Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Samoloty?? A nie bociany?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta... na pewno ja już tym skur.... nie wierze... nakradli na tym lotnisku takie kwoty / zdefraudowali itd... w to wieże na pewno... Teraz jeszcze ludzie protestować zaczną i jak byle co powstanie to na pewno nie w terminie... jedna wielkie nieporozumienie z tym lotniskiem w Świndiku... już tamta druga opcja była o wiele lepsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Brakuje nam lotniska. Protesty składali Ci co zakupili działeczki w Niedźiadzie licząc na tęgie zyski w przypadku budowy lotniska na ich terenie i ich sprzedaży. Trochę się przejechali na tym i teraz protestują i ośmieszają się,są żałośni. Lublin mając lotnisko wiele zyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O JEZU ALEŻ OSIĄGNIĘCIE ,TAK SIĘ WZRUSZYŁEM ŻE AŻ MÓWIĆ NIE MOGĘ , A TAK NA SERIO Z TEJ OBRZYDLIWEJ PAPKI PROPAGANDOWEJ TO JUŻ MI SIĘ NAWET SZYDZIĆ NIE CHCE .SIEDZĄ NIEROBY KTÓRZY OPRÓCZ LANIE WODY DLA LUBLINA FIGĘ ZROBILI ALE JAK ICH WYBIERALI TO CUDA OBIECYWALI TYLKO ŻEBY SIĘ DO KORYTA DOSTAĆ .WYBORY ZA PASEM MAM NADZIEJĘ ŻE CIEMNY LUD DOBRZE SIĘ ZASTANOWI ZANIM KRZYŻYK POSTAWI ,OCZYWIŚCIE OPRÓCZ TEJ RZESZY KUMOTRÓW WTŁOCZONYCH DO URZĘDÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie nie rozumiem tego, co wypisują tu komentatorzy. Jakby decyji nie było, byłby lament i plucie, że nieudacznicy, że nic nie zrobili i w ogóle. Jak decyzja jest - czytam, że złodzieje, nic nie robią, że to jest kit, i tak dalej. O co tu chodzi ? Czy nie mozna przynajmniej w takim momencie, gdy jest jakieś światełko w tunelu, że coś się tu ruszy, przyznać rację, że jest OK i przestać pluć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
O JEZU ALEŻ OSIĄGNIĘCIE ,TAK SIĘ WZRUSZYŁEM ŻE AŻ MÓWIĆ NIE MOGĘ , A TAK NA SERIO Z TEJ OBRZYDLIWEJ PAPKI PROPAGANDOWEJ TO JUŻ MI SIĘ NAWET SZYDZIĆ NIE CHCE .SIEDZĄ NIEROBY KTÓRZY OPRÓCZ LANIE WODY DLA LUBLINA FIGĘ ZROBILI ALE JAK ICH WYBIERALI TO CUDA OBIECYWALI TYLKO ŻEBY SIĘ DO KORYTA DOSTAĆ .WYBORY ZA PASEM MAM NADZIEJĘ ŻE CIEMNY LUD DOBRZE SIĘ ZASTANOWI ZANIM KRZYŻYK POSTAWI ,OCZYWIŚCIE OPRÓCZ TEJ RZESZY KUMOTRÓW WTŁOCZONYCH DO URZĘDÓW [/quote] A powiedz, co twój ukochany PiSuar zrobił dla Lublina, z Panem Pruszkowskim - bucem na czele? Nic? To czemu szczekasz psie? Ciemny lud powinien się dobrze zastanowić w wyborach, żeby nie kompromitować już lubelszczyzny i nie dawać PiS ponownie władzy w mieście. A Krzyżyk, to już postawili na Krakowskim w Warszawie, i teraz go bronią jakby tam się tupolew rozbił. Banda kretynów, dno i siedem metrów mułu, imbecyle społeczni bez krzty rozeznania. Daliście się nabrać na przemianę waszego Prezia? To zabierzcie go razem ze sobą na jakąś Białoruś, razem z Łukaszenką by się dogadał. KAŻDY, POWTARZAM KAŻDY KTO POPIERA PIS MA NIERÓWNO WE ŁBIE. WSTYD! [quote name='Zdziwiony' date='26 sierpień 2010 - 13:15 ' timestamp='1282821357' post='336916'] Zupełnie nie rozumiem tego, co wypisują tu komentatorzy. Jakby decyji nie było, byłby lament i plucie, że nieudacznicy, że nic nie zrobili i w ogóle. Jak decyzja jest - czytam, że złodzieje, nic nie robią, że to jest kit, i tak dalej. O co tu chodzi ? Czy nie mozna przynajmniej w takim momencie, gdy jest jakieś światełko w tunelu, że coś się tu ruszy, przyznać rację, że jest OK i przestać pluć ?
Nie można, bo to właśnie zapluta młodzieżówka PiSlamu będzie wypisywać brednie pod adresem każdego, kto nie jest z nimi. Tym ludziom się nie dogodzi, to zwykłe nieroby, spędzające czas przed komputerem, a godzina wpisu świadczy o tym, że pracy ni ma dla takiego wiejskiego bufona i się nudzi to pier***i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba robić szum,źeby potem moźna było słuchć bum.Ale czego to ja nie wiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma jeszcze zacietrzewionego "KTOSIKA" z swoimi protestami dotyczącymi budowy lotniska. Pewnie siedzi na krakowskim w Warszawie i broni krzyża. A może to KTOSIK rozbił słoik z fekaliami o TABLICE UPAMIĘTNIAJĄCĄ. No nic w każdym przypadku czysta desperacja desperata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wreszcie , ta chciwa stonka pszennoburaczana dalej będzie bruzdzic ale to juz wszystkim zwisa i powiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOS WIE GDZIE BEDA LATAC SAMOLOTY ZE SWIDNIKA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamamam napisał:
KTOS WIE GDZIE BEDA LATAC SAMOLOTY ZE SWIDNIKA?
Tego jeszcze nie wie nikt. To zalezy jacy przewoźnicy zdecyduja sie na polaczenia z Lublinem. Nie licz na wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwiony napisał:
Zupełnie nie rozumiem tego, co wypisują tu komentatorzy. Jakby decyji nie było, byłby lament i plucie, że nieudacznicy, że nic nie zrobili i w ogóle. Jak decyzja jest - czytam, że złodzieje, nic nie robią, że to jest kit, i tak dalej. O co tu chodzi ? Czy nie mozna przynajmniej w takim momencie, gdy jest jakieś światełko w tunelu, że coś się tu ruszy, przyznać rację, że jest OK i przestać pluć ?
Czego bracie nie rozumiesz? Mentalność ludzi wschodu ZAWSZE ŹLE i WIECZNE PRETENSJE do wszystkich a samemu rączki w kieszeni i niech inni zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wam w d*** napisał:
A powiedz, co twój ukochany PiSuar zrobił dla Lublina, z Panem Pruszkowskim - bucem na czele? Nic? To czemu szczekasz psie? Ciemny lud powinien się dobrze zastanowić w wyborach, żeby nie kompromitować już lubelszczyzny i nie dawać PiS ponownie władzy w mieście. A Krzyżyk, to już postawili na Krakowskim w Warszawie, i teraz go bronią jakby tam się tupolew rozbił. Banda kretynów, dno i siedem metrów mułu, imbecyle społeczni bez krzty rozeznania. Daliście się nabrać na przemianę waszego Prezia? To zabierzcie go razem ze sobą na jakąś Białoruś, razem z Łukaszenką by się dogadał. KAŻDY, POWTARZAM KAŻDY KTO POPIERA PIS MA NIERÓWNO WE ŁBIE. WSTYD! Nie można, bo to właśnie zapluta młodzieżówka PiSlamu będzie wypisywać brednie pod adresem każdego, kto nie jest z nimi. Tym ludziom się nie dogodzi, to zwykłe nieroby, spędzające czas przed komputerem, a godzina wpisu świadczy o tym, że pracy ni ma dla takiego wiejskiego bufona i się nudzi to pier***i.
SŁUCHAJCIE KRETYNI CZY JA TU NAPISAŁEM SŁOWO O PIS-ie ,DLA MNIE OD 20 LAT MIASTEM I WOJEWÓDZTWEM RZĄDZĄ CWANIACZKI NASTAWIENI NA BRANIE SŁONYCH POBORÓW ,MASZ ZA CIASNY MÓZG ŻEBY ZROZUMIEĆ TAKIE RZECZY DLA CIEBIE CIEMNY OBYWATELU POLSKA DZIELI SIĘ NA PO .PIS ,PSL SLD CZY INNA TAKĄ BANDĘ AFERAŁÓW ,NIE MIEŚCI CI SIĘ W TYM PUSTYM ŁBIE ŻE MOŻNA MYŚLEĆ O ROZWOJU BEZ KONTEKSTÓW POLITYCZNYCH I RELIGIJNYCH ,a TEN DRUGI TO JUZ PEWNIE W MIEŚCI ZE DWA POKOLENIA MIESZKA BO TAK PODKREŚLA WIEJSKOŚĆ A SŁOMA DALEJ Z BUTA WYSTAJE BO ZE WSI WYSZEDŁ A WIEŚ Z NIEGO NIGDY NIE WYJDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ananas-ban napisał:
Ta... na pewno ja już tym skur.... nie wierze... nakradli na tym lotnisku takie kwoty / zdefraudowali itd... w to wieże na pewno... Teraz jeszcze ludzie protestować zaczną i jak byle co powstanie to na pewno nie w terminie... jedna wielkie nieporozumienie z tym lotniskiem w Świndiku... już tamta druga opcja była o wiele lepsza...
Kolego, co nakradli? Opowiedz nam, jak coś wiesz, albo idź do prokuratury i przestań szczekać. Właścicielem terenu pod lotnisko był Bank, który potem odsprzedał teren. Wszystko do sprawdzenia. Co nakradli? Tą budę, która tam teraz stoi? Opowiedz nam, tylko przestań się ślinić. Merytorycznie, bo sam jestem ciekawy.... Lotnisko lubelszczyźnie jest potrzebne, nieważne jakie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wam w d*** napisał:
A powiedz, co twój ukochany PiSuar zrobił dla Lublina, z Panem Pruszkowskim - bucem na czele? Nic? To czemu szczekasz psie? Ciemny lud powinien się dobrze zastanowić w wyborach, żeby nie kompromitować już lubelszczyzny i nie dawać PiS ponownie władzy w mieście. A Krzyżyk, to już postawili na Krakowskim w Warszawie, i teraz go bronią jakby tam się tupolew rozbił. Banda kretynów, dno i siedem metrów mułu, imbecyle społeczni bez krzty rozeznania. Daliście się nabrać na przemianę waszego Prezia? To zabierzcie go razem ze sobą na jakąś Białoruś, razem z Łukaszenką by się dogadał. KAŻDY, POWTARZAM KAŻDY KTO POPIERA PIS MA NIERÓWNO WE ŁBIE. WSTYD! Nie można, bo to właśnie zapluta młodzieżówka PiSlamu będzie wypisywać brednie pod adresem każdego, kto nie jest z nimi. Tym ludziom się nie dogodzi, to zwykłe nieroby, spędzające czas przed komputerem, a godzina wpisu świadczy o tym, że pracy ni ma dla takiego wiejskiego bufona i się nudzi to pier***i.
Pisuary to ty widzisz jak obrabiasz pały w szalecie miejskim, cwelusie. Trzeba być POkiranym, albo gejem, żeby dawać się tak dymać PLATFUSOM i jeszcze się z tego cieszyć. A ty o tej porze to co robisz "pracusiu"? Masz drugą zmianę, czy na firmowym kompie takie brednie wypisujesz zamiast pracować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzyłbym sobie tylko każdego dnia takiej konfy Wasila, że oto rozpoczynamy kolejną inwestycję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, w końcu jest decyzja ciekawe na ile prawdziwa, czy może tak jak poprzednio. Dalej nie wiem po co tyle szumu, żeby na wsi lotnisko budować z którego nikt nie będzie chciał latać, w dodatku będzie to inwestycja deficytowa. No ale nie ma to jak pożywka dla plebsu przed wyborami, złudne myśli że Lublin to będzie eldorado po wybudowaniu lotniska, wieś była wieś będzie i tak pozostanie i nic tego nie zmieni. Co mądrzy opuścili ten smutny jak p...a region bez przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wam w d*** napisał:
A powiedz, co twój ukochany PiSuar zrobił dla Lublina, z Panem Pruszkowskim - bucem na czele? Nic? To czemu szczekasz psie? Ciemny lud powinien się dobrze zastanowić w wyborach, żeby nie kompromitować już lubelszczyzny i nie dawać PiS ponownie władzy w mieście. A Krzyżyk, to już postawili na Krakowskim w Warszawie, i teraz go bronią jakby tam się tupolew rozbił. Banda kretynów, dno i siedem metrów mułu, imbecyle społeczni bez krzty rozeznania. Daliście się nabrać na przemianę waszego Prezia? To zabierzcie go razem ze sobą na jakąś Białoruś, razem z Łukaszenką by się dogadał. KAŻDY, POWTARZAM KAŻDY KTO POPIERA PIS MA NIERÓWNO WE ŁBIE. WSTYD! Nie można, bo to właśnie zapluta młodzieżówka PiSlamu będzie wypisywać brednie pod adresem każdego, kto nie jest z nimi. Tym ludziom się nie dogodzi, to zwykłe nieroby, spędzające czas przed komputerem, a godzina wpisu świadczy o tym, że pracy ni ma dla takiego wiejskiego bufona i się nudzi to pier***i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne zdjęcie: jeszcze Prezydent, jeszcze Marszałek, jeszcze Wice Marszałek... a ile tego "jeszcze" czeka na jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popierałem popieram i bede popierał PiS i jestem za jak najszybszym powstaniem lotniska w Swidniku .ta decyzja jest jak najbardziej pozytywna.Pasazerowie kozystajacy z tego lotniska nie beda patrzec czy ktos jest z PiS PO czy innej partii beda mieli polaczenie ze swiatem. Moze nie bezposrednio ze Swidnika, ale np. z Berlina gdzie powstalo lotnisko deklasujące Okecie i lączące z całym światem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...