Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

La Grande Cité ma stanąć na wyremontowanym skwerze

Utworzony przez tatuch ontemplated, 26 maja 2013 o 15:36 Powrót do artykułu
ta " rzeźba " nie jest żadnym wartościowym obiektem, więc dziwię się temu pietyzmowi niemal, z jakim podchodzą do niej niektóre osoby
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na tym skwerz obecnie przesiadują bezdomni.Robią to od kilku lat ale miasto nie widzi problemu.Nic się nie zmieni.Tylko pomnik stanie.Będą mieli ładniejsze widoki
0
ta "rzeźba" pochodzi z 2001 roku więc z przed 12 lat. Nie piszcie więc że stoi tam już kilkadziesiąt lat a kilkanaście. A co do samej rzeźby: mi osobiście przypomina to zespawane ze sobą tłumiki samochodowe. No ale cóz, jakie miasto taki pomnik
0
Też mi rzeźba.A muszla koncertowa stoi za muszlą klozetową. To jest dopiero swidnickie myslenie.
0
według mnie to zupka chińska,,,
0
kilkadziesiąt lat??
0
a czy ktoś nas, mieszkańców zapytał czy chcemy taką rzeźbę, co szpeci miasto???
0
Ja bym to do bułgara wywiózł.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: