Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a dlaczego ma być bezpośredni dojazd? przesiadać się w komunikację miejską która kursuje często. Po to jest komunikacja miejska by z niej korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli..wsiadamy w prywatne auta i do Lublina..a ża korki to co?...tyle lat a kolesie nie moga się dogadać i ułatwić choć trochę ludziom życia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten hamburk to trza izolować a nie ułatwiać wieśniaką dojazd do lublina. Nikt was tu nie chxe. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat : " Mimo to kursowała, a urzędnicy tłumaczyli, że nie mogą kontrolować kogoś, kto nie ma zezwolenia". Po co nam tacy urzędnicy - nie urzędasy co nic nie potrafią ( a tylko pieniądze brać potrafią).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co mnie to obchodzi ? To problem nieudolności władz świdnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Fisz opowiada brednie takich urzędasów powinno się zwalniać dyscyplinarnie bo działają na szkodę pasażerów. Ona widzi tylko interes MPK jako monopolisty PROSZĘ PANI KOMUNA JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA --- CZAS NA ZMIANY W LUBLINIE. MAM NADZIEJE ŻE PIS ROZGONI TYCH ŁAJDAKÓW I ŻUKA WYPĘDZI NA TRAWNIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedawno zmuszony byłem skorzystać z komunikacji zbiorowej na tej trasie w sobotę, godz. popołudniowe. zapadła wieś tak można powiedzieć. kobieta stojąca na przystanku , która przyjechała gdzieś z terenu , dziwiła się , że tak długo trzeba czekać. no ale jak mamy po 3 samochody w domu , to na co komu komunikacja zbiorowa. efekty widać na ulicach Lublina, tysiące aut w korkach , w każdym z nich - 1 osoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałam w LBN od dziecka ale po przeprowadzka o Świdnik to najlepsze co mogłam zrobić. Ten syf na Grabskiego i patologia normalnie na dało się tam żyć Lublin w tej dzielnicy to porażka. W Świdniku jest spokój i w wszystko blisko a dojazd do Lublin fakt powinien być lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczny przykład jak urzędnik swoją decyzją ingeruje w wolny rynek powodując zamieszanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przywrócić linie 88 !!!!!!!!!!!!!!!!!! łajdaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młyny biurokracji dobrze pracują ! umowy, zezwolenia , porozumienia , niektóre wymagające zgody wszystkich gmin na trasie . Lublin Krynica np. zgody takie udzielane są w formie uchwał miejscowych samorządów , trwa to miesiącami , horror. w tym zakresie poprzedni system był wydolniejszy . 2 podpisy i gotowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"........nie mogą kontrolować kogoś, kto nie ma zezwolenia." To jest na prawdę Polski - DRAMAT. Handlujący na dziko też czują się bezpiecznie a jeszcze na dodatek w niedzielę no bo jak można kontrolować w niedzielę i do tego jak (handlujący) nie posiadają zezwolenia. DRAMAT.!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten ZTM powinni zaorać to co oni wyprawiają to skandal .... ta p. Fisz jest od razu do zwolnienia jak przyjdzie PIS, wywalimy połowę urzędasów, którzy działają i działali na szkodę ludzi obywateli normalnych ciężko pracujących a dbając tylko o swoje interes NADCHODZI NOWE ROZDANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce to nikt takich buraków, co myślą że są lepsi bo z Lublina. Całe życie mieszkałam w Lublinie i po przeprowadzce do Świdnika przynajmniej mam spokój a nie takich nadętych "wielkomiejskich" co się zachowują jakby Lublin to był Nowy York co najmniej :). A "trza" to na wsi mówią a nie takie wielkie Paniska za których to nie niektórzy uważają ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Krakowie wszystkie firmy przewozowe"busiarze" zatrzymują się na żądanie na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej i przewożą ludzie też na terenie Krakowa i się jakoś mieszczą a w Naszym Lublinie ciągle problemy, rozgonić ZTM z kasy miasta i niech zorganizują prywatny ZTM to im się będzie wtedy wszystko podobać i opłacać,ale tego nie zrobią bo odejdzie mała garsteczka sługusów tak bardzo potrzebnych do muru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mieszkałam w LBN od dziecka ale po przeprowadzka o Świdnik to najlepsze co mogłam zrobić. Ten syf na Grabskiego i patologia normalnie na dało się tam żyć Lublin w tej dzielnicy to porażka. W Świdniku jest spokój i w wszystko blisko a dojazd do Lublin fakt powinien być lepszy
Odnalazłaś się w swoim środowisku naturalnym bo do miasta się nie nadawałaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
w Krakowie wszystkie firmy przewozowe"busiarze" zatrzymują się na żądanie na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej i przewożą ludzie też na terenie Krakowa i się jakoś mieszczą a w Naszym Lublinie ciągle problemy, rozgonić ZTM z kasy miasta i niech zorganizują prywatny ZTM to im się będzie wtedy wszystko podobać i opłacać,ale tego nie zrobią bo odejdzie mała garsteczka sługusów tak bardzo potrzebnych do muru.
Bo tam pewnie busiarze płacą za możliwość korzystania z przystanków, a u nas robili sobie samowolkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie te złomy nie jeżdżą po ulicach miasta wojewódzkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłączyć Świdnik do Lublina i niech jeździ MPK. Zrobić też linię trolejbusową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...bo do miasta nie nadawałaś się." tak nie każdy potrafi schamieć do poziomu mieszkańca Metropolii, z której po północy nie wyrwiesz się na "wieś". Świdnik to kolego miasto tak dla przypomnienia stołecznemu mieszkańcowi województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...