Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Czy leci z nami ekspert?

Utworzony przez Lublinianin_z_Przypadku, 11 stycznia 2010 r. o 08:49 Powrót do artykułu
PKS nie potrafi odśnieżyć dworca, a tym bardziej nie bedzie komu zadbać o Port Lotniczy, tylko kasa się liczy dla prezesa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt to kolesie a szczególnie z PO trzymają sie razem jak jest kasa do wzięcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w ten sposób kasa spaceruje. Przypominam, żadnego lotniska nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOTNISKO TO: HUK, SMRÓD SPALIN, DEGRADACJA ŚRODOWISKA. TA LOKALIZACJA TO TRAGEDIA DLA MIESZKAŃCÓW ŚWIDNIKA ORAZ DUŻEJ CZĘŚCI LUBLINA. NIKT NA ŚWIECIE NIE BUDUJE LOTNISK NA GRANICACH MIAST. MINIMALNA ODLEGŁOŚĆ TO 20 km. CZYLI NAJLEPSZĄ LOKALIZACJĄ JEST NIEDZWIADA - W ODPOWIEDNIEJ ODLEGŁOŚCI I TANIO. NIESTETY NA LUBELSZCZYŹNIE MAMY POLITYCZNE NIESZCZĘŚCIE - CZYLI : sobczaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI PORT LOTNICZY, NAIWNIACY MIESZKAJĄ W TYM WOJEWÓDZTWIE!!TAK JAK NIE BYŁO I NIE BEDZIE SZYBKIEGO POŁĄCZENIA Z WARSZWĄ, TAK I NIE BĘDZIE OBOWODNICY LUBLINA I TAK TEŻ BĘDZIE Z LOTNISKIEM..CIESZY SIĘ TYLKO HISZPAMSKA FIRMA PROJEKTOWA, KÓRA ZAGARNĘŁA KASĘ ZA PROJEKT I WIZUALIZACJĘ ŚWIDNIK AIR PORT.TYLE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko jak zakład husquarny. Będzie ale tylko wirtualnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
air napisał:
LOTNISKO TO: HUK, SMRÓD SPALIN, DEGRADACJA ŚRODOWISKA. TA LOKALIZACJA TO TRAGEDIA DLA MIESZKAŃCÓW ŚWIDNIKA ORAZ DUŻEJ CZĘŚCI LUBLINA. NIKT NA ŚWIECIE NIE BUDUJE LOTNISK NA GRANICACH MIAST. MINIMALNA ODLEGŁOŚĆ TO 20 km. CZYLI NAJLEPSZĄ LOKALIZACJĄ JEST NIEDZWIADA - W ODPOWIEDNIEJ ODLEGŁOŚCI I TANIO. NIESTETY NA LUBELSZCZYŹNIE MAMY POLITYCZNE NIESZCZĘŚCIE - CZYLI : sobczaka.
NIE JESTEŚ ZE ŚWIDNIKA RACZEJ BO GŁUPOTY WYPISUJESZ ,SĄDZĘ ŻE JESTEŚ Z URZĘDU W LUBARTOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
air napisał:
LOTNISKO TO: HUK, SMRÓD SPALIN, DEGRADACJA ŚRODOWISKA. TA LOKALIZACJA TO TRAGEDIA DLA MIESZKAŃCÓW ŚWIDNIKA ORAZ DUŻEJ CZĘŚCI LUBLINA. NIKT NA ŚWIECIE NIE BUDUJE LOTNISK NA GRANICACH MIAST. MINIMALNA ODLEGŁOŚĆ TO 20 km. CZYLI NAJLEPSZĄ LOKALIZACJĄ JEST NIEDZWIADA - W ODPOWIEDNIEJ ODLEGŁOŚCI I TANIO. NIESTETY NA LUBELSZCZYŹNIE MAMY POLITYCZNE NIESZCZĘŚCIE - CZYLI : sobczaka.
sam sobie jedź do jakiejś Niedźwiady, 40 km od granic Lublina, pogięło cię do końca? W Berlinie do niedawna funkcjonowało lotnisko niemal wcentrum miasta - Tempelhof i było ok. Jaka tragedia dla miszkańców Świdnika czy Lublina? siedzisz pewnie w ciapkach w mieszkaniu, grzebiesz w nosie i nic więcej ci do głowy nie przychodzi. Zawsze lotnisko było motorem dla regionu, to nowe inwestycje bo inwestorzy nie będa się turlać 600 km od granicy po naszych ścieżkach, o kolei już nawet nie wspomnę. A nowe inwestycje to praca dla tych co jej być może nie mają. Szkoda nawet odpisywać na takie posty. NIe nudź tylko pisz coś z sensem, jeśli już w ogóle masz coś pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"air" 100 % racji, a Ci co piszą inaczej to albo kolesie Sobczaka, albo kolesie innych pseudourzędników i pseudopolityków. Swoja drogą ciekawostką jest, że im więcej problemów ma port lotniczy tym pochlebniej wszystkie gazetki piszą o lotnisku.
air napisał:
LOTNISKO TO: HUK, SMRÓD SPALIN, DEGRADACJA ŚRODOWISKA. TA LOKALIZACJA TO TRAGEDIA DLA MIESZKAŃCÓW ŚWIDNIKA ORAZ DUŻEJ CZĘŚCI LUBLINA. NIKT NA ŚWIECIE NIE BUDUJE LOTNISK NA GRANICACH MIAST. MINIMALNA ODLEGŁOŚĆ TO 20 km. CZYLI NAJLEPSZĄ LOKALIZACJĄ JEST NIEDZWIADA - W ODPOWIEDNIEJ ODLEGŁOŚCI I TANIO. NIESTETY NA LUBELSZCZYŹNIE MAMY POLITYCZNE NIESZCZĘŚCIE - CZYLI : sobczaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"KTOSIK" NIE MARTW SIĘ, DO KORZYSTANIA Z LOTNISKA NIKT CIĘ NIE BĘDZIE ZMUSZAŁ. SKORO ODLEGŁOŚC 40 KM DO NIEDZWIADY DLA CIEBIE NIE MA ZNACZENIA ,TO ŻYCZĘ SZCZĘSLIWEJ PODRÓŻY NA LOTNISKO OKĘCIE, PRZECIEŻ 160 KM DO WARSZAWY TO PIKUŚ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sam sobie jedź do jakiejś Niedźwiady, 40 km od granic Lublina, pogięło cię do końca? W Berlinie do niedawna funkcjonowało lotnisko niemal wcentrum miasta - Tempelhof i było ok. Jaka tragedia dla miszkańców Świdnika czy Lublina? siedzisz pewnie w ciapkach w mieszkaniu, grzebiesz w nosie i nic więcej ci do głowy nie przychodzi. Zawsze lotnisko było motorem dla regionu, to nowe inwestycje bo inwestorzy nie będa się turlać 600 km od granicy po naszych ścieżkach, o kolei już nawet nie wspomnę. A nowe inwestycje to praca dla tych co jej być może nie mają. Szkoda nawet odpisywać na takie posty. NIe nudź tylko pisz coś z sensem, jeśli już w ogóle masz coś pisać
Skoro Tempelhof według ciebie było OK to możesz mi powiedzieć dlaczego Niemcy go zlikwidowali ???? w "D"byłeś i "G" widziałeś a światowca udajesz. Puściłeś w młodości dwa razy latawca i już znawca aeronautyki się znalazł, uzurpujesz sobie prawo do zamykania komuś ust. Fakt jest faktem Niedźwiada była wspaniałą lokalizacją -to tylko 35 km od Lublina niedaleko linii kolejowej w kierunku na Parczew.Doskonałe połączenie z Elizóką (centrum zaopatrzenia w art.rolne dla całego regionu).Na skraju lubelskiego regionu o wielkich możliwościach turystycznych (Lasy Parczewskie,Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie).W lublinie coś się robi wtedy jak ktoś komuś chce coś zrobić na złość...i tak to wychodzi jak wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
"air" 100 % racji, a Ci co piszą inaczej to albo kolesie Sobczaka, albo kolesie innych pseudourzędników i pseudopolityków.
Tak, ja na przykład jestem synem Sobczaka, Grabczuk to mój dziadek, Jankowski to najlepszy kumpel co to codziennie z nim piję, a o Muszyńskim to nawet nie ma co wspominać - bo to mój przyszywany brat. Takze jestem za lotniskiem, bo to kupę kasy do wyciągnięcia także dla mnie. Już był taki co to mówił, że "tam gdzie stoją oni, kiedyś stało ZOMO". Nie ma to jak jedyna słuszna interpetacja tego co sie dzieje, bo tylko ja pozjadałem wsyzstkie rozumy, a dla Was nic nie zostawiłem i tylko ja mam rację, a jak ktoś ma inne zdanie to jest: głupi, idiotą, deb***em, synem prezesa, albo matką teściowej jego znajmoej, która jest żoną jego brata. I tak się składa, że mieszkam w Świdniku i jestem przyzwyczajony do jak to pisze AIR: huku, smrodu i degradacji środowiska przez (na razie) latające helikoptery, czasami tuż nad oknami i tak jak każdy prawie każdy świdniczanin juz nie mogę się doczekać, kiedy te wielkie pasażerskie samoloty tak nam zdegradują to środowiskko, jak to opisujesz. I kolega niech weźmie linijkę i dobrze pomierzy w jakiej odległości od miasta są lotniska w Warszawie, Manchesterze czy Liverpoolu. A do Niedźwiady raptem 40 km jest - strasznie blisko - i wyjdzie bardzo tanio, bo co tam zbudować 40 km drogi ekspresowej, podciągnąć sieci elektryczne, kanalizację, gaz - przecież to za darmo da się zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Skoro Tempelhof według ciebie było OK to możesz mi powiedzieć dlaczego Niemcy go zlikwidowali ???? w "D"byłeś i "G" widziałeś a światowca udajesz. Puściłeś w młodości dwa razy latawca i już znawca aeronautyki się znalazł, uzurpujesz sobie prawo do zamykania komuś ust. Fakt jest faktem Niedźwiada była wspaniałą lokalizacją -to tylko 35 km od Lublina niedaleko linii kolejowej w kierunku na Parczew.Doskonałe połączenie z Elizóką (centrum zaopatrzenia w art.rolne dla całego regionu).Na skraju lubelskiego regionu o wielkich możliwościach turystycznych (Lasy Parczewskie,Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie).W lublinie coś się robi wtedy jak ktoś komuś chce coś zrobić na złość...i tak to wychodzi jak wychodzi.
Tylko 35 km - a Lublin to taka metropolia, że może sobie pozwolić na lotnisko w takiej odległości od miasta jak Nowy Jork, Berlin czy Londyn. No i połączenie kolejowe do Niedźwiady jest faktycznie fantastyczne - tylko kto do takich pociągów wsiądzie? Chyba że ty za swoje pieniądze zmodernizujesz linię kolejową - w końcu to nic nie kosztuje i tego już nie ma sensu wliczać do kosztów powstania lotniska (żeby nie było - z Dworca Głównego na lotnisko w Świdniku będzie kilkanaście km ew. modernizacji torów - do Niedźwiady jak sam napisałeś 35km. - tylko 2 razy więcej, a więc 2 razy drożej). Dobrą drogę dojazdową też ty wybudujesz. No i ze Świdnika faktycznie dużo dalej na poj. Łęcz-Włodawskie, tylko czemu wszyscy lublinianie właśnie trasą mełgiewską przebiegajacą obecnie koło lotniska tam jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że aviator i zbych to znawcy i eksperci od budowy lotnisk. Dziwne tylko, że prawdziwi eksperci mają zupełnie odmienne zdanie niz wasze. No cóż pewnie Ci którzy maja wiedzę w tym zakresie i doświadczenie nie znaja sie na tym. Za to aviator widział i słyszał latajace śmigłowce za oknami i juz jest pewien że liznął troche wiedzy. Co do mieszkańców Świdnika to nie słychać euforii, a coraz częściej niezadowolenie z lokalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno na pytanie, " kto będzie latał z tego lotniska", jeden człek z portu lotniczego odpowiedział: " przecież dużo jest wycieczek z Izraela na Majdanek, to zamiast jechać będą przylatywać". Reszta jest milczeniem......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem ci kolego drogi ze jest równiez cala masa ekspertów wypowiadajacych sie za lotniskiem w swidniku więc o niczym to nie przesadza lokalizjacja w swidniku jest moim zdaniem optymalna a lublin nie jest metropolia w ktorej beda ladowalo 40 samolotow na godzine raczej 40 miesiecznie wiec swidniczanom nie zrobi to roznicy z tego co zauwazylem sa raczej zadowoleni ps. jestem wujkem matki brata dziadka ojca sobczaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOSIK PRZECZYTAŁEŚ W GAZETACH ŻE GARSTKA MIESZKAŃCÓW ŚWIDNIKA MA ZASTRZEŻENIA CO DO LOTNISKA. SKORO NIE JESTEŚ MIESZKAŃCEM TEGO MIASTA TO NIE MOZESZ WYPOWIADAĆ SIĘ W NASZYM IMIENIU. POCZĄWSZY OD MOJEJ RODZINY PRZEZ ZNAJOMYCH WIĘKSZOŚĆ ZNICH Z OPTYMIZMEM WYPOWIADA SIĘ NA TEMAT LOTNISKA. A TOBIE RADZE ZAŁOŻYĆ MOHEROWY BERET I WYPOWIADAĆ SIĘ ZA INYYCH NA ANTENIE RADIA MARYJA JAK KTO ROBIĄ JEGO SŁUCHACZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]port lotniczny w świdniku nigdy nie powstanie jeśli spółka będzie brała takich specjalistów, którzy twierdzą, że do przetargu na robotę budowlaną nie należy załączyć kosztorysu ślepego. z takimi twierdzeniami pan klepacki powinien pracować na recepcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrozumcie w koncu że nikomu nie zalerzy żeby to lotnisko szybko powstało a wręcz preciwnie bo chodzi o to by sie jak najdluzej powstawało bo wtedy mozna wyciągnąc dłuzej i wiecej kasy. Pierwsze kosztorysy były 5 razy mniejsze i termin oddania inwestycji 2010 rok, nastepnie cały czas koszty rosną i termin oddania sie wydłuża. Slepi jesteście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się beztroska władz PLL. Ciekawe, czy tak samo będą rozbawieni, jak trzeba będzie oddawać 100 mln z odsetkami i płacić kary. A nie, sorry, to nie oni będą oddawać, prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...