Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Budowa może ruszyć jeszcze w tym roku

Utworzony przez obiektywny, 26 lipca 2010 r. o 19:04 Powrót do artykułu
ja bym powstrzymal sie od optymizmu, skoro palikot obwiescil dobra nowine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemożliwe;Janusz załatwił...a swoją drogą tak myślałem.2-3 wnioski a reszta to ich ksero.Brawo Janusz!!! dzięki.Mam nadzieję że pociągniesz to do końca.I zero odszkodowań i kasy dla leni i darmozjadów z Wólki i innych okolicznych wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę aby ta tak ważna dla nas wszystkich inwestycja została jak najszybciej rozpoczęta i jak najszybciej (a przynajmniej zgodnie z planami) zrealizowana. Szkodnicy niech się zastanowią zanim zaczną przeszkadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to trochę dziwna informacja biorąc pod uwagę, że jeszcze 4 dni temu GDOŚ oficjalnie podawała, że potrzebuje jeszcze kilku tygodni No cóż, oby się potwierdziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss-man napisał:
Niemożliwe;Janusz załatwił...a swoją drogą tak myślałem.2-3 wnioski a reszta to ich ksero.Brawo Janusz!!! dzięki.Mam nadzieję że pociągniesz to do końca.I zero odszkodowań i kasy dla leni i darmozjadów z Wólki i innych okolicznych wsi.
Już zapomniałeś ile nas podatników kosztowało zadośćuczynienie podobnym akcjom z lat 1944-1948? Lepiej niech nikt niczego nie "załatwia" i nie "zabiera", a dba o zgodność wszelkich działań z procedurami, prawem i normami społecznymi. Cały świat rozwijał się i rozwija dużo szybciej niż Lublin i robi to bez pomocy wynalazków typu "ustawa Żmijana", że o "dietetycznych" parlamentarzystach takich jak wspomniany przez ciebie poseł Palikot nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak JESZCZE ich do roboty zagonić to juz dawno powinno być zorane !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! BRAWO! A cholota, ktora pisze skargi niech sie wynosi z naszego wojewodztwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 lipca poinformowano, że decyzja z powodu stopnia jej trudności dopiero w sierpniu. Dziś jest 26 lipca, po drodze był 24 i 25 lipca, więc dni wolne od pracy. W ciągu jednego dnia załatwiono sprawę na którą potrzebowano conajmniej dwóch tygodni. Już tylko to świadczy o wątpliwej jakości przeprowadzonych procedur. Palikot niech sobie lotnisko w Biłgoraju wybuduje, będzie miał jeszcze bliżej. Swoją drogą zastanawia mnie jak tego typu indywidua jak Palikot i Żmijan trafiają do Sejmu. Bardzo podoba mi sie określenie prof. Plichty " elokwentni idioci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Życzę aby ta tak ważna dla nas wszystkich inwestycja została jak najszybciej rozpoczęta i jak najszybciej (a przynajmniej zgodnie z planami) zrealizowana. Szkodnicy niech się zastanowią zanim zaczną przeszkadzać.
bez przesady ! to nie dla mnie ta inwestycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie,Janusz dzialaj,dzialaj !Niech wszystkim galy wyskoczą!Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest droga ekspresowa do Warszawy Panie Żmijan i Panie Palikot??. W całym kraju budowane są nowe drogi a na lubelszczyźnie co??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uf napisał:
nareszcie,Janusz dzialaj,dzialaj !Niech wszystkim galy wyskoczą!Powodzenia!
Tak na marginesie to jest to jedyne co Palikot zrobił pożytecznego dla Lublina -wysłał SMS-a z powiadomieniem że decyzja jest pomyślna - po za tym nic więcej !, bo kto inny promował i drążył temat kto inny starał się o pomyślne załatwienie sprawy więc nie gratulujcie komuś kto nic z tym nie miał wspólnego i nic nie zrobił !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adas napisał:
BRAWO! BRAWO! A cholota, ktora pisze skargi niech sie wynosi z naszego wojewodztwa!
Szkoda, ze z taka mentalnoscia, tolerancja i otwartoscia ten region dlugo pozostanie "Polska B". To przykre, ze duza czesc Lubelakow wyladowuje swoje frustracje w ten sposob i sa oni czesto najglosniejsi, przez co wydaja sie wyrazac opinie o calej Lubelszczyznie :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołanie od decyzji administracyjnej złożone do sądu administracyjnego w terminie, wstrzymuje wykonanie decyzji. Później jest kasacja, a później Trybunał w Strasburgu i Komisja Europejska. Długa droga do lotniska. Jedyna nadzieja, że w wborach samorzadowych zostana wybrani mądrzejsi od tych , których mamy i wycofaja się z tego kretyńskiego pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm napisał:
Odwołanie od decyzji administracyjnej złożone do sądu administracyjnego w terminie, wstrzymuje wykonanie decyzji...
[CIACH BZDURY] Na szczęście nie wstrzymuje. Prawdzie WSA może wydać decyzję o wstrzymaniu robót, jeśli zachodzą odpowiednie (ściśle określone) przesłanki ale w praktyce dochodzi do tego niezmiernie rzadko. Tak więc odwołania do WSA i wyżej będą z pewnością (oszołom ma to do siebie, że prze do przodu póki mu nóg z d... nie wyrwą) ale prace na szczęście będzie można już zacząć. Alleluja i do przodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NorMa napisał:
Już zapomniałeś ile nas podatników kosztowało zadośćuczynienie podobnym akcjom z lat 1944-1948? Lepiej niech nikt niczego nie "załatwia" i nie "zabiera", a dba o zgodność wszelkich działań z procedurami, prawem i normami społecznymi. Cały świat rozwijał się i rozwija dużo szybciej niż Lublin i robi to bez pomocy wynalazków typu "ustawa Żmijana", że o "dietetycznych" parlamentarzystach takich jak wspomniany przez ciebie poseł Palikot nie wspomnę.
tak,ale mają inne drastyczniejsze metody nawet w bardziej cywilizowanych krajach;a swoją drogą...z imienia i nazwiska (54 osó i zdjęcie na wejściu do portu"Tych klientów nie obsługujemy" tak jak w bardzo popularnej komedii.W pociąg i na Okęcie lub do Modlina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm napisał:
Odwołanie od decyzji administracyjnej złożone do sądu administracyjnego w terminie, wstrzymuje wykonanie decyzji. Później jest kasacja, a później Trybunał w Strasburgu i Komisja Europejska. Długa droga do lotniska. Jedyna nadzieja, że w wborach samorzadowych zostana wybrani mądrzejsi od tych , których mamy i wycofaja się z tego kretyńskiego pomysłu.
Wg Ciebie Lotnisko to kretyński pomysł?! Wg mnie bardzo dobry. Bardzo często latam samolotami i mam dosyć jeżdżenia po kilka godzin do Warszawy, Krakowa czy Rzeszowa. Dziwi mnie mentalność ludzi którzy protestują przeciwko lotnisku. Wystarczy popatrzeć na Rzeszów, gdzie lotnisko szybko się rozwija, ludzie maja pracę. Lublin chyba szybko nie dojdzie do takiego poziomu, o ile rzecz jasna wybudują tu lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i tak trzeba z tymi ćwokami kartoflanymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi to obojętne, wcale się nie ciesze że wbrew setkom przeciwności próbują na siłę zbudować pseudo lotnisko w miejscu w którym nigdy nie powinno powstać .Lokalizację tą wymyślił kiedyś moher wojewoda ze Świdnika i w zaciętej walce politycznej z PSL udaremnił powstanie prawdziwego portu lotniczego na dziewiczym terenie, w której lokalizacji ten PORT już by działał.Port lotniczy z prawdziwego zdarzenia , anie pseudo lotnisko pomiędzy Lublinem a Hamburkiem ! Po trupach, nie liczą się susły, nowe domy na które władze Hamburka wydawały jeszcze niedawno pozwolenia na budowę, 130 ha lasu, cmentarz, rury gazowe do Hamburka, niewybuchy, koniec rozwoju osiedla Felin, brak inwestorów w strefie Ekonomicznej, brak możliwości rozbudowy , likwidację drogi do Mełgwi itd.Po trupach do celu - tylko jakiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 2112 ???? Myślę że to realny termin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...