Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Jest pozwolenie na budowę!

Utworzony przez Zadowolony, 18 października 2010 r. o 12:30 Powrót do artykułu
Ha, i co Wy na to pisowskie gnidy ? Jeszcze nie szczekacie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie A nie zadowolonych i przeciwników pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popłakałem się jak młody bóbr nad rozlewiskiem. Mam nadzieje, że do już teraz naprawdę ruszy budowa lotniska i Lublin w końcu zacznie gonić inne miasta w rozwoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUCHA CHA WYBORY IDA ,ŁŻYJCIE DALEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umiecie się lansować w blasku fleszy a lublin coraz biedniejszy. PR przed wyborami musi być. Już strefa PO-wstała na Felinie, i taki bum gos-PO-darczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz czekam na wysyp premii za wspaniałą pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ciemnogrodzie zawsze płacz ,dzieje sie coś - niedobrze, nie dzieje się nic - też niedobrze! Tylko budować pomniki Kaczyńskiemu - to dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezależny napisał:
A w ciemnogrodzie zawsze płacz ,dzieje sie coś - niedobrze, nie dzieje się nic - też niedobrze! Tylko budować pomniki Kaczyńskiemu - to dobrze.
Tradycyjnie w Lublinie i w Świdniku wybory wygrają PISlamiści i lotnisko będzie im. Lecha Kaczyńskiego, na końcu pasa startowego wzniesiony zostanie pomnik, który w połączeniu z licznymi palącymi się zniczami stanowić będzie system naprowadzania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujcie,budujcie tylko powiatowym miastom pieniędzy nie zabierajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasy żuka już dziobią w internecie nagle strefa, nagle lotnisko hmm wybory blisko oj blisko.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy proszeni są o zajęcie się merytoryczna pracą, a nie wypisywaniem peen-ów PO-chwalnych za swymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madziula napisał:
Urzędasy żuka już dziobią w internecie nagle strefa, nagle lotnisko hmm wybory blisko oj blisko.....
do twej wiadomości, nie jestem żadnym urzędnikiem żuka! cieszę się jako zwykły mieszkaniec, że te miasto w końcu coś zyska. nie obchodzi mnie kto, dlaczego, po co, gdzie, jak, z kim, na czym itd! mam to w d....., ja chcę lotniska i tyle! jeśli Tobie źle z tym, że powstanie lotnisko, przykro mi z tego powodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tvn-owiec napisał:
Umiecie się lansować w blasku fleszy a lublin coraz biedniejszy. PR przed wyborami musi być. Już strefa PO-wstała na Felinie, i taki bum gos-PO-darczy
Jak w dzióbkach pisolizy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UFFFFFFF ......w wielkich bólach ale wreszcie. Ja mam gdzieś, czy pis, po, czy psl. Ważne, że zaczynamy gonić resztę stawki, bo przez te przepychanki jesteśmy 10 lat z tyłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdziękujcie prezydentowi Pruszkowskiemu z PIS za rozpoczęcie tej inwestycji i przeproście wy mordy pełowskie za zdeptanie człowieka w palikotowsko-niesiołowskim stylu. Tusk jak zwykle chwali się nie swoimi zasługami i obciąża innych własnymi świństwami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisior power napisał:
POdziękujcie prezydentowi Pruszkowskiemu z PIS za rozpoczęcie tej inwestycji i przeproście wy mordy pełowskie za zdeptanie człowieka w palikotowsko-niesiołowskim stylu. Tusk jak zwykle chwali się nie swoimi zasługami i obciąża innych własnymi świństwami.
Dobrze napisał twój poprzednik Loto. nieważne kto, dlaczego, kiedy, jak, z kim itd. ważne że jest szansa że te lotnisko powstanie w końcu! jeśli dla was jednak ważniejsze jest rozliczanie ludzi, przeszłości to przykro mi z tego powodu! nie można żyć przeszłością i tylko patrzeć na to co było! te lotnisko to szansa dla Lublina, regionu, zwykłych ludzi takich jak Ty, ja, zwolennicy pisu czy po! po co się kłócić czyja większa zasługa, i tak za kilka lat nikt nie będzie pamiętał nazwisk, bo jakby nie było, nie oszukujmy się, nasi lubelscy politycy są raczej żałosnego formatu i to zarówno Ci z jednej opcji jak i drugiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co pisiory gebe w kubel! Robiliscie wszystko zeby zatrzymac rozwoj miasta ale madzrzy ludzie sa gora. Brawo PO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisior power napisał:
POdziękujcie prezydentowi Pruszkowskiemu z PIS za rozpoczęcie tej inwestycji i przeproście wy mordy pełowskie za zdeptanie człowieka w palikotowsko-niesiołowskim stylu. Tusk jak zwykle chwali się nie swoimi zasługami i obciąża innych własnymi świństwami.
Śmieszą mnie człowieki obłąkane na wzór Jarosława
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gutek napisał:
Tradycyjnie w Lublinie i w Świdniku wybory wygrają PISlamiści i lotnisko będzie im. Lecha Kaczyńskiego, na końcu pasa startowego wzniesiony zostanie pomnik, który w połączeniu z licznymi palącymi się zniczami stanowić będzie system naprowadzania.
mam nadzieję, że razem ze swoimi POmyleńcami rozpier***isz się o ten pomnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no, dzisiaj bojówki PiSu widze mają dużo pracy na forach. Pełna mobilizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...