Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Drogi autorze artykułu, LOTNISKO LUBLIN, nie reklamuj miasta, ktore lotniska nie ma, administracyjnie tez lotnisko nie znajduje sie w swidniku!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lubelak napisał:
Drogi autorze artykułu, LOTNISKO LUBLIN, nie reklamuj miasta, ktore lotniska nie ma, administracyjnie tez lotnisko nie znajduje sie w swidniku!!!
hahahahaha od kiedy to teren lotniskaa Świdnik znajduje się na terenie Lublina )))) śmiech na sali hahahahah ubawiłem się)) taki z Ciebie lubelak jak z koziej dupy trąba a jak nie wiesz w czym rzecz to bomba o ! celowo zniżyłem się do Twojego poziomu ... mam nadzieję że ogarnąłeś sytuacje silly boy ;]
0
Mniejsza o to na jakim terenie, lecz KTO jest właścicielem terenu obiektu. A MIASTO LUBLIN ma pakiet większościowy w spółce PLL.
0
kiedy otwarcie kaplicy ?
0
red napisał:
Mniejsza o to na jakim terenie, lecz KTO jest właścicielem terenu obiektu. A MIASTO LUBLIN ma pakiet większościowy w spółce PLL.
dokładnie Lublin jako jodno z najbogatszych miast w Polsce może poszczycić się nowym portem lotnicznym na który będzie becalować gruby hajs a ten nie leży nawet w jego granicach "miasta" oj lubelaki lubelaki )
0
maf napisał:
hahahahaha od kiedy to teren lotniskaa Świdnik znajduje się na terenie Lublina )))) śmiech na sali hahahahah ubawiłem się)) taki z Ciebie lubelak jak z koziej dupy trąba a jak nie wiesz w czym rzecz to bomba o ! celowo zniżyłem się do Twojego poziomu ... mam nadzieję że ogarnąłeś sytuacje silly boy ;]
nierub sobon i maly jekson, którzy byli przeciw lotnisku chcą całą śmietankę spijać z lotniska( które bardziej w Wólce L. i Mełgwi leży), a te nieroby nawet wyjazd z miasta zapomnieli zabezpieczyć...
0
Ludzie drodzy, nie wiecie o czy, piszecie. Poczytajcie troche. Miasto Lublin wylozylo na to wiekszosc pieniedzy, a nie Swidnik. Czy jakas gmina. Stad nazwa Lublin jest jak najbrdziej adekwatna. Musicie sie z tym pogodzic drodzy mieszkancy Swidnika i okolic.
0
Ania z Lublina napisał:
Ludzie drodzy, nie wiecie o czy, piszecie. Poczytajcie troche. Miasto Lublin wylozylo na to wiekszosc pieniedzy, a nie Swidnik. Czy jakas gmina. Stad nazwa Lublin jest jak najbrdziej adekwatna. Musicie sie z tym pogodzic drodzy mieszkancy Swidnika i okolic.
a gdyby w Dęblinie ( teoretycznie ) powstało lotnisko cywilne, też byłby airport lublin ?
0
trzeba było zaorać litewski i nie byłoby problemu mielibyśmy Airport Lublin w Lublinie a nie teraz wykłócać się o nazwę. Dla świdnika obecność lotniska też nie będzie tak korzystne ekonomicznie jak to się większości osobom wydaje. Myślę jednak że jest to najlepsza lokalizacja spośród zaproponowanych wcześniej a dyskusja o samej nazwie to już drugorzędna sprawa podyktowana naszą wschodnią zaściankowością. Najlepsza opcja nazwy to Airport Lublin w Swidniku, no chyba że ktoś woli np. Airport Lublin w Wólce
0
Ok 10 dni wstecz przejechałem rowerem całe 2700m drogi startowej. Dzisiaj byłem ok 200mod termialu. Na prawie długości pasa nie jest jeszcze położona warstwa pod beton. A reszta to krajobraz księżycowy. Zabawne jest stawianie wiaqty na peronie kiolejowym gdy jeszcze niedogadano sprawwykupu gruntu pod tor. POZOSTAŁO TYLKO M-CY. Do zakończenia budowy. Agdzie certyfikat lotniska?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: