Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca miał 3,2 promila, wpadł \"maluchem\" w ogrodzenie

Utworzony przez pasikonik, 20 sierpnia 2012 r. o 15:13 Powrót do artykułu
A może by tak dwa jajeczka ciachnąć - może karierę wokalną by się zrobiło .... i na wsi by poważanie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim pijanym kierowcom powinni zabierać prawo jazdy, ale przede wszystkim samochód, bo jak zabierze mu się tylko prawko, to będzie jeździł bez. Mój wujek ledwo przeżył wypadek, bo jakiś deb*** jechał pijany i oczywiście prawo jazdy stracił prawie 2 lata wcześniej. To jest jawna kpina, że tacy mordercy jeżdżą spokojnie po drogach, bo trzeba powiedzieć jasno że to są mordercy za kółkiem. Tyle osób już zginęło przez nich i jeszcze wiele pewnie zginie, a efektów walki z jazdą na podwójnym gazie ciągle nie widać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to "miał dwa aktualne zakazy"??? to jeden wyklucza juz przeciez jazdę pojazdami, więc skąd wziął sie drugi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Takim pijanym kierowcom powinni zabierać prawo jazdy, ale przede wszystkim samochód, bo jak zabierze mu się tylko prawko, to będzie jeździł bez. Mój wujek ledwo przeżył wypadek, bo jakiś deb*** jechał pijany i oczywiście prawo jazdy stracił prawie 2 lata wcześniej. To jest jawna kpina, że tacy mordercy jeżdżą spokojnie po drogach, bo trzeba powiedzieć jasno że to są mordercy za kółkiem. Tyle osób już zginęło przez nich i jeszcze wiele pewnie zginie, a efektów walki z jazdą na podwójnym gazie ciągle nie widać...
Miał imunitet,możesz mu co najwyżej skoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj wielka mi sensacja będzie miał 3 zakazy i może już za czwartym razem uda mu się kogoś zabić moze sędziego albo członka jego rodziny czas pokaże i ciekaw jestem czy wtedy dostanie piąty zakaz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany śmieć przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...