Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku otrzyma unijną pomoc

Utworzony przez RX, 15 lipca 2009 r. o 07:55 Powrót do artykułu
A ja słyszałam (na własne uszy) jak jeden "PIERDOŁA" z Urzędu Marszałkowskiego - powszechnie znany i "lubiany" , obiecywał, że pierwsze loty będą w 2009 (później, że w 2010 ,później że 2011) a teraz??? już 2012. Koszt to max 200mln pln. Teraz już jest 350mln pln. Dlaczego??? Pewnie dlatego, że koszty materiałów i robocizny spadły??? Ale widzę, że tuba propagandowa PLL pani "mag" nie odpoczywa i chwali każde kłamstwo PLL a o tym co zrobiono z mieszkańcami terenów przyległych (jak przekształcono tereny mieszkaniowe na przemysłowe - wbrew woli właścicieli)ani słowa. Pytam dlaczego, takie świństwo przeszło bez echa????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Port Lotniczy Lublin? A czemu nie Świdnik???? Ja bym się na miejscu Świdniczan obraził. To ignorowanie miasta. No chyba, że Świdniczanie chcą być dzielnicą Lublina.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Port Lotniczy Lublin? A czemu nie Świdnik???? Ja bym się na miejscu Świdniczan obraził. To ignorowanie miasta. No chyba, że Świdniczanie chcą być dzielnicą Lublina.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Port Lotniczy Lublin? A czemu nie Świdnik???? Ja bym się na miejscu Świdniczan obraził. To ignorowanie miasta. No chyba, że Świdniczanie chcą być dzielnicą Lublina.....
A czy to ,, Wielkie ,, miasto ŚWIDNIK buduje swoje lotnisko czy Lublin ? Niech sie ŚWIDNIK cieszy że nie wybrano NIEDŹWIADY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Port Lotniczy Lublin? A czemu nie Świdnik???? Ja bym się na miejscu Świdniczan obraził. To ignorowanie miasta. No chyba, że Świdniczanie chcą być dzielnicą Lublina.....
Przy obecnym podziale administracyjnym planowane lotnisko t.j. pas startowy i większa część infrastrukturu nazwijmy lotniczej jest położone na terenie gminy Wólka pow. lubelski. Natomiast bydynki portu, drogi dojazdowe, tory kolejki są położone na terenie gminy i powiatu Świdnik. To kiedyś może być zabawne. Nazwa "lotnisko Świdnik" jest używana w celu wykazania, iż chodzi o rozbudowę/modernizację lotniska trawiastego. Jest to zakamuflowanie faktu budowy zupełnie nowego lotniska. Chodzi o łatwiejszy dostęp do pieniędzy z różnych źródeł a w przypadku zakończenia budowu uproszczone procedury uruchomienia obiektu. Czekam kiedy ten szfindel wypłynie na szersze wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...