Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapewne czytelnik został namierzony z kamery na rondzie jak stanął na zakazie. To już jest chyba słynne miejsce gdzie siedząc za kamerą monitorują ciągle to miejsce. To miejsce złą sławą owiane. Znajomy dostał za 10 min postoju też mandat. Radzę się wystrzegać tego miejsca wielkie szklane oko świdnickiego brata niestety czuwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niektórzy kierowcy ( ten skarżący - też jak widać ) , gdyby mogli, wjechaliby do środka sądu czy sklepu
0
A czy komuś kiedykolwiek straż wiejska na coś się przydała??? Oni tylko szukają jak się nie narobić i za byle g.. wystawić mandat.
0
Zakaz jest potrzebny - żeby pasożyty z urzędu miały z czego wypłacać sobie premie.
0
POLECAM!!!! motocaina.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
0
A po co w takiej mieścinie jest Sąd?
0
Znam sprawę bo sam byłem świadkiem takiego zdarzenia, podjechała straż miejska i z ich iformacji się dowiedziałem a było to w niedziele czyli jak sad nie pracuje że ochranierze sądu dzwonią do nich z interwencją że im samochody przeszkadzają, nawet jak stoją na parkingu. fakt jest tam zakaz ruchu który z informacji tabliczka pod znakiem informuje że nie dotyczy tylko w godzinach pracy sądu. to ja się pytam po co oni udostępniają ten teren niech go sobie ogrodza albo słupki uchylne zamontują nikt im nioe będzie wjeżdzał i będąmieli spokój pseudo ochrona (byli milicjanci). ja mandatu nie dostałem bo strażnik dał mi pouczenie informując że na interwencję telefonicznaprzyjechał i nie będąsię nim ochroniarzykui wysługiwać niech sobie sami pilnują tego terenu parkingu, w końcu należy do siedziby sądu.
0
tanersson napisał:
A po co w takiej mieścinie jest Sąd?
0
Informuję. Metropolia Lublin nie wyrabia i Świdnik powolutku przejmuje Jej funkcję. Na początek Sąd, Lotnisko ...
0
dla mnie śmieszne śa jest potrzebny czy to w lublinie czy w śidniku tylko po co jest w centrum miasta i to zaledwie z kilkoma miejscami parkingowymi że nawet nie starcza dla interesantów. burmistrz i cała rada wydając pozwolenie i odstępując działkę dla sądu chyba nie pomyśleli jak zawsze i sąd powstał kosztem interesantów którzy tam przyjeżdzająi okolicznycjh mieszkańców dla których miejsca parkingowego sięnie robi tylko sieje trawę idiotyzm jednym słowem
0
gościunio napisał:
Znam sprawę bo sam byłem świadkiem takiego zdarzenia, podjechała straż miejska i z ich iformacji się dowiedziałem a było to w niedziele czyli jak sad nie pracuje że ochranierze sądu dzwonią do nich z interwencją że im samochody przeszkadzają, nawet jak stoją na parkingu. fakt jest tam zakaz ruchu który z informacji tabliczka pod znakiem informuje że nie dotyczy tylko w godzinach pracy sądu. to ja się pytam po co oni udostępniają ten teren niech go sobie ogrodza albo słupki uchylne zamontują nikt im nioe będzie wjeżdzał i będąmieli spokój pseudo ochrona (byli milicjanci). ja mandatu nie dostałem bo strażnik dał mi pouczenie informując że na interwencję telefonicznaprzyjechał i nie będąsię nim ochroniarzykui wysługiwać niech sobie sami pilnują tego terenu parkingu, w końcu należy do siedziby sądu.
właściciel gruntu może sobie robić co mu się podoba. w Galerii Venus też można było parkować do 22.00. i jeszcze jest zakaz fotografowania ( w środku ). szkoda , że nie na dworze.
0
Dzisiaj po godzinie 17-zaparkowałam na 15 minut i dostałam 50 zł i 5 punktów od straży miejskiej. Nie rozumiem dlaczego po godzinach pracy sądu nie można udostępnić mieszkańcom tego parkingu.To jest szok .....przecież codziennie po południu widzę tam parkujące samochody.!!!!!!i gdzie ta sprawiedliwość.!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: