Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca miał 3,2 promila, wpadł \"maluchem\" w ogrodzenie

Utworzony przez pasikonik, 20 sierpnia 2012 o 15:13 Powrót do artykułu
A może by tak dwa jajeczka ciachnąć - może karierę wokalną by się zrobiło .... i na wsi by poważanie miał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takim pijanym kierowcom powinni zabierać prawo jazdy, ale przede wszystkim samochód, bo jak zabierze mu się tylko prawko, to będzie jeździł bez. Mój wujek ledwo przeżył wypadek, bo jakiś deb*** jechał pijany i oczywiście prawo jazdy stracił prawie 2 lata wcześniej. To jest jawna kpina, że tacy mordercy jeżdżą spokojnie po drogach, bo trzeba powiedzieć jasno że to są mordercy za kółkiem. Tyle osób już zginęło przez nich i jeszcze wiele pewnie zginie, a efektów walki z jazdą na podwójnym gazie ciągle nie widać...
0
jak to "miał dwa aktualne zakazy"??? to jeden wyklucza juz przeciez jazdę pojazdami, więc skąd wziął sie drugi?
0
Adrian napisał:
Takim pijanym kierowcom powinni zabierać prawo jazdy, ale przede wszystkim samochód, bo jak zabierze mu się tylko prawko, to będzie jeździł bez. Mój wujek ledwo przeżył wypadek, bo jakiś deb*** jechał pijany i oczywiście prawo jazdy stracił prawie 2 lata wcześniej. To jest jawna kpina, że tacy mordercy jeżdżą spokojnie po drogach, bo trzeba powiedzieć jasno że to są mordercy za kółkiem. Tyle osób już zginęło przez nich i jeszcze wiele pewnie zginie, a efektów walki z jazdą na podwójnym gazie ciągle nie widać...
Miał imunitet,możesz mu co najwyżej skoczyć.
0
oj wielka mi sensacja będzie miał 3 zakazy i może już za czwartym razem uda mu się kogoś zabić moze sędziego albo członka jego rodziny czas pokaże i ciekaw jestem czy wtedy dostanie piąty zakaz ?
0
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany śmieć przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: