Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Gotowe są już płyty peronowe

Utworzony przez krzoy, 1 czerwca 2012 o 13:18 Powrót do artykułu
"Lepiej późno niż wcale" powiedział podróżny spóźniając się na samolot... Tak poważnie to piękny ten nasz airport. Nie mogę się doczekać jego uruchomienia!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szczególnie cieszyć będą te płytki lastrikowe.Czy przy takiej inwestycji nie należałoby zadbać o wykonanie posadzek z lepszych materiałów.Przecież przy koszcie zamierzenia to niewielki wydatek.Przecież to wizytówka Lubelszczyzny .
0
http://www.youtube.com/watch?v=exFs02ka8w0
0
Pięknie! Są perony, dlaczego nie ma pociągów? Są trzy powody. Po pierwsze; brak torów. Zupełnie jak w anegdocie o napoleońskiej artyleri. A grunt pod tory to już wykupiony?
0
krzoy napisał:
"Lepiej późno niż wcale" powiedział podróżny spóźniając się na samolot... Tak poważnie to piękny ten nasz airport. Nie mogę się doczekać jego uruchomienia!
piękny ! szczególnie jak będzie stał pusty
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: