Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie będziemy latać do Irlandii, Anglii, Włoch i innych krajów tanimi liniami. Warszawskie lotnisko jest drogie dla tanich linii lotniczych i lotnisko w Świdniku może być konkurencyjne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszosc tu komentujacych z przyczyn czysto naturalnych pojecia miec nie moze, ze nie takie obietnice i zapowiedzi od 10 lat juz padaly - bo wtedy kiedy obietnice padaly, wiekszosc jeszcze zarodkami tylko byla. Osobiscie po tych 10-ciu latach obietnic i zapowiedzi zwiazanych z budowa PLL czekam na fakty i czyny. O ile przy 650 mld zadluzenia RP mozna bylo snuc tego typu inwestycyjne plany, o tyle przy 3 bilionach mozna co najwyzej pofantazjowac albo jaka kielbase wyborcza obietnicami nafaszerowac. Wiem jak sie mlodziaki czujecie bo ja to samo co wy dzisiaj slyszycie, slyszalem juz 10 lat temu. Na swoje szczescie poza niedowierzaniem i swietym oburzeniem - stanu zdrowia psychicznego mojego rozmowcy nie podwazalem i destrukcji mu nie zarzucalem. Pamietajcie, ze papier wszystko przyjmie, a glaskanie na plocie napisu chocby nie wiem jak seksowny owy napis byl - skonczyc sie moze koniecznoscia oddrzazgowywania dloni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie może ruszy budowa tego lotniska naszego "okna na świat".Jakaś grupka cwaniaków chciala "wydębić " kasy za działki i domy na terenie lotniska,dlatego protestowała.Wobec powyższego ta grupka lokalnych chciwców może sie teraz tylko "WYPAŁOWAĆ"!!! (PO)WODZENIA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety moi drodzy muszę was zmartwić. Lotnisko nie powstanie. Nie ma na to pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik - jak każda prowincja - zostanie wy...(powiedzmy)dutkany. Nawet nie będzie bezpośredniego dojazdu do Świdnika, a odprawa pasażerów ma się odbywać w lublinie (w planach na tzw. dworcu wschodnim, stąd pasażerowie - już po odprawie - mają być dowożeni pociągami do lotniska).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PrzyPOminam! Ta inwestycja wymyślona została przez byłą koalicję rządzącą regionem PiS-PO i dlatego zrezygnowano z Niedźwiady. Czy powstanie lotnisko (chyba za 10 lat?), czy nie - to mało ważne. Dla 99 procent mieszkańców miasta i regionu ważniejsze są nowe drogi z prawdziwego zdarzenia i szybka kolej do Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój z tymi wyzwiskami, wiekszość polityków to złodzieje i nic tego nie zmieni, mozecie się to obrzucać błotem tylko PO CO? Szanujmy sie nawzajem ludzie, i nie gadajmy o politykach bo to szkoda nerwów. Fajnie że robią lotnisko i tyle, obojętne kto i kiedy, Robią i koniec:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO napisał:
Nareszcie będziemy latać do Irlandii, Anglii, Włoch i innych krajów tanimi liniami. Warszawskie lotnisko jest drogie dla tanich linii lotniczych i lotnisko w Świdniku może być konkurencyjne .
Polecisz na ch.. do raju. Konkurencyjne , a kto z tego zadupia będzie latał, jak jest lotnisko w Rzeszowie i Wawie. Ponadto tanie linie latają z Etiudy. Poczytaj poprzednie wypociny pana expreta, że samoloty do Angli latać nie będą, za to do Egiptu Śmiać mi się chce na te ściemy i wierzenia Lubelaków że lotnisko ruszy region
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczko napisał:
Bardzo dobrze. Brakuje nam lotniska. Protesty składali Ci co zakupili działeczki w Niedźiadzie licząc na tęgie zyski w przypadku budowy lotniska na ich terenie i ich sprzedaży. Trochę się przejechali na tym i teraz protestują i ośmieszają się,są żałośni. Lublin mając lotnisko wiele zyska.
A tak ,to ci z PSL-u zostali wyrolowani bo niby sam Pawlak pewnie zapewniał że tylko Niedźwiada a że on przy żłobie cały czas to uwierzyli i ziemi tam nakupili ful licząc już wtedy na kolosalne zyski a tu -ZONG- popłynęli ale w zemście za to zlikwidował PSL-cukrownię w Lublinie , a co zemsta bolka musi być .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waw napisał:
Polecisz na ch.. do raju. Konkurencyjne , a kto z tego zadupia będzie latał, jak jest lotnisko w Rzeszowie i Wawie. Ponadto tanie linie latają z Etiudy. Poczytaj poprzednie wypociny pana expreta, że samoloty do Angli latać nie będą, za to do Egiptu Śmiać mi się chce na te ściemy i wierzenia Lubelaków że lotnisko ruszy region
z ciebie śmiać mi się chce. Etiuda już 2 lata nie istnieje odkąd oddano nowy terminal Ryanair lata z Rzeszowa bo Terminal w Warszawie ma zbyt duże opłaty lotniskowe.Zamiast bluzgać poczytaj trochę. Czy ty wiesz że cała polska południowo wschodnia lata do IRE i UK z Rzeszowa. Lotnisko w Świdniku to strzał w 10-kę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Świdnik - jak każda prowincja - zostanie wy...(powiedzmy)dutkany. Nawet nie będzie bezpośredniego dojazdu do Świdnika, a odprawa pasażerów ma się odbywać w lublinie (w planach na tzw. dworcu wschodnim, stąd pasażerowie - już po odprawie - mają być dowożeni pociągami do lotniska).
Parchu. Nie będę cię wyzywał, ale najzwyczajniej w świecie ośmieszasz się. Jaki normalny turysta będzie dał się wozić po odprawie celnej - 10km do startu samolotu? Po drugie - jakie ryzyko bierze na siebie państwo, które zezwala na przejście kontroli granicznej, a potem przewóz ludzi przez 10km? Swojej starej taką ściemę wciskasz i ona ci wierzy, ja wiem. Ale na necie się opanuj, bo nie każdy jest takim bezrobotnym idiotą jak ty. Parchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waw napisał:
Polecisz na ch.. do raju. Konkurencyjne , a kto z tego zadupia będzie latał, jak jest lotnisko w Rzeszowie i Wawie. Ponadto tanie linie latają z Etiudy. Poczytaj poprzednie wypociny pana expreta, że samoloty do Angli latać nie będą, za to do Egiptu Śmiać mi się chce na te ściemy i wierzenia Lubelaków że lotnisko ruszy region
Kolejny d3bil ze wsi (namnorzyło się tej hołoty w Lublinie). 1/ Widziałeś rzeszów - to jest m.in zadupie. I ludzie latają. PIS tam rządzi, dogadane z PO i SLD, ale latają. 2/ Etiudy od dawna nie ma - wieśniaku, doucz się, reszty nie komentuje, 3/ Pan ekspert - każdy kto tak sie tytułuje, jest takim samym wieśniakiem jak ty - drze mordę a mało wie. To, kto będzie latał ze świdnika, zależy tyle od świdnika, co prognoza pogody od meteorologów. Linie decydują i jakoś z takich wioch jak rzeszów - latają. 4/ i najważniejsze. Ja będę latał ze świdnika i kuuuuuuuuuupa ludzi, których na to stać. A ty wieśniaku wracaj do 25 letniego forda i ciesz michę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pafcio napisał:
Parchu...
Dlaczego prawda jest aż tak bolesna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko dla bocianów... ale bzdurne logo wybraliśta wieśniaki. Ale czego się można spodziewać po wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Docent napisał:
Wreszcie może ruszy budowa tego lotniska naszego "okna na świat".Jakaś grupka cwaniaków chciala "wydębić " kasy za działki i domy na terenie lotniska,dlatego protestowała.Wobec powyższego ta grupka lokalnych chciwców może sie teraz tylko "WYPAŁOWAĆ"!!! (PO)WODZENIA!!!!!!!!!!
Oby tylko ta budowa nie zakonczyla sie tak: "Skandal na budowie autostrady A1. W dzień drogowcy utwardzali drogę kruszywem, nocą zastępowali je tanią ziemią. Zyski złodziei szły w miliony. Wczoraj na budowę wkroczyło CBŚ"... Zapytasz co ma wspolnego cytowana budowa autostrady z budowa lotniska - pewnie nic poza tym, ze bedzie budowane na podstawie tej samej "spec ustawy"... Czy ktos mowil cos na temat koniecznosci wydania i przeglosowania specjalnych budowlanych prawnych regulacji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wam w d*** napisał:
A powiedz, co twój ukochany PiSuar zrobił dla Lublina, z Panem Pruszkowskim - bucem na czele? Nic? To czemu szczekasz psie? Ciemny lud powinien się dobrze zastanowić w wyborach, żeby nie kompromitować już lubelszczyzny i nie dawać PiS ponownie władzy w mieście. A Krzyżyk, to już postawili na Krakowskim w Warszawie, i teraz go bronią jakby tam się tupolew rozbił. Banda kretynów, dno i siedem metrów mułu, imbecyle społeczni bez krzty rozeznania. Daliście się nabrać na przemianę waszego Prezia? To zabierzcie go razem ze sobą na jakąś Białoruś, razem z Łukaszenką by się dogadał. KAŻDY, POWTARZAM KAŻDY KTO POPIERA PIS MA NIERÓWNO WE ŁBIE. WSTYD! Nie można, bo to właśnie zapluta młodzieżówka PiSlamu będzie wypisywać brednie pod adresem każdego, kto nie jest z nimi. Tym ludziom się nie dogodzi, to zwykłe nieroby, spędzające czas przed komputerem, a godzina wpisu świadczy o tym, że pracy ni ma dla takiego wiejskiego bufona i się nudzi to pier***i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
micha napisał:
Kolejny d3bil ze wsi (namnorzyło się tej hołoty w Lublinie). 1/ Widziałeś rzeszów - to jest m.in zadupie. I ludzie latają. PIS tam rządzi, dogadane z PO i SLD, ale latają. 2/ Etiudy od dawna nie ma - wieśniaku, doucz się, reszty nie komentuje, 3/ Pan ekspert - każdy kto tak sie tytułuje, jest takim samym wieśniakiem jak ty - drze mordę a mało wie. To, kto będzie latał ze świdnika, zależy tyle od świdnika, co prognoza pogody od meteorologów. Linie decydują i jakoś z takich wioch jak rzeszów - latają. 4/ i najważniejsze. Ja będę latał ze świdnika i kuuuuuuuuuupa ludzi, których na to stać. A ty wieśniaku wracaj do 25 letniego forda i ciesz michę....
słuchaj Hamburski chamie bez szkoły, latać to będziesz ale dupą po nieheblowanej desce, bo nie będzie Cię stać nawet na bilet na lot w tanich liniach lotniczych, po drugie śmieciu, Świdnika piszę się z dużej litery, po trzecie Fordem to może Ty jeździsz, bo do mojego samochodu nawet nie zarobisz na felgę w tej lubelskiej wsi, po czwarte to naucz się trochę ekonomi deb***u, bo przy takim deficycie i zadłużeniu kraju kto będzie budował lotnisko na wsi które będzie deficytowe, po piąte to Rzeszowa nie porównuj do tej lubelskiej wsi w której żyjesz, a po szóste tłuku to nie mieszkam w Lbn bo to jest wioska zabita dechami gdzie żyją takie chamy ze wsi jak Ty, a miasta to Ty nie widziałeś bo niby gdzie w Lbn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
micha napisał:
Kolejny d3bil ze wsi (namnorzyło się tej hołoty w Lublinie). 1/ Widziałeś rzeszów - to jest m.in zadupie. I ludzie latają. PIS tam rządzi, dogadane z PO i SLD, ale latają. 2/ Etiudy od dawna nie ma - wieśniaku, doucz się, reszty nie komentuje, 3/ Pan ekspert - każdy kto tak sie tytułuje, jest takim samym wieśniakiem jak ty - drze mordę a mało wie. To, kto będzie latał ze świdnika, zależy tyle od świdnika, co prognoza pogody od meteorologów. Linie decydują i jakoś z takich wioch jak rzeszów - latają. 4/ i najważniejsze. Ja będę latał ze świdnika i kuuuuuuuuuupa ludzi, których na to stać. A ty wieśniaku wracaj do 25 letniego forda i ciesz michę....
A TY pewnie cieszysz miche jak wsiadasz do swojej 25 letniej Bryki Młodego Wieśniaka. Zlotniska wŚwidniku to ty być może kiedyś polecisz , ale w siną dal na latającym dywanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh... Przez tyle lat słyszałem te obietnice i słyszę je nadal, jak zobaczę na własne oczy to uwierzę w to lotnisko, jak narazie to tylko kiełbacha wyborcza dla naiwnych, jakoś nie che mi się wierzyć w te lubelskie inwestycja jak się patrzy na wszystko do okola, w szczególności jak to się wszystko buduje w lublinie i okolicach. Na 2012 to może oni pas startowy zrobią w co śmiem wątpić. Kolejne pokolenie mamione dobrobytem w lublinie, wierzcie dalej to może wasze wnuki będą widziały samolot ale nie na Świdnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast sobie ubliżać i wyrażać swój sceptycyzm w przedmiotowej sprawie, po prostu poczekajmy i popatrzmy jak rozwinie się sytuacja. Fakty są takie, że budowa lotniska niefortunnie zbiega się w czasie z inną inwestycją, a mianowicie budową/przebudową drogi nr 17. Zakładając wariant optymistyczny, tzn. ten, w którym nie będzie już dalszych opóźnień w rozpoczęciu prac, należy się poważnie zastanowić nad tym jak odbywać się będzie przejazd z Lublina w kierunku Piask i Świdnika. Na samą myśl o tym cierpnie mi skóra, bo ewentualne utrudnienia dotkną wszystkich kierowców bez względu na wiek ich samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...