Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klonowa nie będzie tylko przejazdowa

Utworzony przez Tomas, 26 grudnia 2010 r. o 11:12 Powrót do artykułu
Mieszkam przy Klonowej i uważam, że pozwolenie na zostawianie samochodów na ulicy zakończy się slalomem i w skrajnym przypadku nieprzejezdnością... już to było przerabiane pomiędzy umożliwieniem mieszkańcom dojazdu a wprowadzeniem oznaczeń drogowych... być może durnota co niektórych się zmniejszyła ale pomimo Świąt niespecjalnie w to wierzę zróbcie poprostu regularne parkingi i dostawcie zakazów - szczególnie we wjazdach na parkingi podblokowe (tu ukłony w stronę "miszcza" kierownicy - błękitno-seledynowego audi kombi) -- Ze świątecznym pozdrowieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych ludzi porabalo.. Jakie progi zwalniajace? Przeciez to normalna ulica. Zawsze znajdzie sie paru oszolomow, ktorym sie cos nie podoba. Apeluje do wladz miasta o rozsadek i nieustepowanie przed zadaniami garstki macicieli. Wiekszosc mieszkancow jezt za pozostawieniem organizacji ruchu bez zmian, jedynie mozna wprowadzic mozliwosc zatrzymywania wzdluz ulicy. Pozdrawiam normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mieszkam przy ulicy gdzie mozna sie zatrzymac i ruch samochodowy jest spowolniony. Nie wyobrazam sobie że mozna zyc bezpiecznie przy pedzących samochodach a w dodatku ze nie moge sie zatrzymac. Dlatego rozumiem wystepujacy tam problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reasumując: Soboń, kto pobudował takie g***o i co z ul. Gospodarczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proponujemy również stworzenie tu strefy zamieszkania, co pozwoli na ograniczenie prędkości do 30 km/h". To znaczy, że niektórzy mieszkańcy ul. Klonowej mają odrębne prawo o ruchu drogowym, bo dla pozostałych kierowców znak D-40 ogranicza poruszanie pojazdem do 20 km/h a parkowanie pojazdu dopuszcza jedynie w miejscach do tego wyznaczonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parodia.Ul.Klonowa nie jest ulicą kilku mieszkających tam a wszyscy mają się podporządkować.Jest ulica dla wszystkich i trzeba to zrozumieć,przystosować się do tego.Jeżdżę tą ulicą kilka razy dziennie i z wyjątkiem właściciela citroena,który już parkuje tylną częścią na posesji-przodem na chodniku/obok jest boczna uliczka gdie można parkować nie przeszkadzając nikomu/,oraz drugiego pana posiadającego kilka aut/trzy/ to wszystko jest ok.Nie spotkałem się z przypadkiem jeżeli kierujący zatrzymał się na zakazie aby otworzyć bramę wjazdową został ukarany mandatem.Wnioskując z artykułu są to osoby którym przejazd innych pojazdów ul.Klonową najbardziej przeszkadza.Dodam,że jestem kierowcą z ponad 30-letnim stażem i nigdy nie byłem sprawcą kolizji,a lubię szybką jazdę.Znaki ustawione na ul.Klonowej są całkowicie wystarczające i nie ma potrzeby montowania lub instalowania dodatkowych/spowalniaczy i.t.p./
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba za prostym by było sprowadzać problem do 2 czy 3 samochodów źle parkujących , problem tam jest chyba znacznie wiekszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on38 napisał:
chyba za prostym by było sprowadzać problem do 2 czy 3 samochodów źle parkujących , problem tam jest chyba znacznie wiekszy
nie bylo drogi ZLE jest droga -jeszcze gorzej zaorac i nie bedzie problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedąc w swidniku słyszalem że w poblizu ul klonowej buduje dom corka jednego z najwazniejszych świdnickich radnych. Miala powstac al. solidarnosci ale przeglosowano ze powstanie ulice klonowa a solidarności nie. ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja bym tylko zrobił poządek z parkującym białym citroenem bałwanem, który notorycznie łamie tam przepisy jakby nie mógł zaparkować u siebie na posesji ( ale mam nadzieję, że ktoś go w końcu przerysuje ) oraz z następnym bezmuzgiem z ciemnego JEEPA, który to parkuje 2 tonowym autem na po całości na chodniku z kostki dewastując go i blokując całkowicie przejście ( chodnik nie zniesie długo takiego ciążaru ). Ale niech weźmie sobie to do serca, że za każdym razem go fotografuję jak tam stoi i nie omieszkam skontrolować stan chodnika na wiosnę a wtedy przekona sie ile kosztuje naprawa, i nie odpuszczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gfkk20 napisał:
Witam. Ja bym tylko zrobił poządek z parkującym białym citroenem bałwanem, który notorycznie łamie tam przepisy jakby nie mógł zaparkować u siebie na posesji ( ale mam nadzieję, że ktoś go w końcu przerysuje ) oraz z następnym bezmuzgiem z ciemnego JEEPA, który to parkuje 2 tonowym autem na po całości na chodniku z kostki dewastując go i blokując całkowicie przejście ( chodnik nie zniesie długo takiego ciążaru ). Ale niech weźmie sobie to do serca, że za każdym razem go fotografuję jak tam stoi i nie omieszkam skontrolować stan chodnika na wiosnę a wtedy przekona sie ile kosztuje naprawa, i nie odpuszczę.
skąd u ciebie tyle nienawisci po swietach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomas, piszesz zapewne o Audi A6 kombi z rocznika ok 2000, który parkuje notorycznie na wjeździe z klonowej pomiędzy bloki Cisowej? Jełop totalny, 50m dalej ma wielki zawsze wolny parking ale przecież co mu tam, on ma AUDICĘ ( starego trupa ) blokuje 50% i tak wąskiego wjazdu oraz centralnie przejście dla pieszych. Trzeba będzie sprawdzić mu wytrzymałość lakieru. I to tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nienawiści tylko nie lubię bezmuzgowia. Elu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gfkk20 napisał:
Witam. Ja bym tylko zrobił poządek z parkującym białym citroenem bałwanem, który notorycznie łamie tam przepisy jakby nie mógł zaparkować u siebie na posesji ( ale mam nadzieję, że ktoś go w końcu przerysuje ) oraz z następnym bezmuzgiem z ciemnego JEEPA, który to parkuje 2 tonowym autem na po całości na chodniku z kostki dewastując go i blokując całkowicie przejście ( chodnik nie zniesie długo takiego ciążaru ). Ale niech weźmie sobie to do serca, że za każdym razem go fotografuję jak tam stoi i nie omieszkam skontrolować stan chodnika na wiosnę a wtedy przekona sie ile kosztuje naprawa, i nie odpuszczę.
nie ma to jak strzelac z d... uwazaj zeby ci sie g...jadzie ten aparacik nie popsuł tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
nie ma to jak strzelac z d... uwazaj zeby ci sie g...jadzie ten aparacik nie popsuł tylko.
no wlasnie ciebie tez moze przeciez ktos przerysowac... mocno mocno przerysowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gfkk20 napisał:
Witam. Ja bym tylko zrobił poządek z parkującym białym citroenem bałwanem, który notorycznie łamie tam przepisy jakby nie mógł zaparkować u siebie na posesji ( ale mam nadzieję, że ktoś go w końcu przerysuje ) oraz z następnym bezmuzgiem z ciemnego JEEPA, który to parkuje 2 tonowym autem na po całości na chodniku z kostki dewastując go i blokując całkowicie przejście ( chodnik nie zniesie długo takiego ciążaru ). Ale niech weźmie sobie to do serca, że za każdym razem go fotografuję jak tam stoi i nie omieszkam skontrolować stan chodnika na wiosnę a wtedy przekona sie ile kosztuje naprawa, i nie odpuszczę.
Proponuje sprzedać aparat, a za uzyskane pieniądze zakupić słownik ortograficzny! "mózg"- tak powinno się pisać. Ale skoro jesteś totalnym deb***em, zasady ortografii są tobie obce. I zanim zaczniesz wypisywać głupoty na publicznym forum, przejdź się do Urzędu Miejskiego i zapytaj się czy mieszkańcy ulicy mają prawo parkować na chodniku. A z drugiej strony, zazdrość to straszna przypadłość..... Trzeba było skończyć szkołę i wtedy mieć szansę na dobrą pracę. Można by sobie wtedy kupić dom i Jeepa.... A tak pozostaje wypisywanie głupot (pewnie na pożyczonym komputerze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wankawstanka napisał:
no wlasnie ciebie tez moze przeciez ktos przerysowac... mocno mocno przerysowac...
A wtedy mając adres IP twojego komputera zgłoszę sprawę na policje. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy to miasto decyduje czy można stawać na chodniku samochodem?? jest zakaz zatrzymywania się i nie pisze że nie dotyczy chodnika. W takim razie zakaz obowiązuje cała jezdnię czyli chodniki też. I jeszcze nigdy się nie spotkałem żeby przy domkach jednorodzinnych budować parkingi oczywiście jest wyjątek Al. Wojska polskiego ale to parkingi raczej dla szkoły i sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
od kiedy to miasto decyduje czy można stawać na chodniku samochodem?? jest zakaz zatrzymywania się i nie pisze że nie dotyczy chodnika. W takim razie zakaz obowiązuje cała jezdnię czyli chodniki też. I jeszcze nigdy się nie spotkałem żeby przy domkach jednorodzinnych budować parkingi oczywiście jest wyjątek Al. Wojska polskiego ale to parkingi raczej dla szkoły i sklepów.
A spotkałeś się, żeby przy domkach obowiązywał zakaz zatrzymywania i postoju??? Klonowa jest w trakcie reorganizacji. Wkrótce pojawią się znaki nakazujące ruch pieszych chodnikiem przy posesjach, a drugi chodnik będzie wydzielony na miejsca parkingowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sendy - tak dokładnie o tego rzęcha mi chodzi są też następni, ale już kompletnie nie rozumiem jednego - przecież z drugiej strony bloku jest duży parking i wiecznie wolne miejsca... myślenie w narodzie jest jednak w zaniku... straż miejska - zna owszem ustawę o konieczności interwencji na parkingach i innych takich miejscach - ale panowie olali kompletnie problem ciekawe - jak nie daj Boże potrzeba będzie wjechać straży pożarnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...