Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zaczepia dzieci koło szkoły? Uczeń dostał w brzuch. Napastnika szuka policja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2017 r. o 08:12 Powrót do artykułu
jak obaczę gościa, który krzywdzi dziecko, to nie będę czekał na policję sam wytłumaczę, że to niestosowne. Oczekuję współpracy od innych ojców i postawniejszych matek również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym się bardziej bała tych dzisiejszych dzieci niż obcego mężczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, nie ma powodów do paniki, czyli nic się nie dzieje, można iść spać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych patroli nie widać. Straż miejska dziś spokojnie stała koło torów, chyba coś ważnego mają tam do zrobienia. Policji nie ma wcale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebac tego gościa ostatnio ktoś szedł za moja znajoma jak ona przyspieszala to on również zaczął też za nią biec a to było gdy szła właśnie po dziecko do szkoły w okolicach kopernika czyli szkoła nr.3 trzeba czatowac i c***a zlapac i urwac mu co trzeba !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bardziej boję się Policji. Paralizatora mogą użyć albo co....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...