Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kinol napisał:
"adek" przestań p*****lić że on tam tylko stał. Sfrustrowani "bohaterowie",tylko jak taki dostanie po męsku w mordę to się leci skarżyć do mamusi.
Chłopak wcale nie jest już taki młody, nie rzucał sie na policję stał i pił piwo było tam sporo młodych osób bo po prostu chciały pojechać na mecz polcija strzelała do wszystkich ponieważ podobno przestraszyli się racy jaka poleciała w ich stronę zrobili tak inteligentną akcję jak nigdy na prawde szkoda mi ich myślą że policja to są bezkarni. Ale tak jest dlaczego za zabicie policjanta siedzisz dożywocie albo 30 lat a za przeciętnego człowieka 10 ? Policja powinna mieć mniejsze prawa albo chociaż używać go w dobrych celach z umysłem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
Osoby które w komentarzach popierają policję i atakują kibiców to frajerstwo które boi się chodzić po ulicach, nie mówiąc już o pójściu na mecz. Pisanie obelżywych komentarzy z ukrycia to wszystko na co ich stać w życiu.
hehe to samo można powiedzieć o mocarnych kibolach chowających buźki za szalikami i trzymających się w grupie, samemu nic nie znaczą, zresztą taka grupa też mało co znaczy. ps- no ty się jakoś z imienia i nazwiska nie przedstawiłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam żal do policji i jest mi przykro - należy zadać pytanie ??? dlaczego kule były gumowe !!!!!!!! - no czemu ?? czy policji nie stać na zwykłe z płaszczem ołowianym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem widziałem całe zajście bo wychodziłem akurat z synem z kościoła i niech nikt nie pisze o jakiejś grupie zadymiarzy cała grupa kibiców przyszła na peron i czekała na pociąg jak on podjechał zaczęły się krzyki nic więcej nie było żadnej awantury. Policja zaczęła strzelać jak chcieli wsiąść do pociągu co jest dla mnie nie pojęte bo chyba każdy z nas ma prawo się przemiszczac nie wiem gdzie te kamienie ktoś widział może po tym jak się stamtąd zabrałem bo policjancie nie patrzyli strzelali po prostu w tłum nie patrząc na mase gapiów, która tam była(koniec mszy w kościele). Dla mnie osobę postronną to nie pojęta sytuacja, że za okrzyki(nawet nie cenzuralne) i chęć wejścia do pociągu strzela się do ludzi. Ewidentna prowokacja i pokazowa akcja tylko po co? Jedyne co mi do głowy przychodzi to wybory na jesieni chyba rząd bardzo chce pokazać jak sobie poradził z kibicami ale czy warto takim kosztem? A ci zatrzymani to chyba kpina jakaś jeden z tych na zdjęciu to menelek z pod nocnego nie lubię menelstwa ale to tylko pokazuje, że to jedna wielka pokazówka kosztem obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba jaga napisał:
witam wszystkich bohaterów siedzących za monitorem i piszących bzdury o ostrej amunicji i innych wytworach swojej chorej fantazji. Czemu nie macie odwagi powiedzieć ze policja strzelała jak do kaczek dlaczego w tym starciu żaden super glina nie ucierpiał, a koleś ze zniszczoną twarzą przez tych brudnych Harych sobie siedzi a pani prokurator nie znalazła podstaw do wszczęcia postępowania przeciwko "lotniakom" w mundurkach.Jak to mówią jaki pan taki kram jaki kraj taska policja prokuratura i reszta a na końcu lotniacy za monitorkiem.Jakby jeden z drugim miał jaja tam być to by śpiewała jak Farinelli o ile co niektórzy wiedza kto to był. Pozdrawiam monitorowych bohaterów i gratuluje ich rodzicom ze mają takie "pociechy"
mylisz się ucierpiało pięciu policjantów. jeden jeszcze jest na zwolnieniu lekarskim. dostał butelką z piwem w szyję więc nie pisz bredni bo sam jesteś monitorowym bohaterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami sobie koło dupy robią a później mają pretensje do całego świata. Dostał w ryj bo zasłużył nic kur..a za darmo nie ma. Normalni ludzie jak chodzą na mecze to nie wracają bez zębów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rumun napisał:
mylisz się ucierpiało pięciu policjantów. jeden jeszcze jest na zwolnieniu lekarskim. dostał butelką z piwem w szyję więc nie pisz bredni bo sam jesteś monitorowym bohaterem
Jaką butelką z piwem albo jesteś z policja albo zmyślasz. Policjanci byli w tych swoich zbrojach i kaskach nie ma możliwości aby któryś dostał butelka w szyje. Ci policjanci, którzy nie byli w zbrojach nie brali udziału w całym zajściu i była to policja Świdnicka nawet jeden ze Świdnickich kryminalnych krzyczał do kolegów z Lublina "co wy ku... robicie" ale wszystko na pewno zostanie w "rodzinie". A i dodam, że na wyjazdy Avii nie jeżdżą ludzie pod wpływem i nie ma picia na wyjazdach wiec nie ma mowy o żadnej butelce chyba że z woda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez stronna napisał:
Sami sobie koło dupy robią a później mają pretensje do całego świata. Dostał w ryj bo zasłużył nic kur..a za darmo nie ma. Normalni ludzie jak chodzą na mecze to nie wracają bez zębów.
Bo ty byłeś i widziałeś? Tak faktycznie nie wracają ale nam nikt nie dał opcji dojechania na mecz i nie pozwolił wejśc do pociągu. A za wulgaryzmy karą jest mandat, a nie kula w ryj przynajmniej według prawa oby tobie kiedyś ktoś tak "zasłużenie" strzelił w ryj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie do świadków zdarzenia: dlaczego policja nagle otworzyla ogien z broni do spokojnej, nie pijącej, nie rozrabiającej grupki młodzieży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike napisał:
I tu Cie drogi kolego zaskoczę. Nie ma ani nagrań z monitoringu, relacji świadków ani też żaden sprzęt nie został znaleziony przy zatrzymanych który mógłby wskazywać na ich winę! Nie wiem też czy w ogóle wiesz jakiej sprawy dotyczy ten artykuł skoro piszesz o jakiejś zadymie stadionowej. Właśnie o to mi chodzi. Tak na prawdę dla Ciebie wystarczyłoby, gdyby artykuł miał treść "policjant postrzelił kibica" i już wiesz, że ta osoba to bandyta czy jak opisujesz piękną polszczyzną "chował mordę za szalikiem". Tak więc brniesz dalej uzasadniając odpowiedzialność zbiorową rodem ze średniowiecza czy też Białorusi. Przypominam CI tylko, że ten chłopak został prawdopodobnie okaleczony na całe życie
Ty nas kolego nie zaskakuj, tylko łaskawie odpowiedz swojemu adwersarzowi - czy będąc w samym centrum zadymy i będąc osobą niewinną, całkowicie postronną zostałbyś na miejscu czy po prostu odszedłbyś na bok nie dając powodów do powiązania Twojej osoby z tymi kretynami? Odpowiedz koledze na to jakże proste pytanie! nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolnapolska napisał:
chłopie;w temacie to ty jesteś tyle co napiszą buraki z redakcji a ty łykasz.Wszyscy wiedzieli:policja ,kibice,kolejarze a także ja (a na mecze sporadycznie chodzę),że pociągiem jadą kibice motoru.To ja się pytam:po co milicja prowadziła w kolumnie kibiców avii na peron?Na pewno po to by obie grupy zwarły rozejm i razem weseląc się dojechały do Chełma.Myśl chłopie trochę sam a nie jak pokorne ciele za matką.To była celowa akcja milicji.no comment
oho, wyborca PISu - teorie spiskowe ponad zdrowy rozum! A czy w 1:56 minucie zadymy także słyszałeś strzały i rosyjski jezyk w tle? To była ewidentna prowokacja moskwy. Przestań się kolego kompromitować z tymi prowokacjami, bo póki co najwiekszymi prowokatorami są te chamy w szalikach, którzy bawią się w wojne a później z płaczem do sądu biegną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
Osoby które w komentarzach popierają policję i atakują kibiców to frajerstwo które boi się chodzić po ulicach, nie mówiąc już o pójściu na mecz. Pisanie obelżywych komentarzy z ukrycia to wszystko na co ich stać w życiu.
Skończ pierd.olić kolego. Myślisz, że Ci co tak źle piszą o tej trzodzie to frajerstwo? ale z Ciebie tępy baniak! Szlachta sie odezwała - jesteście daremni. Takie z Was walczaki a jak po gębie dostaniecie to płacz i zgrzytanie zębami. chesz frajerze immunitetu to wstąp do partii a później heja do koryta. Wówczas nietykalność gwarantowana a póki co morda w kubeł i nie płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku***, nie których to bez kitu życie mało doświadczyło... Tym pseudofrajerom co się napinają życze tego samego co kolega na zdjęciu. Ale z ostrej jak tak wolicie Czego do policji nie poszliscie tylko zapier***acie za 1500 na WSk nieuki? Jedyną mądrą wypowiedzią jest wypowiedz Donka-nic więcej w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nikt mi tu nie udzielił odpowiedzi na pytanie, a stawiałem je minimum 3 razy! - czy będąc w tłumie takich chłopaków, którzy zachowują się agresywnie i widząc równocześnie policję, będąc ( zakładam) w pełni poczytalny i trzeźwy, stałby ktoś dalej czy odszedł by od tej grupy aby nie być wiązany z tymi "kibicami". to samo tyczy się, co byście zrobili widząc taką grupę? każdy niewinny sądzę, że by odszedł na bok czym prędzej, nie chcąc wdawać się w pyskówki, szamotaninę czy strzelaninę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
jeszcze nikt mi tu nie udzielił odpowiedzi na pytanie, a stawiałem je minimum 3 razy! - czy będąc w tłumie takich chłopaków, którzy zachowują się agresywnie i widząc równocześnie policję, będąc ( zakładam) w pełni poczytalny i trzeźwy, stałby ktoś dalej czy odszedł by od tej grupy aby nie być wiązany z tymi "kibicami". to samo tyczy się, co byście zrobili widząc taką grupę? każdy niewinny sądzę, że by odszedł na bok czym prędzej, nie chcąc wdawać się w pyskówki, szamotaninę czy strzelaninę
Naucz się czytać ze zrozumieniem bo w moim ostatnim poście masz odpowiedź na to pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike napisał:
Naucz się czytać ze zrozumieniem bo w moim ostatnim poście masz odpowiedź na to pytanie.
Twoja odpowiedź to chyba to dziwne zdanie: "Zrozum drogi kolego, że ten człowiek nie mógł ominąć tej grupy czy też do niej dołączyć ponieważ się w niej znajdował. Mam nadzieję, że zrozumiałeś." Abstrahując od tego czy chłopak był agresywny, czy też nie, to sądząc po ilości rzekomych świadków tego zdarzenia i waszych relacjach typu: "agresywna policja skatowała niewinnego chłopaka" to prokuratura musi ponownie zbadać okoliczności tego zajścia. Bo przecież jeśli jeszcze nie złożyliście stosownych zeznań, to biorąc pod uwagę Wasze głębokie poczucie krzywdy wyrządzonej ofierze bestialskiej policji, to uczynicie to najpóźniej jutro!!! A prokurator nie będzie mógł zlekceważyć zeznań kilkorga praworządnych obywateli tego pięknego kraju! A może jednak zamiast mówić : "byłem i widziałem" powinniście mówić: "znajomy kolegi powiedział mi, że było tak i tak"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Skończ pierd.olić kolego. Myślisz, że Ci co tak źle piszą o tej trzodzie to frajerstwo? ale z Ciebie tępy baniak! Szlachta sie odezwała - jesteście daremni. Takie z Was walczaki a jak po gębie dostaniecie to płacz i zgrzytanie zębami. chesz frajerze immunitetu to wstąp do partii a później heja do koryta. Wówczas nietykalność gwarantowana a póki co morda w kubeł i nie płakać
JPII, jeżeli Twój nick powiązany jest z pokoleniem Jana Pawła II zastanowiłbym się nad kulturą wypowiedzi bo to świadczy o Twoim poziomie Co do tematu, tak jak ktoś wspomniał "kto był ten wie jak było naprawdę", ludzie którzy wypowiadają się o tym zdarzeniu mając jedynie informacje podane przez media powinni odpuścić wszelkie wulgaryzmy i życzenia śmierci. Derby to zawsze wielkie wydarzenie w którym chce się uczestniczyć, na które często wybierają się ludzie którzy na co dzień nie kibicują jednak udziela im się atmosfera, afiszowanie derbów (masa plakatów, wlepek, transparentów na mieście) czy namowa znajomych kibiców (niekoniecznie tych pseudo ). I w przypadku meczu Avia-Chełmianka było podobnie, prawda jest taka że chłopak o którym jest artykuł może co najwyżej rozrabiać pod sklepem całodobowym, to samo Belfegor (chyba każdy go zna), który poszedł siedzieć za to, że tam rozrabiał, podczas gdy minutę przed akcją ledwo stał na nogach gdyż jest zwykłym menelem, któremu jeden z drugim małolat powiedział żeby jechał na mecz. Czy ktoś, kto nie jest w stanie SCHYLIĆ się po kamienia, a co dopiero w jakikolwiek sposób go wykorzystać jest w stanie zagrozić zdrowiu policjanta? I być może kamienie latały, tego akurat obserwując całe zajście stojąc z boku z dziewczyną nie widziałem - jeśli tak, to później ale nie na peronie. Trzeba jednak powiedzieć tym których tam nie było a tak energicznie pragną tępić kiboli przez internet jak to wyglądało, gdy już przyjechał pociąg. Z wyjątkiem nerwowych okrzyków zarówno ze strony Motoru, jak i ze strony Avii nic się nie działo. Nie od dziś wiadomo jaka jest sytuacja na tej linii. Jednak krzyki to nie powód by od razu otwierać ogień z broni palnej, mając gaz który równie skutecznie pozwala trzymać przeciwnika na dystans. Tym bardziej, gdy "przeciwnik" nie rusza na policję a chce się dostać do zarezerwowanych dla niego przedziałów... I od tego się zaczęło. A to, że chłopaki nie dali sobie w kaszę dmuchać gdy psy zaczęły strzelać to już każdego indywidualna sprawa jak na to patrzy. Nagonka przed Euro 2012 trwa, szkoda że cierpią na tym nieraz niczemu winni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike napisał:
Naucz się czytać ze zrozumieniem bo w moim ostatnim poście masz odpowiedź na to pytanie.
ja będąc w takiej grupie i nie chcąc zadzierać z policją, dałbym szybko nogę i widząc opancerzonych milicjantów jak to niektórzy tu piszą, miałbym gdzieś kumpli ( pomijając fakt, że żaden z moich kumpli nigdy nie bawił się w ten sposób z policją i o dziwo wszyscy są cali i zdrowi) Powiem więcej, nawet czasem zdarzało nam się chodzić na mecze i jakoś też wszyscy zawsze wychodzili cało. Bardzo trafnie napisał forumowicz Michał. jeśli tylu jest świadków brutalności policji, jeśli tylu postronnych świadków, waszym obowiązkiem jest złożenie zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez policję! tutaj był taki jeden forumowicz, który pisał że ci co bronią policji to czyste frajerstwo bo anonimowi zza monitorów. ciekaw jestem czy już złożył zeznania ten chojrak? przecież, jeśli tylu było świadków i wszyscy mówią jednomyślnie że to wina policji, serio, powinniście iść i złożyć doniesienie. jeśli to prawda, z szeregów policji zostanie wyeliminowany Brudny Harry i podobna sytuacja nie będzie miała już nigdy miejsca. i proszę nie mówcie, że nie można, że sprawa przegrana, bo jeśli tylu by was złożyło doniesienie, to niemożliwe aby sprawa ucichła, ba powiem więcej, media by się tym zajęły i wtedy wasza wygrana. tylko pytanie najważniejsze, ilu z Was było na miejscu, bo jak to napisał kolega Michał, żeby nie okazało się później że to kolega kolegi widział całe zajście pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cisza na forum. może to świadczy, że wszyscy wyciągnęli wnioski z tego co tu zostało napisane i pobiegli do prokuratury składać zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez policję! w końcu tylu tutaj rowerzystów, podróżnych, spacerowiczów z psami, którzy stali się mimowolnie świadkami bestialstwa policji, że teraz w grupie naprawdę mogą sporo ugrać! trzymam kciuki, niech idą i walczą, w końcu nie taka grupa świadków nie może się mylić!!! mam tylko cichą nadzieje, że ci co pisali o frajerstwie, sami się nie okażą frajerami co to zza monitorów g..... rzucali a teraz siedzą cicho! ps- i tak emocje opadły, każdy wrócił do swoich zajęć i wszyscy mają to głęboko gdzieś. może jakby DW z powrotem wrzucił ten temat na główną stronę, może by i coś z tego było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przesmyk napisał:
JPII, jeżeli Twój nick powiązany jest z pokoleniem Jana Pawła II zastanowiłbym się nad kulturą wypowiedzi bo to świadczy o Twoim poziomie Co do tematu, tak jak ktoś wspomniał "kto był ten wie jak było naprawdę", ludzie którzy wypowiadają się o tym zdarzeniu mając jedynie informacje podane przez media powinni odpuścić wszelkie wulgaryzmy i życzenia śmierci. Derby to zawsze wielkie wydarzenie w którym chce się uczestniczyć, na które często wybierają się ludzie którzy na co dzień nie kibicują jednak udziela im się atmosfera, afiszowanie derbów (masa plakatów, wlepek, transparentów na mieście) czy namowa znajomych kibiców (niekoniecznie tych pseudo ). I w przypadku meczu Avia-Chełmianka było podobnie, prawda jest taka że chłopak o którym jest artykuł może co najwyżej rozrabiać pod sklepem całodobowym, to samo Belfegor (chyba każdy go zna), który poszedł siedzieć za to, że tam rozrabiał, podczas gdy minutę przed akcją ledwo stał na nogach gdyż jest zwykłym menelem, któremu jeden z drugim małolat powiedział żeby jechał na mecz. Czy ktoś, kto nie jest w stanie SCHYLIĆ się po kamienia, a co dopiero w jakikolwiek sposób go wykorzystać jest w stanie zagrozić zdrowiu policjanta? I być może kamienie latały, tego akurat obserwując całe zajście stojąc z boku z dziewczyną nie widziałem - jeśli tak, to później ale nie na peronie. Trzeba jednak powiedzieć tym których tam nie było a tak energicznie pragną tępić kiboli przez internet jak to wyglądało, gdy już przyjechał pociąg. Z wyjątkiem nerwowych okrzyków zarówno ze strony Motoru, jak i ze strony Avii nic się nie działo. Nie od dziś wiadomo jaka jest sytuacja na tej linii. Jednak krzyki to nie powód by od razu otwierać ogień z broni palnej, mając gaz który równie skutecznie pozwala trzymać przeciwnika na dystans. Tym bardziej, gdy "przeciwnik" nie rusza na policję a chce się dostać do zarezerwowanych dla niego przedziałów... I od tego się zaczęło. A to, że chłopaki nie dali sobie w kaszę dmuchać gdy psy zaczęły strzelać to już każdego indywidualna sprawa jak na to patrzy. Nagonka przed Euro 2012 trwa, szkoda że cierpią na tym nieraz niczemu winni ludzie.
Jedną z bardziej śmiesznych teorii obrońców bandytów dla których mecz to pretekst do bójki jest to, że uważacie to za pokaz siły przed euro 2012 czy też jakieś milicyjne prowokacje. Wszyscy tak samo gadacie, że jesteście pokrzywdzeni przez los od momentu waszych narodzin. Abstrahując od tego Świdnickiego zajścia, tak samo jak wy, płakali kibole lecha i legii po finale PP, gdy zdemolowali stadion za grosz nie widząc w tym swojej winy. Tam też była mowa o milicyjnej prowokacji. Ale w jaki sposób milicja mogła prowokować ich do zdemolowania obiektu? Czy to też był pokaz siły przed Euro 2012? To jest standardowa gadka półgłówków stadionowych zwanych kibolami. Oni nigdy nie są winni - ba, zawsze i wszędzie krzywda im się dzieje. Kolejną sprawą jest to, że takie widowisko dziwnym trafem zawsze przyciąga w swoje szeregi przedstawicieli dolin społecznych. Tak jak kolega stwierdził, meneli spod monopolowego czy inne zacne towarzystwo z wyrokami. I nikt mnie nie przekona, że jest to zajęcie czy hobby dla normalnego człowieka. Zwykły szarak co ma normalnie pod kopułą spędza ten czas z dziewczyną/żoną/dziećmi/w pracy czy po prostu robi coś innego co w żaden sposób nie sprawia, że może zainteresować się nim milicja. PS. co do tego żula z dziurą na pół twarzy.. od kiedy pamiętam morde miał zakazaną, teraz będzie jeszcze piękniejszy, heh.. a ktoś kto stwierdził, że ów osobnik stracił kilkadziesiąt zębów wykazał się zajeb.. poczuciem humoru, bo ta pijaczyna mogła mieć z jeden do otwierania butelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...