Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto kontroluje forum Swidnika?

Utworzony przez polak, 12 sierpnia 2009 r. o 21:43
Bylem zalogowany na tym forum jako pollak. Dla niektorych to nazwisko kojarzyc sie moze z rezyserem ,niektorym z polskim dziennikarzem z 1913 r. Pozwolilem sobie na komentarze pod adresem pogotowia i slyzby zdrowia i klops. Probowalem wejjsc na forum,a tam nieczytelne kody i informacja,ze nie moge sie zalogowac. To mial byc zart czy czyjas dyspozycja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Bylem zalogowany na tym forum jako pollak. Dla niektorych to nazwisko kojarzyc sie moze z rezyserem ,niektorym z polskim dziennikarzem z 1913 r. Pozwolilem sobie na komentarze pod adresem pogotowia i slyzby zdrowia i klops. Probowalem wejjsc na forum,a tam nieczytelne kody i informacja,ze nie moge sie zalogowac. To mial byc zart czy czyjas dyspozycja?
Chodzi mi o forum miasta Swidnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, faktem że kiedys byla tam ekipa co nie znala sie na niczym, teraz jest spoko ! Poprostu napisz do suportu i po problemie, ciesz sie ze modem nie jest pewnien czlowiek, byl bardzo zaaferowany i lubil sie klocic, czasem i tu zaglada bo tam go tepia. Starosc nie radosc Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Chodzi mi o forum miasta Swidnika.
Zauważyłam , że bardzo trafnie zabierasz głos . Uwypuklasz istotne problemy....więc nie bądż zdziwiony , że po Twojej wypowiedzi następuje tzw. "martwa cisza". /Mam to samo/ Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki Luizo .Uwazam ,ze forum poza bzudurami ktore zraszta sa tez potrzebne jak roza do korzucha nie jest towarzystwem wzajemnej adoracji. Uwazam ,ze mozemy sie spierac,nie zgadzac lecz zawsze cos pozostaje nowego.Chocby informacja . Dziekuje ,ze to zrozumialas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...