Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Który śmigłowiec lepszy dla wojska. Co zaoferuje PZL-Świdnik?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2017 o 16:35 Powrót do artykułu
przeciez w swidniku nie skladaja aw101
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak.Nie produkują AW102.W ofercie są: » KOMERCYJNE / PARAPUBLICZNE » SW-4 » W-3A » WOJSKOWE / RZĄDOWE » SW-4 » W-3PL » AW149 Więc nagle zaczną produkować nowy model??? Redaktorze proszę się zapoznać z ofertą PZL Świdnik potem pisać artykuły!
0
Tak.Nie produkują AW102.W ofercie są: » KOMERCYJNE / PARAPUBLICZNE » SW-4 » W-3A » WOJSKOWE / RZĄDOWE » SW-4 » W-3PL » AW149 Więc nagle zaczną produkować nowy model??? Redaktorze proszę się zapoznać z ofertą PZL Świdnik potem pisać artykuły! edit AW101 literówka mi się trafiła.
0
no właśnie śmieszna firemka jak by weszła z AW 101 to ciachneła by cały kontrakt i w Świdniku montowali by 50 szt. a tak tylko 8 . Następne osiem zmontuje MIELEC . Cala to filozofia . Swidnik morskie , mielec transport.
0
Tylko MI-8. To prawdziwy czołg powietrzny.
0
AW 101 to klepie się od 20 lat w 2 zakładach ok. 9 szt. rocznie. takie zdolności przerobowe. w przetargu nie miał szans w przetargu
0
Sikorski jak i AW to stare modele produkowane od lat. wszyscy specjaliści od lotnictwa porównują Carakala i podobnymi modelami i wszystko świadczy o tym ,że Carakal jest najlepszy. Ma największą prędkość przelotową , zasięg i co jest najważniejsze zabiera na pokład najwięcej ludzi i sprzętu. Ale znając naszego Ministra od Obrony to wybierzemy motolotnie albo względy ekonomiczne.
0
Dajcie do przetargu sokola.. to jedyna maszyna, ktora do czegos sie jeszcze nadaje.
0
Taaak. W3 jest super. Prace konstrukcyjne ro0zpoczętyw gdzieś na początku last 70 ub. w. Oblot prfototypu na przełomie 70-80.  No po prostu cudo. Hit techniki.
0
Ciekawe, że NH90 nie chcą zoferować...
0
Leonardo ma mały % udziałów w NH90. 
0
Przecież w Świdniku produkuje się tylko jeden element do AW101. Co za kit z tą produkcją w Świdniku. Jeżeli wijsko kupi ten modell to w Świdniku wyprodukują 8 szt. fragmentów dachu. Cała śmietanka dla Włochów
0
Mam pytanie. Gdzie i kiedy zostaną dokonane nasadzenia rekompensacyjne? Pytam bo dużo drzew wycina się pod inwestycje ale co za te wycięte?
0
Nic nie brac ze Świdnika rozpieprzyć ten zakladzik i nasiać drzew
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: