Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiermasz w Świdniku. Kup ciasto, pomożesz chorej 3-latce

Utworzony przez świdniczanka, 7 listopada 2012 r. o 18:48 Powrót do artykułu
bardzo fajna sprawa z tym kiermaszem ciast, warto byłoby pomyślec o czyms akim w niedziele pod kościołem, tam ludzie sa bardzo hojni, pozdrawiam i życze duzo zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba było rodzić gówniary, tępa mamusiu. Są badania prenatalne i legalna aborcja dla chorych płodów, ale nie, trzeba ku*** urodzić i później żebrać o kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier*** się napisał:
Nie trzeba było rodzić gówniary, tępa mamusiu. Są badania prenatalne i legalna aborcja dla chorych płodów, ale nie, trzeba ku*** urodzić i później żebrać o kasę.
do kolegi: z twoim myśleniem to chyba twoi rodzice powinni byli cię wyskrobać. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie udzielaj. Naucz się najpierw czytać a później pisz takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOŻESZ PISAĆ TAKIE SŁOWA.NIE ŻAL CI DZIECKA KTÓRE W WIEKU ZALEDWIE 3 LAT MUSI ZMIERZYĆ SIĘ Z TAKĄ CHOROBĄ?GDYBYŚ DOCZYTAŁ TO BYŚ WIEDZIAŁ, ŻE DO TEJ PORY DZIEWCZYNKA NIE CHOROWAŁA,CHOROBA ZAATAKOWAŁA NAGLE.A CO BĘDZIE JEŚLI W PRZYSZŁOŚCI OKAŻE SIĘ, ŻE TOBIE POTRZEBNA JEST TAKA POMOC.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOŻESZ PISAĆ TAKIE SŁOWA.NIE ŻAL CI DZIECKA KTÓRE W WIEKU ZALEDWIE 3 LAT MUSI ZMIERZYĆ SIĘ Z TAKĄ CHOROBĄ?GDYBYŚ DOCZYTAŁ TO BYŚ WIEDZIAŁ, ŻE DO TEJ PORY DZIEWCZYNKA NIE CHOROWAŁA,CHOROBA ZAATAKOWAŁA NAGLE.A CO BĘDZIE JEŚLI W PRZYSZŁOŚCI OKAŻE SIĘ, ŻE TOBIE POTRZEBNA JEST TAKA POMOC.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOŻESZ PISAĆ TAKIE SŁOWA.NIE ŻAL CI DZIECKA KTÓRE W WIEKU ZALEDWIE 3 LAT MUSI ZMIERZYĆ SIĘ Z TAKĄ CHOROBĄ?GDYBYŚ DOCZYTAŁ TO BYŚ WIEDZIAŁ, ŻE DO TEJ PORY DZIEWCZYNKA NIE CHOROWAŁA,CHOROBA ZAATAKOWAŁA NAGLE.A CO BĘDZIE JEŚLI W PRZYSZŁOŚCI OKAŻE SIĘ, ŻE TOBIE POTRZEBNA JEST TAKA POMOC.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro się czyta wypowiedzi osób, które nie mają zielonego pojęcia o chorobie, zwłaszcza takiej, która atakuje dopiero w pewnym momencie. Podobnie jak białaczka, która potrafi się pojawić nawet u nastolatka. Będąc w ciąży z Antosią nic nie wskazywało na to,że może być chora, zwłaszcza,że wizyty u lekarza odbywały się co m-c. Nie zamierzam się nikomu tłumaczyć. Mam chore dziecko i nikomu nie życzę nawet najmniejszej styczności z oddziałem onkologii... Niestety są różni ludzie,a ich poczucie empatii nie zawsze jest na właściwym poziomie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama napisał:
Przykro się czyta wypowiedzi osób, które nie mają zielonego pojęcia o chorobie, zwłaszcza takiej, która atakuje dopiero w pewnym momencie. Podobnie jak białaczka, która potrafi się pojawić nawet u nastolatka. Będąc w ciąży z Antosią nic nie wskazywało na to,że może być chora, zwłaszcza,że wizyty u lekarza odbywały się co m-c. Nie zamierzam się nikomu tłumaczyć. Mam chore dziecko i nikomu nie życzę nawet najmniejszej styczności z oddziałem onkologii... Niestety są różni ludzie,a ich poczucie empatii nie zawsze jest na właściwym poziomie...
Karolina nie ma lekarstwa na ludzką głupotę wiesz że musicie walczyć o Tosię i nie patrz co inni piszą jak nie mają pojęcia o takich właśnie chorobach ZAPRASZAMY NA JEDEN DZIEŃ DO SZPITALA NA ODDZIAŁ gdzie dzieci walczą o życie NAPEWNO KAŻDY ZMIENI ZDANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba cię wysterylizować, zebyś nie rodziła kolejnych chorych dzieci, skazując je tym samym na cierpienie i później żebrząc o kasę od ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZŁOWIEKU NIE CHCESZ POMÓC TO POPROSTU NIE WCHODZ NA TĄ STRONĘ.NIE MASZ POJĘCIA PRZEZ CO TO DZIECKO I JEJ RODZICE TERAZ PRZECHODZĄ.LUDZIE SKĄD W WAS TAKA ZNIECZULICA? PRZECIEŻ TU CHODZI O ŻYCIE MALEGO DZIECKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIEEEEE!!!!!!!!!!!! OBUDZCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po co te głupie dyskusje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tu nie chodzi o problemy społeczne w naszym śmiesznym kraju tylko o życie niewinnego Dziecka. Trzeba pomagać. Kto ma odrobinę serca niech jutro tam sie pojawia. Nie życzę nikomu takiej sytuacji i jako osoba postronna bardzo proszę o wykazanie się odrobiną chęci niesienia pomocy. A Ci co piszą takie głupoty to niech sie modlą żeby sytuacja w ich życiu nie była taka sama!!!!!!!!!!!!!!! POMÓŻMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "pier*** sie" Ty sku***syński paznokciu. Twoi rozpłodowcy powinni sie zastanowić nad rozplodem takiego obslizglego kuta$a. mam nadzieje ze za te obelgi w strone chorego Dziecka spotka cie kara szmaciarzu. H CI W d*** bezsercowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby rodzice wiedzieli,że dziecko. któro ma się pojawic na swiecie moze byc chore na tak powazny nowotwor raczej nie decydowaliby się na jego narodziny.....niestety, w obecnych czasach wiele chorob pojawia się niewiadomo skąd, tak włąsnie jest z neuroblastomą. Nigdy niewiadomo kiedy może się rozwinąć.......więcej serca i wrazliwosci Zdrowi Ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak juz to trzeba wykastrować takich facetów którzy są ojcami tych dzieci bo to przeważnie ich geny są powodem takich chorób...medycznie potwierdzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Do "pier*** sie" Ty sku***syński paznokciu. Twoi rozpłodowcy powinni sie zastanowić nad rozplodem takiego obslizglego kuta$a. mam nadzieje ze za te obelgi w strone chorego Dziecka spotka cie kara szmaciarzu. H CI W d*** bezsercowcu
Ulzyło ci, dzieciorobie je***y/a?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier*** się napisał:
Nie trzeba było rodzić gówniary, tępa mamusiu. Są badania prenatalne i legalna aborcja dla chorych płodów, ale nie, trzeba ku*** urodzić i później żebrać o kasę.
słuchaj a jak by twoje dziecko tak zachorowało to co byś czuł bo moim zdaniem dziecko jest poważnie chore i trzeba pomagać takim dzieciom..... i najpierw zobacz co ty piszesz .... ŻYCZĘ ZDROWIA DZIECKU ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Trzeba cię wysterylizować, zebyś nie rodziła kolejnych chorych dzieci, skazując je tym samym na cierpienie i później żebrząc o kasę od ludzi.
Złorzeczenie podobno jest grzechem, trudno, będę się smażyć w piekle, ale Tobie życzę byś mógł osobiście sprawdzić jak się żyje z rakiem, np, z rakiem mózgu. Upiekłam ciasto, córka zaniosła do szkoły, pomogłam przynajmniej w taki sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama napisał:
Przykro się czyta wypowiedzi osób, które nie mają zielonego pojęcia o chorobie, zwłaszcza takiej, która atakuje dopiero w pewnym momencie. Podobnie jak białaczka, która potrafi się pojawić nawet u nastolatka. Będąc w ciąży z Antosią nic nie wskazywało na to,że może być chora, zwłaszcza,że wizyty u lekarza odbywały się co m-c. Nie zamierzam się nikomu tłumaczyć. Mam chore dziecko i nikomu nie życzę nawet najmniejszej styczności z oddziałem onkologii... Niestety są różni ludzie,a ich poczucie empatii nie zawsze jest na właściwym poziomie...
W glowie mi sie nie miesci, ze ktos wypisuje takie brednie pod adresem rodziny dotknietej taka tragedia! Jestem mama 16-miesiecznego chlopca. Na sama mysl, co musicie teraz przezywac, lzy cisna mi sie do oczu...duzo sily, wsparcia, a przede wszystkim zdrowia dla malenkiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...