Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Europa w zasięgu ręki

Utworzony przez lalala, 7 marca 2012 r. o 06:38 Powrót do artykułu
Loty do Edynburga! Byloby świetnie znam wiele osob ktore czekaja tylko na to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edynburgh musi być!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi sie marzy żeby był Cork albo chociaz Dublin... Miałabym wtedu 20 minut piechotką z lotniska do domu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialnie z tym lotniskiem ale musi być też Luton , już nie mogę się doczekać lotów do UK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
East Midlands lub Doncaster koniecznie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do israela sá a do Dublina nie ma? widze ze w polsce duzo po wojnie zostalo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie przestancie tu swoej prosby i zale pisac. napiszcie do Wizzaira albo Raynaira,. grochem o sciane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce latac Swidnik-Amsterdam jak pomysle o godzinach w busie to mi sie robi slabo , samochodem jechalam sama to ledwo zywa dotarlam , gdyby byly loty do Amsterdamu czesciej wpadalabym do domu a tak dwa lub trzy razy do roku a najdorsze jest to ze urlop mam 7 dni z tego 4 na dojazd bez sensu lotem szybciej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie ma polaczenia z madrytem-mieszka tam lekko40-50tys polakow -do modlina lata 2 razy w tygodniu wizzair zabrac jedno polaczenie i dac do lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Muszyński wie,że jak się zmieni władza to i on prezesem nie będzie,stąd pozwala sobie na kłamstwa.Nasze lotnisko będzie obsługiwać linie krajowe,a najdalej Niemcy.Stamtąd przesiadka i dalej,albo przesiadka w Warszawie.Niestety nasze lotnisko na pewno pochłonie dużo pieniędzy i dużo będzie kosztować podatników jego utrzymanie,ale nie spełni oczekiwań.
Coś Ty Josef strasznie zaangażowany jesteś w sianiu niewiary i przewidywaniu niepowodzeń. Na szczęście ja przewiduję całkowitą klęskę i upadek Josefa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do Kijowa beda latac????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...