Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klamstwa krzykaczy!

Utworzony przez mieszkaniec, 28 stycznia 2009 r. o 13:07
Witam! Przed chwila dostalem kartke do rak na ktorej to napisane są PARANOJE! Namawianie do referendum na 8 lutego... pisze na niej ze w gminei sa dobrzy gospodarze a wojt nie dorasta im do piet! no paranoja chyba ten mlody czlowiek ktory przyprowadzil tą taczke nei dorasta do piet wojtowi bo madrzy ludzie tak nie postepuja tylko chca cos zrobic w naszej gminie tak jak obecny wójt! Pisze ze pieniadze z czynszu z ośrodka zostały "przejedzone" na zwiekszenie zatrudnienia i zwiekszenie plac... kolejna paranoja... zatrudniono kilku stazystow... ale madrzy wiedza ze to nie wojt zatrudnia a biuro pracu w swidniku! gadaja ze nie potrzebny jest Dom Kultury w Czestoborowicach i remont gminy! spojrzcie na inne sasiednie gminy gdzie cos sie dzieje a u Nas niema nic! i to chyba dobrze ze wojt pozyskujac srodki z funduszy unijnych chce cos zrobic zeby budynek urzedu gminy jakos wygladal to samo z innymi budynkami... powodzenia zycze dzieciom ktore beda sie uczyly w budynku ktory juz sie wali bo poprzedni wojt zamiast cos robic kupil sobie wiele rzeczy! i teraz cytat z tej kartki: "Czy tak postepuje dobry gospodarz mając nieskończone inwestycje- zaczynac chce nowe" tak wlasnie chce zrobic jak najwiecej dla spoleczenstwa! ciekawi mnie czy Ci co to pisali jakby byli wladza w gminie by robili tak jak tu pisza! zaloze sie ze nie bo znam tych ludzi bardzo dobrze i najwiecej chca zagarnac dla siebie! nie moga patrzec ze gmina powoli staje na nogi i sie rozbudowuje a oni z tego nic nie maja! NIE DAJCIE SIE NAMOWIC NA KLAMSTWA! z powazaniem obecny dlugo zyjacy mieszkaniec gminy Rybczewice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zostanę pewnie "objechana".....Ale mam propozycję.... Czy nie można byłoby założyć jednego wspólnego tematu dotyczącego RYBCZEWIC ?? Sekundujemy z całego serca.....jednak zaczynamy się gubić..... Myślę , że poruszone problemy są dla mieszkańców bardzo ważne , świadczy o tym chociażby ilość osób wypowiadających się . Zatem , czy jest nadzieja , że tzw. DECYDENCI wreszcie konkretnie się wypowiedzą ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza napisał:
Zaraz zostanę pewnie "objechana".....Ale mam propozycję.... Czy nie można byłoby założyć jednego wspólnego tematu dotyczącego RYBCZEWIC ?? Sekundujemy z całego serca.....jednak zaczynamy się gubić..... Myślę , że poruszone problemy są dla mieszkańców bardzo ważne , świadczy o tym chociażby ilość osób wypowiadających się . Zatem , czy jest nadzieja , że tzw. DECYDENCI wreszcie konkretnie się wypowiedzą ??????
z calym szacunkiem sie wypowiem jak wiesz w temacie najbardziej obleganym zaczela sie glupia zabawa dzieci ktore przychodza ze szkoly i pisza a ludzie powinni wiedziec prawde a tych 40 kilku stron nie kazdemu chce sie czytac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...