił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, brawa dla policji szkoda że ściera nie zabili.. bo chwasty trzeba tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka, młody jest i został oszpecony na całe życie. To smutne... Ale z drugiej strony czytając wypowiedzi jego kolegów odnośnie zemsty i epitety pod adresem policji zaczynam się zastanawiać czy jadącym na mecze wyjazdowe chodzi na pewno tylko o wspieranie własnej drużyny? Kibice Motoru/Spartakusa już nie raz udowodnili, że fantazję i pomysły na zabawę mają znakomite. Zresztą, chyba każdy widział małolatów w żółtych koszulkach "spacerujących" z perełką po naszym pięknym mieście. A to czy ich rodzicom zabrakło cierpliwości, czasu, czy też miłości to już inna kwestia, fakt jest taki, że w większości nie są to zbyt "kulturalni" młodzi ludzie. Winę poszkodowanego trudno jednoznacznie udowodnić, ale jego obecność w ściśle określonych okolicznościach przyrody daje wiele do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, widzialem zdjęcie tego typa-kibola. Mordę ma nieźle przefajsowaną, bardziej jest mi szkoda jakiegoś zwierzaka niz tego bydlaka. Brawo dla Policji, szkoda że nie dostał jeszcze drugiej kulki w gorna partie ryja, bo na tym zdjęciu widac jeszcze jego zalzawione oczka-mniemam że nie od gazu, haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
Brawo, widzialem zdjęcie tego typa-kibola. Mordę ma nieźle przefajsowaną, bardziej jest mi szkoda jakiegoś zwierzaka niz tego bydlaka. Brawo dla Policji, szkoda że nie dostał jeszcze drugiej kulki w gorna partie ryja, bo na tym zdjęciu widac jeszcze jego zalzawione oczka-mniemam że nie od gazu, haha.
fuck you men
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzk napisał:
na pewno za stanie nic się nie dzieje!zdarzały sie do czynienia z policja i bez powodu nigdy nikogo nie skrzywdzili!
Chyba nie znasz sytuacji polskiej policji . Trzeba było być na miejscu aby móc to oceniać czy cokolwiek robił jak i wiele wiele innych osób do których również strzelano .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Kuliga z kosciuszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby które w komentarzach popierają policję i atakują kibiców to frajerstwo które boi się chodzić po ulicach, nie mówiąc już o pójściu na mecz. Pisanie obelżywych komentarzy z ukrycia to wszystko na co ich stać w życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...